Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś u nas zakupił takie dokładki na progi ?? :eusathink:

a1c42ea30500.jpg

fb59cdfd215a.jpg

8bdc0e919fd2.jpg

e4685aa47f1a.jpg

580d599bb8cc.jpg

interesowałem się tym rok temu w wakacje ale nie mogłem tego znaleźć w PL znalazłem to gdzieś w UK ale koszt jednej był wtedy po przeliczeniu 500 zł + wysyłka teraz jest taniej podajże 700 zł za 2 szt + wysyłka

znalazłem coś takiego http://shop.topbodykit.co.uk/p/3756/audi/audi-a--b--side-skirts i http://www.relakhq.com/Side-Skirts-FRP-SSB6B7FRP.htm

Edytowane przez vwbartus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Zmieniałem listwy wokół szyb na chrom.

Jakby ktoś był zainteresowany zostały mi czarne plus szyby tylne z 2005 roku, nity do montażu gratis ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zmieniałem listwy wokół szyb na chrom.

Jakby ktoś był zainteresowany zostały mi czarne plus szyby tylne z 2005 roku, nity do montażu gratis ;)

Relingi tez masz czarne na oddanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc koledzy,szukam b7 najlepiej sedanik ale z tym różnie,możecie coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie "dziwne" pytanie. Lista wyposażenia serwisowego mojego B7 pokazuje, że mam kod BFB a VCDS przy autoscanie wypluwa coś takiego:

Address 01: Engine Labels: 06B-906-018-AVJ.lbl

O co kaman? :kox: komu i czemu wierzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie.

A jak mógłbym to zweryfikować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś u nas zakupił takie dokładki na progi ?? :eusathink:

a1c42ea30500.jpg

fb59cdfd215a.jpg

8bdc0e919fd2.jpg

e4685aa47f1a.jpg

580d599bb8cc.jpg

interesowałem się tym rok temu w wakacje ale nie mogłem tego znaleźć w PL znalazłem to gdzieś w UK ale koszt jednej był wtedy po przeliczeniu 500 zł + wysyłka teraz jest taniej podajże 700 zł za 2 szt + wysyłka

znalazłem coś takiego http://shop.topbodykit.co.uk/p/3756/audi/audi-a--b--side-skirts i http://www.relakhq.com/Side-Skirts-FRP-SSB6B7FRP.htm

CSR znalazłem w Niemczech, ale czy to jest ten sam materiał co RELAK, który już nie ma w ofercie tego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Mam do wymiany półoś prawą. Wg etki numer 8E0407272BN zastąpiony w 2011r. numerem 8E0407452QX. Nowe kosztują majątek, a używanych jak na lekarstwo. Z czego jeszcze zamiennie podchodzi półośka? Podobno z Exeo ludzie pakują ale czy będzie pasowała do Tipa? Jaki nr mają te z Exeo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany , mam pytanko bo szukam i nie wiem jak znaleźć jak wyłączyć podwójne ryglowanie zamków, chodzi mi konkretnie o to że musze od środka 2 razy pociągnąć klamkę żeby się otworzyło , a pilotem otwiera tylko drzwi kierowcy, pasażera dopiero po wciśnięciu 2X przycisku na pilocie , konkretnie to chcę zmienić to w Seat Ibiza, ale chyba to to samo . Chiałbym mieć tak samo jak w swoim Audi że zamyka się w czasie jazdy , normalnym pociągnięciem klamki i 1X przycisk z pilota otwiera wszystkie drzwi! Mam nadzieje że jakoś to składnie opisałem o co mi chodzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zmienić kodowanie w komforcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Tomek że trzeba , ale jestem w tym akurat ciemny jak ucho murzyna i nie wiem jak zmienić to kodowani , gdzie i co wpisać żeby coś nie przepsuć jak to mówił komendant w Królowym Moście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj stare kodowanie to podam Ci nowe ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze bym poprosił jak to sprawdzić , bo mam ten kabelek od ciebie, znalazłem taki filmik o kodowaniu, ale nie wiem, od jakiegoś czasu nie mogę wklejać linków ani innych rzeczy! Filmik jest na you tube '

" Automatyczne ryglowanie zamka po przekroczeniu 15km/h" i jest-35 central locks , recode 07, i tam gostek wpisuje w górnej tabelce cyferki, a w dolnej , to jest to kodowanie o którym mówisz, czy inaczej się sprawdza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w 46 - Control head I spisujesz kodowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się uruchomić wskazówki z navi na fisie przy rns-e ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłeś jakieś kodowanie czy po podłączeniu rns samo wskoczyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...