Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

IroN, w CS jest nie tyle problem z kontaktem, co z dostosowaniem pułapu cenowego do przeprowadzanej modyfikacji. Chłopaki wolą grzebać grube fury i syte projekty po pisiont kuni, gdzie zarobią sporo plnów, a nawet ojro. Zwykłemu szaremu człowieczkowi, który chce zrobić tylko soft + dp w zwykłej pospolitej B7 2.0tfsi zaproponują cenę jak za ropę u szejka w Arabii. Nie ujmuję nikomu umiejętności i doświadczenia, ale rozwaga w cenach tez powinna być. Dlatego ja wolę jechać kilka razy dalej do gregora, który zrobi robotę jak należy, niż płacić w CS za soft+dp 4 tałki netto. ; )

Jakieś namiary na gregora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanko. Dzisiaj wrzucilem bieg wsteczny i glosniczek mi dziwnie zapiszczal po czym pdc na wsteku nie dziala. Glosniczek sie spalil? czy gdzies indziej szukac usterki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PDC do wymiany! Podłącz VCDS i będziesz wiedział który!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanko. Dzisiaj wrzucilem bieg wsteczny i glosniczek mi dziwnie zapiszczal po czym pdc na wsteku nie dziala. Glosniczek sie spalil? czy gdzies indziej szukac usterki?

Któryś z czujników padł..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanko. Dzisiaj wrzucilem bieg wsteczny i glosniczek mi dziwnie zapiszczal po czym pdc na wsteku nie dziala. Glosniczek sie spalil? czy gdzies indziej szukac usterki?

Wrzuć wsteczny i niech ktoś idzie do tylu i przyłoży ucho do każdego z czujników, ten który nie będzie "tykał" jest padnięty, ot taka alternatywa gdy nie posiadamy kompa z VCDSem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanko. Dzisiaj wrzucilem bieg wsteczny i glosniczek mi dziwnie zapiszczal po czym pdc na wsteku nie dziala. Glosniczek sie spalil? czy gdzies indziej szukac usterki?

Wrzuć wsteczny i niech ktoś idzie do tylu i przyłoży ucho do każdego z czujników, ten który nie będzie "tykał" jest padnięty, ot taka alternatywa gdy nie posiadamy kompa z VCDSem :wink:

Potwierdzam, to chyba najprostszy sposób na zlokalizowanie uszkodzonego czujnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samemu też ogarniesz na zapłonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie moze co z Kajem??

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie problem jest taki ze raz mi pdc dziala a czasem jest pisk chwilowy i pdc sie wylancza. Dopiero po zgaszeniu auta i ponownym wlaczeniu PDC zalapuje. Podlacze napewno pod kompa bo mam jeszcze 1 problem z autem ze nie ma mocy. Ktos mial przypadek z w pewnym zakresie obrotow miedzy 2-3tys przy przyspieszaniu auto mialo slaba moc i bylo slychac jakies szuranie(wedlug mnie po stronie przy turbinie )Bo z tamtad slychac takie objawy? Dodam ze zero bledow turbo kupione niecale 2 lata temu jako nowka sztuka. Auto mam od niestandardowego wiec niektorzy wiedza ile w nia wlazyl kasy. Na kompie 0 bledow przeplywka jest ok. Jedynie mam problem na 3 swiecach po wymianie ich na nowe na 3 cylindrach cos jest z wiazka. Ktos ma jakis pomysl czemu brakuje mocy?

Edytowane przez Rafal1988Lodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IroN, w CS jest nie tyle problem z kontaktem, co z dostosowaniem pułapu cenowego do przeprowadzanej modyfikacji. Chłopaki wolą grzebać grube fury i syte projekty po pisiont kuni, gdzie zarobią sporo plnów, a nawet ojro. Zwykłemu szaremu człowieczkowi, który chce zrobić tylko soft + dp w zwykłej pospolitej B7 2.0tfsi zaproponują cenę jak za ropę u szejka w Arabii. Nie ujmuję nikomu umiejętności i doświadczenia, ale rozwaga w cenach tez powinna być. Dlatego ja wolę jechać kilka razy dalej do gregora, który zrobi robotę jak należy, niż płacić w CS za soft+dp 4 tałki netto. ; )

Problem w tym ze DP robi im MG a podnieśli sporo ceny i teraz chca 2k.. Wiem bo sam chciałem. 2k za program z procedurą i twarda odcinka to nie jest zle wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2k za program to też w tych czasach już górna półka cenowa. W CS cenę winduje hamownia na miejscu, co innego u tunera z dynometem. Co do dp za 2k to pozwól, że nie będę komentował. No chyba, że robią to z kosmicznych surowców i spawa im to nasa. Żebyś mnie źle nie zrozumiał - nie mam nic do CS, komentuję tylko ceny za usługi bo niestety albo i stety można ogarnąć temat dużo taniej i równie profi. A zaoszczędzoną gotówkę przeznaczyć na lepsze paliwko, bądź kolejne mody.

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo polecacie w Bielsku (okolicy) do zawirusowania softu?


Jaki dystans?

Felga S-line 17 cali 7,5

oponka 235/45

Kogoś polecacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej pisali np o Comp Sport i Gregora ;) kwestia ceny

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej pisali np o Comp Sport i Gregora ;) kwestia ceny

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Gregor kawał drogi

Modpro jakieś opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dynosoft :thumbup1:

Jakieś rabaty na klub?
Tylko grupowe wtedy coś taniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatek chciale sie z wszystkimi przywitac

mam problem tez z pdc przestal mi dzialac po zdieciu i zalozeniu zderzaka(malowalem chrom w grilu)

czy przyczyna moze byc ze nie ma farby na polowie czujnika

bo probowalem sie podlaczyc z kompem ale nie chcial

jakies rady co mam zrobic jak to ugrysc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...