Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek wiązka jest oczywiście odpowiednio przygotowana, a przynajmniej tak mi się wydaje, mogę ją jeszcze raz sprawdzić, ale wszystko jest jak Bóg przykazał ;) tylko bydle zatrybić nie chce....

Może MCE w wersji Low, też o tym chłopaki pisały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ciąłeś instalację czy kupowałeś te z allegro przejściówki ?
U mnie po przełożeniu instalacji z prawej strony lampa odpaliła od razu, więc coś musisz mieć z kablami. Posprawdzaj czy jest przejście na każdym.

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez co mogą być spowodowane szarpniecia na 2 i 3 biegu w manualu? auto przyspiesza ale są takie poszarpywania.

i nie dzieje się to zawsze

co prawda w B5, ale miałam podobnie: przeczyściłem wiązke przy pompowtryskach i bylo gites, po dwóch latach problem się powtórzył, to wymieniłem wiązkę i do dzisiaj spokój :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja jest cięta i lutowana ale co do Mce to jutro się przekonam bo już nie pamiętam jego nr.

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy sam środek włącznika w chromie, przełożę z tego z aukcji do swojej B7demki?

http://allegro.pl/audi-a3-s3-03-10-wlacznik-swiatel-8p-i6185368333.html#thumb/1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy sam środek włącznika w chromie, przełożę z tego z aukcji do swojej B7demki?

http://allegro.pl/audi-a3-s3-03-10-wlacznik-swiatel-8p-i6185368333.html#thumb/1

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy sam środek włącznika w chromie, przełożę z tego z aukcji do swojej B7demki?

http://allegro.pl/audi-a3-s3-03-10-wlacznik-swiatel-8p-i6185368333.html#thumb/1

tak

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie macie ciśnienie w swoich kołach 19" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,7

Coś mało masz, u mnie na nalepce dla rozmiaru 18/235/40 jest minimum 2.8 a max 3.2, dlatego też zawsze ładuję 2.8/2.9 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam lewarek ręcznego plastikowy to jest możliwość ściągnięcia rączki plastikowej i założenia skóry czy trzeba całe ramię wymieniać? Bo wiem ze w skórzanym to od dołu mały śrubokręt i schodzi rączka ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sciagam moją plastikową nakladke i zakładam skórę i wsio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie sprysków reflektorów. Chodzi mi o ten drogi waz który łączy pompkę ze spryskami. Etka podaje ze trzeba mieć 5 metrów tego weza, a w serwisie mi powiedzieli ze 3 metry w zupelnosci wystarcza. Moze ktoś to potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W etce masz podaną ilość na rolce, a w ASO płacisz za mb. Auto masz szerokie ok 2m, to na chłopski rozum po co aż 5m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie sprysków reflektorów. Chodzi mi o ten drogi waz który łączy pompkę ze spryskami. Etka podaje ze trzeba mieć 5 metrów tego weza, a w serwisie mi powiedzieli ze 3 metry w zupelnosci wystarcza. Moze ktoś to potwierdzić?

Mam taki oryginalny wąż w piwnicy, ale właśnie jadę do Austrii i bede w następny czwartek z powrotem, jak cos to możemy sie dogadać :wink:

Jak cos to pisz wieczorem na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W etce masz podaną ilość na rolce, a w ASO płacisz za mb. Auto masz szerokie ok 2m, to na chłopski rozum po co aż 5m?

No to elegancko bo krószy odcinek mam okazje kupić duzo taniej.... A swoją drogą mogliby w etce podawać ile tak naprawde sie potrzebuje a nie z zapasem 50% lub więcej :angry:

shakal poszło pw

Dzięki panowie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tymi mandatami z fotoradaru teraz (wezwanie od GITD)? Dostalem foto i cale to wezwanie alternatywne ale mam podać kto kierował autem, właścicielem jest kobieta a na focie widać niecałą twarz mężczyzny bo połowe zasłania daszek przeciwsłoneczny. Jak uniknąc kary ? Ktoś coś przerabiał i jest w stanie mi pomóc z tym ? Ta strona anuluj mandat faktycznie działa czy pic na wodę ?

Edytowane przez arek_cccp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEszcze jedno pytanko Panowie... patrze na swoje (jeszcze nie zamontowane) lampy, i jedna jest ok a w drugiej widze ze soczewka nie jest na środku o tak

6fe5e8bed78c8ebegen.jpg

CZy po montażu do auta i podłaczeniiu samopoziomu to sie wyreguluje (wycentruje)? czy raczej trzeba rozklejac lampe i kombinować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...