Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] MS DESIGN


marioti

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Ostatnio oberwałem boczki od dokładki przedniego zderzaka. Na necie raczej sprzedają to z całym zderzakiem więc korzystając z pięknych, jak dla mnie, rozwiązań szukam dokładek rodem z MS Design.

dff00a2dc894696c.jpg

0ff755109873dccd.jpg

O ile przednią dokładkę już obczaiłem o tyle tył i progi to raczej trudno. Przewaliłem już sporo stron i chyba zostało mi tylko szukać za wielką wodą.

Może ktoś z was wie gdzie w polsce można coś takiego zdobyć.

Szukam raczej laminatu z włókien szklanych niż oryginałów z ABS-u (kwestia ceny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na giełdach ? a na aukcjach nie ma ? :mysli:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 20:35 _________________________________________________ale jakościowo są dużo gorsze :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj :bicz3: laminat to Ci pęknie :naughty: i nie będzie idealnie pasował :gwizdanie: ja się wyleczyłem już z Ms i Rieger-ów i innych takich :cool1: podobają mi się nadal ale to nie nasze drogi :naughty: szkoda wogóle tego laminatu lakierować :hi: to moje zdanie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj :bicz3: laminat to Ci pęknie :naughty: i nie będzie idealnie pasował :gwizdanie: ja się wyleczyłem już z Ms i Rieger-ów i innych takich :cool1: podobają mi się nadal ale to nie nasze drogi :naughty: szkoda wogóle tego laminatu lakierować :hi: to moje zdanie :tongue4:

ale jak Koledze się podobają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze coś zrobić bo z taką oberwaną ori dokładką jak mam teraz to jeździć raczej nie chcę :no: a dostać ori za przystępne pieniądze to normalnie tragedia :wink4:

Mam wymiary takiej dokładki z przodu i powiem wam że jest wyżej zawieszona od ori więc jak gdzieś uszkodzę no to peszek :decayed:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2008, 19:09 _________________________________________________przekopałem e-baya, motoallegro, i szukałem z google... no powiem wam masakra. nigdzie nie mogę znaleźć ori dokładki. A jak już są to na zderzakach (ceny kosmos) albo niewiele lepsze od tej mojej uszkodzonej. Czy pozostaje mi tylko ASO :cry:

:wink:

:quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pozostaje mi tylko ASO :cry:

Apytałeś ile w ASO. czasem tam części są tańsze jak na allegro. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze nie pytałem ale zapytam w przyszłym tyg :cheesy:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 10:41 _________________________________________________No więc uzupełniam.

Przednia dokładka wg ASO, nr części: 8D0807110M 01C, cena: 185,95

Sporo jak za dokładkę ale chyba się skuszę :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MsDesign: przednia dokładka zderzaka Numer: MSD.A23.99.01V cena 304$

MSDesign: progi MSD.A23.99.01LR 494$

MsDesign: tylna dokładka zderzaka Numer: MSD.A23.99.01H cena 284$

ceny za ori dokładnie ten wzór który jest na fotkach oczywiscie plus koszty wysyłki, ale mam braciaka który moze by mi to ogarnął i przywiózł we wrześniu do kraju....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 2,5 tyś. to masz body od S4 w dobrym stanie, i z calym wyposażeniem, takze wolałbym iść w tą stronę, nie wiem jak Ty :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no S4 mi bardziej pasi. Ale ori body z lekka nie pasuje.. widziałem takiego moda i jest trochę roboty przy nadkolach zarówno z przodu jak i z tyłu. No chyba że są jakieś pakiety S-line do zwykłej A4 (b5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no S4 mi bardziej pasi. Ale ori body z lekka nie pasuje.. widziałem takiego moda i jest trochę roboty przy nadkolach zarówno z przodu jak i z tyłu. No chyba że są jakieś pakiety S-line do zwykłej A4 (b5)

Chyba masz na mysli RS4. S4 powinien pasowac bez rezania nadkoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no S4 mi bardziej pasi. Ale ori body z lekka nie pasuje.. widziałem takiego moda i jest trochę roboty przy nadkolach zarówno z przodu jak i z tyłu. No chyba że są jakieś pakiety S-line do zwykłej A4 (b5)

Chyba masz na mysli RS4. S4 powinien pasowac bez rezania nadkoli.

Nowak_zg montował u siebie i nie pisał o żadnych problemach, z S4 chyba ich nie bedzie, przy zderzakach od RS4 trzeba poszerzać błotniki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, 

wykopię może pewną skamielinę (post jest sprzed 10 lat ? ), ale dotyczy tematu, który mi teraz chodzi po głowie. Otóż po ostatnich "garażowych" naprawach błotnika i demontażu osłon uszkodził się ten dolny fartuch/hokej pod przednim zderzakiem, głupio zwisa z jednej strony, nie ma jak zamocować do niego osłony i muszę kupić coś nowego. Na allegro, olx etc. są same używki za około 250 PLN (słabo) i kumpel mi podpowiedział, żebym poszukał czegoś od MS-Design. Potrzebuję czegoś ładnego, ale dyskretnego. :) Macie może jakieś propozycje?

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...