Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż spryskiwaczy mgiełkowych


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje 2 szt. Adapterów.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka


To jedź do ASO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższe mam 75km odemnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższe mam 75km odemnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka


http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7117784012

Wysłane z Mate 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, kupiłem spryski 5M0 955 985 C (niepodgrzewane) do b6 z adapterami (załozonymi od strony zderzaka) , spryski docięte ustawione na maxa i zamiast mgiełki leci mi pojedyńczy strumień płynu. Już myślałem że są za blisko szyby więc maska w górę i sprysk podlaczony do przewodu z płynem wyjęty z maski sika jednym strumieniem zamiast mgiełki, za trzecim razem wziąłem weżyk z wodą i dmuchnałem w niego ustami to wysikał jeden strumień... Panowie co tu jest nie tak? obydwa spryskiwacze nie dają mgiełki :D

edit: sprawa wyjasniona, sprzedawca u ktorego zamowilem spryski dostał całą partię wadliwych sprysków bez podgrzewania, które źle psikają

Edytowane przez JeJu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował to mam na sprzedaż komplet grzanych spryskiwaczy mgłowych z adapterami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował to mam na sprzedaż komplet grzanych spryskiwaczy mgłowych z adapterami
Dział sprzedaży to nie tu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jeden spryskiwacz zaczął źle pryskać. Zamiast strumień w kształcie litery V, leci tylko pojedynczy strumień - jakby tylko lewe ramie V. Ktoś wie dlaczego? Sprawdzałem od frontu czy nie ma jakiegoś syfu, włożyłem tam mały drucik żeby przeczyścić ale nic nie było. 

Swoja droga świetna modyfikacja, polecam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że mógł tam jakiś "syf" z płynu się dostać. Ja na pewno nie polecam płynu z Biedronki, bo zepsułem sobie komplet dysz. Też pryskały jak chciały. Zmieniłem płyn i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jolley napisał:

Myślę że mógł tam jakiś "syf" z płynu się dostać. Ja na pewno nie polecam płynu z Biedronki, bo zepsułem sobie komplet dysz. Też pryskały jak chciały. Zmieniłem płyn i jest ok.

Zawsze leje tylko płyn z Wurtha wiec porządny. A czy one się jakoś rozbierają żeby móc zerknąć do środka? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, karol002 napisał:

Moglby ktos odswiezyc zdjecia do opisu? 

Przecież wszystko jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5777383636

 

Witam czy te będą pasować ? A jeżeli nie to czy mógłby ktoś podesłać zestaw jaki należy zamówić ? Nie wiem jak sprawdzić czy mam podgrzewane czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ofikruszon nie, to nie są ori. Sprzedają jakieś badziewie kombinowane z podkładkami :facepalm:
Dawaj na priv, mam komplet na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś wrzucić zdjęcia z drugiego postu (opis/instrukcja) ?

Edytowane przez dorian0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie również zagościły mgiełki. Co do oszczędności płynu to w moim przypadku jest odwrotnie, a to dlatego, że z radochy codziennie przemywam szybę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również polecam zmianę. Co prawda miałem problem. Popękał mi przewód do płynu (1J0955751D) , ale udało mi się znaleźć na wymianę. Pytałem w ASO to chcieli odemnie 100 pln za 1mb :)

Na allegro jest po 11.90 PLN za mb - https://allegro.pl/przewod-rurka-spryskiwacza-audi-seat-skoda-vw-1m-i6632189386.html

Edytowane przez xmarox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w skoda ASO po adapterki a pokazało w kompie u sprzedawcy iż owy element jest juz wycofany z produkcji.... może ktoś potwierdzić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zainstalowałem, wszystko spoko, ale pryska jakby miał prostatę....czy silniczek jest wystarczająco wydajny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pila24 napisał:

Byłem wczoraj w skoda ASO po adapterki a pokazało w kompie u sprzedawcy iż owy element jest juz wycofany z produkcji.... może ktoś potwierdzić? 

Potwierdzam, wycofano z produkcji 01/08/2018. Towar niedostępny w magazynie centralnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...