Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż spryskiwaczy mgiełkowych


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Chciałbym sobie zamontować spryski mgiełkowe ale niepodgrzewane (zbytnio mnie przerasta montaż grzanych) i mam kilka pytań.

Po pierwsze czy będę potrzebował tylko części 5M0955985C 5M0955986C czyli spryski lewa/prawa strona i 2 szt adaptery 8E0 966 431 do kupienia ASO a spryski podejdą np. te z alle http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza-audi-vw-5m0955985c-5m0955986c-i6396495041.htmlczy lepiej dorzucić parę groszy i wziąć te http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza-skoda-seat-vw-5m0-955-985-c-i5052275785.html?Chociaż wydaje mi się że potrzebuje 2 razy 5M0955985C czyli niepodgrzewane?

Po drugie czy będę musiał w tym przypadku zdejmować ocieplinę maski czy da radę podważyć stare i je po prostu wyciągnąć a zamontować te mgiełkowe metodą p&p bez demotażu?

Jeżeli będę potrzebował czegoś jeszcze to chętnie wysłucham co to może być.

Widzę że jesteś nowy na forum to zapamiętaj że zanim zadasz znowu pytanie, to zacznij od przeczytania pierwszego postu, jak nie znajdziesz odpowiedzi to użyj szukajki, a jak nie znajdziesz informacji których szukasz to wtedy pytasz. Wtedy temat jest zwięzły a nie są powielane te same pytania. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po przeczytaniu całego tematu mam pytanie odnośnie montażu sprysków. Wiem już że adaptery mają być od strony zderzaka jednak jak zakładałem to nie potrafiłem dobrze zablokować sprysku adapterem i skończyło się na urwanym uchwycie w sprysku i wpadnięciu adaptera do maski :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Ma ktoś może fotkę jak wkładać te adaptery ze spryskami? a może nawet filmik?

Nie jestem jakąś niemotą a nie chcę i drugiego sprysku połamać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adapter numerkiem do dołu i wsuwasz. Sprysk zapinasz. Najpierw jedna strona a potem druga

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaptery się po prostu wsuwa. nie martw sie, ja też połamałem sprysk. niestety u mnie pojawił się jeszcze inny problem...po zamontowaniu przypiłowanych sprysków okazało się, ze psikaja za nisko i musiałem wrócić do starych. ktoś ma jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulowałem, piłowałem i dalej zbyt nisko:/ adaptery zamontowane od strony zderzaka. Dzis znowu będę próbował bo zdobyłem jeden sprysk, zobaczymy co wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adapter numerkiem do dołu i wsuwasz. Sprysk zapinasz. Najpierw jedna strona a potem druga

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Czyli najpierw wkładam nowy sprysk a potem wsuwam adapter?

Ma ktoś fotkę jak wygląda tak zmontowany zestaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw adapter. Adapter jest po to żeby zmniejszyć otwór. Spryski mgielkowe są mniejsze z długości niż Ori. Adapter to niweluje przez co ładnie się zapinaja

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem ale adapter wsuwał się do wnętrza maski i nie dało zatrzasnąć sprysku chyba, że jakaś prawdziwa niemota ze mnie :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1 str jest rys z ELSY jak ten adapter ma być umieszczony, przecież prościej chyba już się nie da :) Sama dysza spryskiwacza jest na wcisk, musi wejść do środka ciasno na zatrzaski.

BTW 4 lata temu jak kupiłem A4 to był pierwszy i najprostszy bo trwający minute mod a tu ludzie wymyślają na siłe problemy :)

Fotki jak to wygląda na żywca.

3YnW18L.jpg

FtsA5Do.jpg

Edytowane przez turzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1 str jest rys z ELSY jak ten adapter ma być umieszczony, przecież prościej chyba już się nie da :) Sama dysza spryskiwacza jest na wcisk, musi wejść do środka ciasno na zatrzaski.

BTW 4 lata temu jak kupiłem A4 to był pierwszy i najprostszy bo trwający minute mod a tu ludzie wymyślają na siłe problemy :)

Fotki jak to wygląda na żywca.

3YnW18L.jpg

FtsA5Do.jpg

No i już wiem gdzie robiłem błąd :banan:

Adapter wkładałem do wnętrza otworu a tu widzę, że ma wystawać :banan:

Jutro sprawdzę.

Turzol wielkie dzięki :notworthy::notworthy::notworthy::notworthy:

Zamontowane :kox:

Po prostu nie zauważyłem że adapter jest wsuwany :doh:

Jeszcze raz Dzięki!!!

Edytowane przez bossawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki nr sprysku. Podgrzewany czy nie?

b9253941671b577fc3737c8b0be177c5.jpg

Nie widze tu nic na temat dyszy o nr 8e0 955 988 :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez dakine0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po numerze oem w jednym miejscu znalazłem że podgrzewana prawa, ale dla pewności daj zdjęcie całego sprysku, bo nie mam pewności.

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po numerze oem w jednym miejscu znalazłem że podgrzewana prawa, ale dla pewności daj zdjęcie całego sprysku, bo nie mam pewności.

Wysłane z Tapatalka

W jednym miejscu to i ja znalazlem :P

e034531a1911099c507c5fb3cb9306ca.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...