Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż spryskiwaczy mgiełkowych


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

dysze już mam - nówki:wink: teraz czekam na adaptery........:banan:

---------- Post dopisany 05-11-2013 at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2013 at 15:08 ----------

założone.............jest duża różnica:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dysze już mam - nówki:wink: teraz czekam na adaptery........:banan:

---------- Post dopisany 05-11-2013 at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2013 at 15:08 ----------

założone.............jest duża różnica:decayed:

Przycinałeś plastyk pod dyszą?:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowane ale mimo adapterow i tak slabo trzymia...
Dokładnie ja jak myję auto i za mocno na maskę nacisne to j**ane wypadywują:facepalm::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jutro zakładam, te adaptery to mają być takie cienkie plastiki ? odebralem z aso dzisiaj ale myslalem ze toto jakos inaczej bedzie wygladalo :kwasny:

AuzCBQz.jpg

Prawidłowy montaż

S4Ot7zK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I u mnie zagościły nowe spryskiwacze:) Koledzy jak sprawdzić grzane spryski grzeją?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max no sam pomysł instalacja jak masz kupiona gotowa to tylko wpinasz a jak nie to ciągniesz pod stały plus przez bezpiecznik i pod masę przecież one non stop grzeją czy to lato czy zima bynajmniej tak mi się wydaje trzeba było by sprawdzić w księdze

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:34 ----------

I u mnie zagościły nowe spryskiwacze:) Koledzy jak sprawdzić grzane spryski grzeją?

Pozdrawiam

Jak juz będzie zimno to zobaczysz że para idzie a jak nie chcesz czekać to zacznij psikać i podluz pod strumień paluchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jak kupię te dysze 5M0 955 986 C i adapter 8E0 955 431 to bez problemu podejdzie mi to też do A6 C6 czy coś innego muszę szukać?

Podejdzie na 100% właśnie u siebie zamontowałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, jak kupię te dysze 5M0 955 986 C i adapter 8E0 955 431 to bez problemu podejdzie mi to też do A6 C6 czy coś innego muszę szukać?

Podejdzie na 100% właśnie u siebie zamontowałem .

Wiem wiem też już założyłem z miesiąc temu:wink: Te adaptery tylko nie potrzebnie kupilem.

Tylko płyn teraz mi chyba gdzieś ucieka bo nalałem ostatnio zimowego na full i nie używałem i po paru dniach kontrolka się zapaliła że płynu mało i nie wiem o co chodzi, musi pomału gdzieś uciekać bo plam pod autem nie zauważyłem:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz spryski lamp? mi z jednego ciekło, zbierało się na osłonie pod silnikiem i nie było widać plam pod autem, 3 miesiące do tego dochodziłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryski lamp mam. Właśnie muszę zdjąć osłonę i spojrzeć czy coś widać ale pogoda nie zachęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa te mgiełkowe spryski trzeba tylko zastosować się dokładnie do miejsca gdzie jest montowany adapter pasuje i na dół i na górę tylko że kiedy zostanie zamontowany na dole to choćby wyciąć całkowicie plastik nad dyszą i podkręcić go na maxa żeby w górę pryskał to i tak będzie za nisko z ledwością z 10 cm nad wycieraczki i to na postoju.

Zamontowany prawidłowo adapter czyli na górze otworu umożliwia ustawienie prawidłowej wysokości na jaką ma pryskać płyn. Przynajmniej tak było u mnie czyli odwrotnie niż na obrazku który wstawił kolega turzol. I tak samo jak na zdjęciu w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa te mgiełkowe spryski trzeba tylko zastosować się dokładnie do miejsca gdzie jest montowany adapter pasuje i na dół i na górę tylko że kiedy zostanie zamontowany na dole to choćby wyciąć całkowicie plastik nad dyszą i podkręcić go na maxa żeby w górę pryskał to i tak będzie za nisko z ledwością z 10 cm nad wycieraczki i to na postoju.

Zamontowany prawidłowo adapter czyli na górze otworu umożliwia ustawienie prawidłowej wysokości na jaką ma pryskać płyn. Przynajmniej tak było u mnie czyli odwrotnie niż na obrazku który wstawił kolega turzol. I tak samo jak na zdjęciu w pierwszym poście.

No to może być ciekawe rozwiązanie bo u mnie też słabo daje na wysokości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a dlaczego te nowe spryskiwacze mgiełkowe trzeba troszkę przeszlifować???nie kumam
Bo nie są oryginalnie z Audi więc troszkę trzeba je spiłować że by w miarę dobrze pryskały na szybę:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...