Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 Black dB Devil :D


reikeb

Rekomendowane odpowiedzi

To pomyśl jeszcze nad bezpiecznikiem miedzy aku a wzmacniaczem.

Chodzi Ci tu o głowny akumulator czy ten mały w bagażniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam że pod maską masz bezpiecznik :) Ten mały z bagażnika->wzmacniacza

Zgadza sie pod maską mam z głownego akumulatora, a możesz mi powiedzieć gdzie ja mam tam zamocować w bagażniku i w jakim celu na odcinkach kabli 45cm ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle opraw bezpiecznikowych że napewno idzie cos sensownego dobrac. Dla bezpieczeństwa. Wiem że takie rozwiązanie jest mniej stratne niż jeszcze montowanie bezpiecznika .Przykładowy montaz

FIL334.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle opraw bezpiecznikowych że napewno idzie cos sensownego dobrac. Dla bezpieczeństwa. Wiem że takie rozwiązanie jest mniej stratne niż jeszcze montowanie bezpiecznika .Przykładowy montaz

https://lh4.googleusercontent.com/-WqJAU5g409w/ScpXEsXfy2I/AAAAAAAAACA/Vuwpr5OtUqw/s1024/FIL334.JPG

Wydaje mi się że na tak krótkim odcinku nie ma to sensu gdyż jak coś by się stało to i tak zasilania one nie rozłącza bo cześć kabli będzie szła i tak do karoserii... Na zdjęciu przedstawione jest podłączenie bezpieczników z akumulatora co jest pod maską i zasilanie pewnie idzie w głąb auta, zapewne do bagaznika, tak też mam zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza sie kable ida przez całe. Fotografia miała pokazac sposób montażu aku i bezpieczników (ad Twojego steropianu) :) Powodzenia w realizacji planów na przyszły sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgadza sie kable ida przez całe. Fotografia miała pokazac sposób montażu aku i bezpieczników (ad Twojego steropianu) :) Powodzenia w realizacji planów na przyszły sezon.

Z mocowaniem to ja sobie doskonale zdaje sprawe :) Nie dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOzesz powiedzieć jakie zastosowałeś przewody i jakiej długości.

Wiec tak do wzmacniacza który napedze suba porzedł kabel spawalniczy o przokroju 95mm2 dlugość+/- 4 m + 1m który poszedł na mase. Do wzmacniacza od przedniego systemu poszedł kabel o przekoruj 20mm2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek jaki kabel masz pod tego graja ? Mam tez Alpine ale model 9886R i chciaem zobaczyc jak gra :decayed:

ori radio to zwykly concert :wink:

Pod alpine pasują p&p kostki od ori radia wiec bez problemu mozesz podłączyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie mam tylko taki słaby filmik co kiedyś nagrałem, szału nie ma ale zawsze coś :kox:

Obecnie sprzedałem oriona i szukam nowego wzmacniacza na ten sezon wiec jest przestuj :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz proszę jak zmierzyłeś 145dB? Czy kanapa leżała, czy też może oparcia były w normalnej pozycji do jazdy? I co zrobiłeś z ori głośnikiem w półce?

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

Napisz proszę jak zmierzyłeś 145dB? Czy kanapa leżała, czy też może oparcia były w normalnej pozycji do jazdy? I co zrobiłeś z ori głośnikiem w półce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz proszę jak zmierzyłeś 145dB? Czy kanapa leżała, czy też może oparcia były w normalnej pozycji do jazdy? I co zrobiłeś z ori głośnikiem w półce?QUOTE]

A więc tak dokładny wynik 144,4 dB ugrałem na zawodach w Skaryszewie na AMS 2012 i tym samym zająłe 2x 1 miejsce :D Przy pomiarach siedzenia oczywiście były złozone oraz zrobione kilka małych ustawień środka do ktorych doszło dzięki godzinami pomiarów i kombinacji :) Seryjny subwoofer jest ciągle w półce, obecnie gra nawet bo sprzet jest wymontowany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy ori sub też był w półce? Pytam bo nie wiem czy go nie wywalić :) Mam skrzynkę z 2 x JL Audio WX 12, które mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy ori sub też był w półce? Pytam bo nie wiem czy go nie wywalić :) Mam skrzynkę z 2 x JL Audio WX 12, które mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły :)

Tak nie ruszałem go, po co mi dziura w półce :D na czas pomiaru tylko odłaczony żeby sygnał sie nie zakłucał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć lepiej go wyjąć, bo robi się swego rodzaju bass reflex. I tak masz maskownicę i nie widać czy jest, czy go nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz u mnie na pomiar skrzynia i tak szła bezpośrodnio praktycznie do środka wiec BR był zbędny :D

Wczoraj poczyniłem pewien krok co do tego sezonu a mianowicie został zamówiony nowy wzmacniacz :D niby moc mniejsza bo 2250W przy 1ohm ale nówka :kox: teraz tylko musze czekać bo jak chce sie oszczędzić troche $$$ i puścić go statkiem to czas realizacji do 10tygodni :kwasny: mam nadzieje ze w 6 dojdzie bo do Bełchatowa chciałbym załapać sie na zawody już :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...