Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z ustawieniem ksenonów


Marcin87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, temat ustawiania reflektorów był poruszany setki razy ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Mianowicie podczas próby ustawienia bixów do pozycji wyjsciowej wpadłem na taki problem w VCDS`ie po wejściu do

[Wybierz]

[55 - Zakres Xenon]

[basic Settings - 04]

Grupa 001

[Go!]

brak przycisku

Aktywuj Ustawienie podstawowe.

[ON / OFF / Dalej]

po włączeniu grupy 002 tak samo.

znalazłem też drugi opis który mówi że po wejsciu do

[basic Settings - 04]

należy wcisnąć test dla

Grupa 00

tylko że test jest nieaktywny w tej grupie.

przy każdej próbie regulacji pionowej światło zostaje w tej samej pozycji, da się wyregulować tylko i wyłącznie poziom :(

20121102179.jpg

20121102181.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarze najpierw ustawiasz światła ręcznie a potem dopiero wchodzisz w nastawy kanał 01 czekasz około 20 sekund i potem kanał 02 i akceptujesz i komp zapamiętuje to ustawienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procedura ustaienia wysokośći xenka LeonClub • Zobacz wątek - [AUDI] A4 B6 ustawianie poziomu ksenonow po wymianie czujnika poziomowania ja akurat musiałem przeprowadzić procedurę,z tego co pamiętam kierowałem się tymi wskazówkami i zaleceniami z linku.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o to chodzi że regulować się nie da w żadnym momencie, a dokładniej nie przynosi to efektu. Czyli pewnie bedę musiał wyjąć reflektor i obadać czy wszystko gra, a przy okazji czegoś się może nauczę :?
Ja ostatnio też się bawiłem w ustawianie i ogólnie w rozbieranie lamp, jak chcesz je ustawić to śruba znajduje się na błotniku jest mała dziurka w która wkładasz torxa i kręcisz:naughty: lampa chodzi góra-dół. Jeżeli się nic nie dzieje to znaczy że masz uwalone w środku plastyki które powinny wciśnięte być na kulkę od regulacji właśnie ustawienia lamp:whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...