Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Windows 8 - z czym to sie je?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam pany :hi:

no to pisac tutaj, czy warto, kto jakie ma spostrzezenia, jak to pracuje (programy, gry itp.) no i czy chodzi troche szybciej?

Mysle nad tym w8 ale nie czaje czy to nakladka czy jak to traktowac, wiec moze ktos juz go rozpatroszyl na czesci pierwsze:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, komputery mamy coraz szybsze

ale dzieki Bogu jest Windows....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie:decayed: ja mam hp envy 6 beats audio, w sumie duzo mi z 7 na 8 nie zmieni, tylko chodzi jak sie na tym pracuje moze juz ktos cos grzebal??

w ogole nastepnym razem dorzuce troche i wsiade chyba na maca :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej interesuje czy na Win8 smigaja programy diagnostyczne jak VAG czy VCDS gdyz w niedalekiej przyszlosci chce nabyc hybrydowy tablet z Win8, ktory mi posluzy m. in. do diagnostyki ale i nie tylko. Ciekawe jak tu wypada nowy system. Warto tez wiedziec ze "osemka" bedzie w dwoch wersjach - okrojonej RT i pelnej. W okrojonej raczej nie ma sie co ludzic ze beda dostepne w Microsoft Store. Wiec na dobra sprawe trzeba bedzie szukac tablet z pelnym systemem a co za tym idzie z wyzsza konfiguracja i cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu u nas w firmie był pracownik Microsoftu, zapytaliśmy czy warto zmieniać system, stwierdził że "W8 to padaka". Z reszta sama cena 249 mówi sama za siebie. Tak generalnie to płaci się za nowy pulpit który jest tragiczny. Ale zobaczymy co czas przyniesie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zostało tylko stworzone po to by można było go używać na tabletach itp ponieważ dawno nie było windowsa pod te rzeczy. Moim zdaniem padaka, ale jak ktoś przyzwyczajony do androida i potrzebuje szybki dostęp do wszystkiego to może mu sie spodoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ilu z was wyżej krytykujących używało 8?? Przeczytali gdzieś opinie (może nie wszyscy) i opowiadają bo tani, bo zły, bo tak napisał zdzisiek15 na onecie.pl :grin: Ja jako były student informatyki mam dostęp do całości materiałów microsoftu za free. Postaram się w tym tygodniu jeszcze postawić 8 i napisać jakieś opinie po użytkowaniu. Bo już mam w domu ale nie ma czasu na postawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jestes po info to powinienes wiedziec ze stabilne, kompatybilne i " sprawdzone "systemy Micro... wychodza pozniej...
ekhm...wyszly i juz nie wroca :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem laptopa to dostałem windowsa XP albo Viste... już nie pamiętam. Oczywiście z serial key-em.

Teraz mam windows7 ale pożyczony od kolegi, oczywiście nie w pełni legalny.

Słyszałem że są jakieś promocję teraz przy zakupie windowsa (7 lub 8) i jest taniej jak sie okaże seriala keya od poprzedniego windowsa. Orientuje się ktoś czy to prawda ?

Za stary jestem na takie imprezy jak jakieś crakowania, chce mieć w pełni legalny system operacyjny bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem laptopa to dostałem windowsa XP albo Viste... już nie pamiętam. Oczywiście z serial key-em.

Teraz mam windows7 ale pożyczony od kolegi, oczywiście nie w pełni legalny.

Słyszałem że są jakieś promocję teraz przy zakupie windowsa (7 lub 8) i jest taniej jak sie okaże seriala keya od poprzedniego windowsa. Orientuje się ktoś czy to prawda ?

Za stary jestem na takie imprezy jak jakieś crakowania, chce mieć w pełni legalny system operacyjny bez żadnych problemów.

tu masz wszystko

Oferta uaktualnienia systemu Windows

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego, ale chyba to nie dla mnie bo trzeba mieć windows7 i go zarejestrować aby dostać win8 w promocji.

Być może musze wrócić do Visty żeby legalnie to zaktualizować. Bo obecnie samo mi narzuca upgrade z win7 na win8.

A przeciez ja mam legal tylko Viste :D z tym że lezy w szufladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows 7 vs Windows 8. Pierwsze testy za nami!. benchmark.pl

•• Windows 8 vs Windows 7 | Wielki test wydajności Windows 8 Release Preview i Windows 7 z SP1

jakieś tam informacje

Ja jeszcze nie przesiadłem sie z XP 64 na 7mke, ale chyba czas najwyzszy ze wzgledu na to że gry tego wymagają:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć win8 to wspaniały system dla microsoftu jeśli chodzi o śledzenie twojego kompa i to co robisz na nim i w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć win8 to wspaniały system dla microsoftu jeśli chodzi o śledzenie twojego kompa i to co robisz na nim i w sieci.

Google już do perfekcji to opanowało dawno temu, więc to jaki masz system raczej niewiele zmienia :grin:

P.S

Chyba zakleję kamerę w laptopie bo jak pracuję to wydaje mi się, że ktoś mnie obserwuje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: wladza i kontrola...

starsze windy tez maja/mialy w formie " aktualizacji " :wink:

dlaczego hmm... pewnie do badan publicznych :naughty: oraz szacowania kto ile i na co wydaje w tesco :polew:

ps. Kochani to idzie o wielllleeee dalej... ale to nie tamat na teorie spiskowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...