Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak oświetlenia bagażnika Avant


SzakalA4

Rekomendowane odpowiedzi

A w moim przypadku kostka nie stykała. Po doginałem piny delikatnie na boki i wchodzi teraz ciasno. Oraz działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przyszły małe mrozy i coś mi lampka w bagażniku się nie świeci. Jak ją włączę ręcznie to zaczyna świecić ale po otwarciu klapy nic się nie dzieje. Jest gdzieś styk/przełącznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czytam, naprawiam  i część problemów rozwiązana, między innymi mikrostyk w zamku bagażnika. :decayed:
Lampka w samej klapie bagażnika po otwarciu się świeci, FIS informuję, że bagażnik otwarty, ale w bagażniku w podsufitce w lampce cisza. 
Jeżeli włączę ręcznie zapala się, ale po otwarciu bagażnika nie chce. Kombinowałem z zimnymi lutami, rozebrałem ją przeczyściłem wszystkie styki i dalej cisza.

Jest jakiś sposób na sprawdzenie czy w momencie otwarcia bagażnika idzie jakiś sygnał do niej??? Chciałbym wiedzieć, że jest to wina samej lampki, a nie na przykład instalacji. :mellow:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam problem jak w temacie, lampka w ogóle nie świeci mimo tego że żarówki są ok, na układzie płytki widać przepalone ścieżki oraz gdzie nie gdzie (tak samo we wtyczce) niebieski nalot.

Moje pytanie brzmi: czy da radę wskrzesić czy lepiej kupić nową używkę?

IMG_20180325_113649.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się wskrzesić o ile umiesz lutować. Sprawdź czy woda nie leci na lampkę, no spod uszczelki anteny w dachu.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam problem w swoim sedanie A4 B6 z lampką w bagażniku.

Otóż na fisie nie pokazuje otwarcie bagażnika, mam żarówkę ledowa i świeci ale bardzo delikatnie.

Ma ktoś jaki pomysł gdzie szukać rozwiązania problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Jarkoo97 napisał:

Cześć,

Mam problem w swoim sedanie A4 B6 z lampką w bagażniku.

Otóż na fisie nie pokazuje otwarcie bagażnika, mam żarówkę ledowa i świeci ale bardzo delikatnie.

Ma ktoś jaki pomysł gdzie szukać rozwiązania problemu?

Mam podobnie, przymierzam sie do sprawdzenie wiązki, ponoć pękają kable, jak w drzwiach.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc sprawdź tą wiązkę.

często i gęsto łamią się tam kabelki.

Wada fabryczna (lub celowe działanie fabryki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2018 o 11:47, lukaszq napisał:

Mam taki sam problem jak w temacie, lampka w ogóle nie świeci mimo tego że żarówki są ok, na układzie płytki widać przepalone ścieżki oraz gdzie nie gdzie (tak samo we wtyczce) niebieski nalot.

Moje pytanie brzmi: czy da radę wskrzesić czy lepiej kupić nową używkę?

IMG_20180325_113649.jpg

 

Witam Gdzie znajduje się ta płytka :D 
U mnie też brak oświetlenia bagażnika, żarówki sprawne, kable też są okej, został do obadania ten mikrostyk, gdzie on się znajduje w A4 b6 sedanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję kotleta Panowe. U mnie nie działała lampka w bagażniku, sprawdzałem żarówkę, samą lampkę i prąd na wiązce do lampki. Winny okazał się... zamek klapy bagażnika. jest w nim mikrostyk odpowiadający za sygnał otwarcia/zamknięcia. Mikrostyk jest raczej nienaprawialny, zamek jest trudny do rozebrania, ale wymiana zamka rozwiązało problem niedziałającego oświetlenia bagażnika i klapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...