Skocz do zawartości
IGNOROWANY

katalizator 3.0 ASN


andrzej_er3

Rekomendowane odpowiedzi

odgrzeje kotleta, i jak panowie z tymi katami i sondami??? mi tez cos szwankuje wlasnie jutro jade na kompa zrobic testy ale w razie czego co polecacnie aby było dobrze??? bez jakichs metalicznych dzwiekow, wibracjami itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli.i chcesz wyciąć katy to tylko w ich miejsce tłumiki przelotowe najlepiej wpakowane w obudowy katów wtedy to wygląda i nie brzęczy jak przy strumienicy czy przy pustych puszkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge sprzedac ecu od asn z wylaczonymi tylnymi sondami


koszt wylaczenia u tunera to 600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem dzisiaj sondy katy niby jest wszystko okej, ale nie jest ok po po pierwsze spalanie wieksze po drugie slychac po rozgrzaniu metaliczny dzwiek tak jakby kat sie przepalil czy cuus, cos doradziciee? moze kogos lepiej ogarnietego aby jeszcze raz sprawdzil mi to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no najpierw byly skanowane wszystkie sterowniki itp pozniej koles sprawdzal odczyt sond i katow no i ich zachowanie ale to wszystko na wolnych obrotach, wiec nie wiem czy to bylo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdza się odczytu z sond i z katów tylko się robi TEST jaka wyszła wartość sprawności katalizatorów ?


Nie nie robi się tego na wolnych obrotach to po pierwsze

Po drugie temp katów ma mieć kilkaset stopni tak jak w procedurze jest to opisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakiś czas temu wstawiałem nowy KAT do swojej B5 :) wreszcie nastała cisza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no test był robiony, wlasnie tez mi sie wydawalo ze nie robi sie tego na wolnych obrotach. NIe znam sie na tym ale wiem ze wlasnie odczytywal tam temp katow, sprawnosci to to ile ma nawet nie powiedzial, za darmo to robil takze wyjebane miał pewnie... znajde kogos ogarnietego to zrobie to poprawnie, pozdro


Panowie znowu check sie pojawil, sprawdzalem, błedy to katalizatory i wypadanie zaplony ale wypadanie mozliwe ze spowodowane jest przez katy dobrze mowie??? dlatego pytanie co proponujecie wywalac katy i sondy z kompa czy szukac uzywek???? bo jak zadzwonilem do aso z pytaniem o nowe to sie przerazilem ;/


???

Edytowane przez CzarnyAudiA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupisz używki to możesz trafić na jeszcze większą padlinę niż Twoje a wywalić je razem z prekatami nie tak łatwo.

ja u siebie wywaliłem środki a w miejsce kata w ori obudowie siedzą tłumiki na zamówienie.

Podobno sa jeszcze zamienniki cała rura z pre katem i katem koszt koło 1,5 tysiąca teraz pewnie mniej bo to cena z przed 2 lat zdaje się nawet gdzieś kiedyś miałem ich numery, ale ze to chińszczyzna to się nie zdecydowałem bo pewnie wydech by mi skorodował za nim dojechał bym z warsztatu do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej to teraz musze znalesc kogos ogarnietego w lubelskim i tak zrobic :) a jeszcze pytanie wypruc trzeba katy i te pre katy tak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypruj pre caty i katy mam ecu z wylaczonymi sondami jak chcesz ;P

Edytowane przez iceweed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znasz moze kolego kogos ogarnietego w tym z Lublina badz okolic??? bo wolalbym zeby ktos mi wywalil u mnie niz mam kupowac, pozdro


???

Edytowane przez CzarnyAudiA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...