Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyciemnianie szyb.


Kamaz1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Gdzie w Rzeszowie przyciemnię szyby w samochodzie tanio i solidnie. Audi A4 B6 avant, chodzi mi o tylne boczne większe i mniejsze oraz tylna szybę. Jaki może być przyciemniania.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUTOPARTS

Boya-Żeleńskiego 25c 35-105 Rzeszów

tel. 0 502251372 , 0 508389689

AUTO SZYBY RZESZOW - www.auto-szyby.rzeszow.pl

profesjonalna robota, przyciemniałem tam kilka samochodów, gdybyś zdecydował się na ta firmę powiedz że jesteś z a4 klub , dostaniesz jakiś rabat. Kilka osób z forum korzystało z usług tej firmy i myślę że są zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem firmę w Łańcucie koło Rzeszowa co przyciemnia szyby koszt przyciemnienia w audi a4 b6 avant tylne boczne 4+tylna 350 pln

używają folii firmy LLumar a firma to Folie okienne, antywłamaniowe i przeciwsłoneczne - PWJ

może ktoś coś o nich słyszał

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

znalazłem firmę w Łańcucie koło Rzeszowa co przyciemnia szyby koszt przyciemnienia w audi a4 b6 avant tylne boczne 4+tylna 350 pln

używają folii firmy LLumar a firma to Folie okienne, antywłamaniowe i przeciwsłoneczne - PWJ

może ktoś coś o nich słyszał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy robi foliami 3M i za avanta kasuje chyba 350zł. Na sedana idzie trochę mniej folii ale za to avanta znacznie łatwiej się robi:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzes1150, a gdzie ten Twój znajomy przyciemnia szyby? Rzeszów, okolice?

Folie firmy 3M, są jedne z najlepszych. Jakie ma kolory (odcienie) tych folii?? Mnie by interesował delikatny odcień "lustra weneckiego". Taka folia odbijająca światło słoneczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzes1150, a gdzie ten Twój znajomy przyciemnia szyby? Rzeszów, okolice?

Folie firmy 3M, są jedne z najlepszych. Jakie ma kolory (odcienie) tych folii?? Mnie by interesował delikatny odcień "lustra weneckiego". Taka folia odbijająca światło słoneczne.

Rzeszów oś. Gwardzistów 503 469 528 . Kilka odcieni zawsze ma ale czegoś takiego jak lustro weneckie to u niego nie widziałem :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watek sprzed kilku miesiecy i nie wiem czy to kogos interesuje bo to kawalek od rze ale......w rokietnicy <jadac z przemysla w strone pruchnika>typ przyciemnia szyby u siebie za 4+tylna 260zl zaplacilem niestety nie wiem jaka marka folii,ma3poziomy;)zaciemnienia i rozne odcienie lustro weneckie tez posiada,robote wykonuje mega konkretnie 3 auta u niego robilem i mnostwo moich znajomych i zadnych pecharzykow czy odklejen.okleja takze samochody okleina

gdyby kogos interesowalo to jest jego nr609190688

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ta firma też zajmuje się oklejaniem szyb; dzisiaj odebrałem od nich ori alufelgi i jestem w 100% usatysfakcjonowany. Konkretne, rzetelne podejście i robota jak dla mnie wykonana super profesjonalnie. Przy okazji odbioru felg miałem okazje pooglądać Audi A6 C6 w którym "ściemniali" szyby i jak na moje oko to naprawdę OK. W C6 szyba tylna i boczne w tylnych drzwiach były mocniej przyciemnione a szyby w drzwiach przednich tak tylko lekko.

Nie znam się na oklejaniu ale patrząc na to jak robią felgi to widać że przykładają się do roboty.

: Start

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta firma z Ropczyc znana jest na podkarpaciu naprawdę konkret

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

na weekendzie bede ciemnił wszystkie w swojej :) mam kumpla ktory pare lat już przyciemnia szyby poobserwuje efekty i ewentualnie polecę go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
watek sprzed kilku miesiecy i nie wiem czy to kogos interesuje bo to kawalek od rze ale......w rokietnicy <jadac z przemysla w strone pruchnika>typ przyciemnia szyby u siebie za 4+tylna 260zl zaplacilem niestety nie wiem jaka marka folii,ma3poziomy;)zaciemnienia i rozne odcienie lustro weneckie tez posiada,robote wykonuje mega konkretnie 3 auta u niego robilem i mnostwo moich znajomych i zadnych pecharzykow czy odklejen.okleja takze samochody okleina

gdyby kogos interesowalo to jest jego nr609190688

tak zgadzam się :)) też u niego przyciemniałem 4 auta, a w audi a4 b6 w kombi za wszystkie szyby bez czołowej zaliczył 300zł :hi: a robi pomalutku a konkretnie , za wszystkie szyby czas trwania 3 godziny:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rokietnicy koło jarosławia jest goscu ktory za przyciemnienie tyłu chce 190 zl moge podac numer tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszły mnie słuchy że ktoś w kolbuszowej przyciemnia w dobrej kasie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watek sprzed kilku miesiecy i nie wiem czy to kogos interesuje bo to kawalek od rze ale......w rokietnicy <jadac z przemysla w strone pruchnika>typ przyciemnia szyby u siebie za 4+tylna 260zl zaplacilem niestety nie wiem jaka marka folii,ma3poziomy;)zaciemnienia i rozne odcienie lustro weneckie tez posiada,robote wykonuje mega konkretnie 3 auta u niego robilem i mnostwo moich znajomych i zadnych pecharzykow czy odklejen.okleja takze samochody okleina

gdyby kogos interesowalo to jest jego nr609190688

tak zgadzam się :)) też u niego przyciemniałem 4 auta, a w audi a4 b6 w kombi za wszystkie szyby bez czołowej zaliczył 300zł :hi: a robi pomalutku a konkretnie , za wszystkie szyby czas trwania 3 godziny:decayed:

niedawno robiłem tam za cały tył w avancie b7 250 zł polecam i potwierdzam czas robocizny jakies 3godz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszły mnie słuchy że ktoś w kolbuszowej przyciemnia w dobrej kasie :wink:
troche nie w pore no ale.. DARKFOL - przyciemnianie szyb rzeszów, mielec, tarnobrzeg, stalowa wola, kolbuszowa, nowa dęba, hadykówka robilem u nich polecam i godna cena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszły mnie słuchy że ktoś w kolbuszowej przyciemnia w dobrej kasie :wink:
troche nie w pore no ale.. DARKFOL - przyciemnianie szyb rzeszów, mielec, tarnobrzeg, stalowa wola, kolbuszowa, nowa dęba, hadykówka robilem u nich polecam i godna cena

ja też u gościa robiłem i jestem w 100 % zadowolony, Tanio, szybko, profesionalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...