Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyciemnianie szyb.


Kamaz1980

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj oddałem swoją A4 do przyciemnienia w firmie motoglass. Koło 17 ma byc gotowa tak więc zobaczymy czy warto polecić... ;)

---------- Post dopisany 24-09-2013 at 19:22 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2013 at 14:06 ----------

odebrałem wczoraj autko.... gość poprostu jest nie poważny. Szyby boczne zrobił ale brzydko pęcherzyki, śmietki a tylnej w klapie nie dał rady okleic. Nie polecam tego człowieka.... boki już zostały ale z tylną szybą byłem dzisiaj na ul. Boya Żeleńskiego w Rzeszowie i zrobili bez problemu szybko, ładnie i solidnie choć. Nie są tani ale na przyszłość na 100% bym pojechał do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam kotleta ponieważ będe scieme robil :wink:Kylo1991 mówisz o motoglass z Rzeszowa ? pytam żeby przypadkiem się na nich nie natknąć skoro tak partolą robote :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
mogłby ktos podtrzucic kontakt so tych z ropczyc od przyciemniania? dobrze robia?

tel 609 190 688 . Mariusz

ja już przyciemniam 4 auto więc jak najbardziej polecam

---------- Post dopisany at 01:38 ---------- Poprzedni post napisany at 01:35 ----------

mogłby ktos podtrzucic kontakt so tych z ropczyc od przyciemniania? dobrze robia?

609 190 688 Mariusz .

ja już przyciemniam 4 auto więc jak najbardziej polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do tematu audi a4 b7 sedan szukam kogoś kto przyciemni szyby w Rzeszowie lub gdzieś w bliskich okolicach kolor auta ciemny grafit pod czarny i szyby też chciałbym żeby były pod taki kolor,kogo polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego uderz do chłopaków z Hadykówki. Cena przez pół a robota tak samo dobrze zrobiona ;) Robiłem u siebie niedawno więc mogę polecić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz szybki przyciemnione,byłem na boya w firmie auto-szyby cena tak jak koledzy pisali,jestem zadowolony ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego uderz do chłopaków z Hadykówki. Cena przez pół a robota tak samo dobrze zrobiona ;) Robiłem u siebie niedawno więc mogę polecić ;)

Potwierdzam chłopaki bardzo ładnie kleją wszystko docięte jak należy i cena :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat - szukam dobrego ściemniacza z okolic Krosna albo Sanoka :) i kogoś kto mi wstawi nowa szybkę z tyłu do avanta :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...