Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rezonator powietrza - gdzie szukać


dexter400

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam problem z buczeniem przy obciążeniu / przyspieszaniu , na wolnych obrotach też lekko basikiem daje :P Plecionka wydech wyglądają z zewnątrz dobrze , żadnych uszkodzeń ani dziur.

Przeszukałem trochę forum i natknąłem się na coś takiego jak rezonator/tłumik powietrza , błotnik miałem malowany więc możliwe że zapomnieli podpiąć, tylko gdzie to szukać?

Wiem że w prawym nadkolu ale czy to jest połączone z puszką filtra powietrza czy z którąś z rur od turbo? A najlepiej jakby ktoś miał zdjęcie zamontowanego rezonatora żeby móc go łatwiej zlokalizować:)

ostatnie pytanie- czy w każdej A4 b6 występuje rezonator? ja go u siebie nie kojarze nigdzie w silniku AVB

REZONATOR 8E0129955 AUDI A4 8E (2759930677) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

REZONATOR PRZÓD AUDI A4 B7 (2734234081) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podpowiedzieć,gdzie tego szukać w AWX?

Przecież wkleiłem fotkę gdzie znajduje się tłumik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  odkopie temat. Wymieniając turbinę natknąłem się na zaślepiony przewód który na podanym wyżej schemacie oznaczony jest cyfrą "32" brak u mnie tego rezonatora/tłumika. Może mi ktoś wyjaśnić do czego on jest potrzebny i czy powinienem go kupić?

W tym aucie był pierwotnie silnik 2.5TDI nie wiem o jakim oznaczeniu, obecnie zamontowany jest silnik AWX 1.9Tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...