Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stukanie przy puszczaniu gazu prawy przód


peklysz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów, mój problem wygląda następująco . Przy rozpędzaniu auta puszczam gaz i słyszę stukanie, pukanie dochodzące z prawego przodu, dodam gazu i nie ma takiego problemu. Jeżdze na zawieszeniu Master Sport założonym sierpień 2011,do tej pory nie narzekałem na nie, przejechałem ok.11 tyś , aktualnie założone stalówki 15 na zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może poduszka któraś

mi stukało jak gwałtownie puszczałem gaz lub jak tak gwałtownie deptałem na hamulec i zaraz puszczałem przy niewielkiej prędkości-małe luzy miały wahacze dolne te prosty (znaczy małe ale teraz jak są wyjęte to ręką czuje luz wiec nie wiem czy takie małe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź poszukai pod silnikiem miałem podobny objaw i wina była po stronei poduszki silnika tej od strony pasażera wczoraj wymieniłem i spokój nawet biegi lepiej wchodzą miałem oprblemy z wbiciem 1 na zimnym po postoju nocnym a teraz jest gitara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też ostatnio pojawił się problem właśnie z takim metalicznym puknięciem przy puszczaniu gazu. Problem nie występuje za każdym razem, ale tak mniej więcej 3 na 5 razy i bez względu czy silnik zimny czy ciepły. Mówicie, więc żeby najpierw sprawdzić poduszki pod silnikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz ... nowy trop. Oglądałem poduszki po silnikiem i wyglądają ok, po drugie jeśli któraś byłaby walnięta to powinno się tłuc na wszelkich nierównościach itp, a u mnie odgłos pojawia się tylko przy puszczaniu gazu i to nie zawsze. Chyba, że się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podepne sie pod temat

Moze ktos mi podac numery poduszek silnika najlepiej ori moja aldona to a4 b6 1.6 ALZ 102 km

Pozdrawiam DZIEKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...