Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Użytkowanie e-papierosa


klysek

Rekomendowane odpowiedzi

:siema:

mam pytanie czy ktoś ciuchra może e-papierosy :whistling: bo chcę się na to przeżucić ale nie wiem co wybrać w nie dużych pieniądzach myślę np. o modelu Ego Ce4+ lub Ego CE5 bądz też Ego Tanker :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: dobre i nie wali w chacie, polecam a nie polecam taniochy.

taniochy tzn. 15 PLN czy 50 PLN :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no znalzlem sobie dwa modele i roznica na alledrogo jest taka ze na jedenj aukcji kosztuja ok 170 PLN i sa w pudelku a na innej aukcji tego samego uzytkownika ta sama fajka kosztuje ok 60 PLN tylko jest bez pudeleczka :whistling: wiec mysle ze nie bylo by tragedi maja one wymieniane atomizery,grzalki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daje radę ten co pokazałeś :wink: braciak ma taki sam i nie narzeka, jedynie co to grzałki siadają często i po wielu próbach brat zaczął kupować jakieś inne ale nazwy teraz Tobie nie podam, bo się nie znam :decayed:

ogólnie fajki odstawił na dobre, na początku jeszcze 1-2 spalił a po tygodniu już w ogóle przestał zwyklasy jarać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj chlop ma takiego tzn dziala na tej samej zasadzie plus kartridże 2 w zestawie były, zadowolony jest a ja nabardziej bo pachnie mi np wanilią a nie zdechlizną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam jeszcze na oku taki gadzet :arrow2:E-PAPIEROS EGO C4+ 1100mAh 2 ŁADOWARKI OLEJEK ETUI (2792569615) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

daje radę ten co pokazałeś :wink: braciak ma taki sam i nie narzeka, jedynie co to grzałki siadają często i po wielu próbach brat zaczął kupować jakieś inne ale nazwy teraz Tobie nie podam, bo się nie znam :decayed:

ogólnie fajki odstawił na dobre, na początku jeszcze 1-2 spalił a po tygodniu już w ogóle przestał zwyklasy jarać

no tez mam takli szlachetny zamiart troche to pojarac i moze sie uda rzucic :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że znam temat to powiem ci tak. Uważaj na podróbki bo masa ich, nie dość że może walić zdechłym kotem czy jakimś plastykiem to i bateryjka będzie ciągle wołała papu.

Pamiętaj kupując to z myślą o rzuceniu palenia wydaj lepiej więcej na start i nie pożałujesz bo i tak ci się zwróci to raz a dwa nie kupuj taniochy ze względu choćby na to że będziesz się tym inhalował, fajek też byś pewnie nie kupił nieznanego pochodzenia z zabójczo niską ceną ;P

Warto kupić coś na więcej niż 3,7V i mieć zapas liquidu bo 10 ml to starczy ci na kilka dni.

Odwiedź stronkę dpv9.pl (nie reklamuje to jedynie przykład) a tam zobaczysz coś poza tym co oferuje się zwykle w kioskach z e-fajami i allegro.

I powodzenia w rzucaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakis konkretny model mozesz mi podsunac :naughty: czyli te dwa poprzedni linki co podałem mowisz e gowno i nie warto ladowac kasy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz na blaszaki na pojezierskiej ja bym zakupil e-king czy cos takiego ok 200zl ale masz praktycznie 2 fajki i masz gw ze sie szybko nie zj**ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie znajomi pokupywali e cigar bateria 1000 coś tam śmigają już od ok 7 miesięcy wymieniają tylko grzałki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz na blaszaki na pojezierskiej ja bym zakupil e-king czy cos takiego ok 200zl ale masz praktycznie 2 fajki i masz gw ze sie szybko nie zj**ie.

wlasnie braciak mial tego e-kinga i wiecej bujal sie z wymianami jak go jaral :thumbdown: podobno straszne gowno :whistling:

---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

dobra panie i panowie fajek zakupiony nie ma co dalej gdybac tylko jarac teraz :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wapuje (e-pale) od 2 lat, jakbyś miał jakieś pytania odnośnie doboru sprzętu, liquidów czy użytkowania to wal śmiało, postaram się pomóc. Przewinęło się przez moje ręce masę modeli, baterii, modów, kartomizerów, atomizerów i mam jako tako rozeznanie w temacie

BTW Polecam forum E-papierosy-forum.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glownie chcialem zeby ktos zobaczyl czy wrto sie interesowac takimi gadzetami jak dalem w linkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co zakupic,bo tez sie przymierzam??

Podajcie konkrenty link do zakupu:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...