Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Użytkowanie e-papierosa


klysek

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liquid koszt od 5pln-30pln z tego co wyczytalem to jak zalejesz cale 2 ml to na 2-3 dni ci starczy zalezy ile norlmalnych palisz,raz w miesiacu jak duzo ciagniesz cybucha atomizer sie przepala ale koszt wymiany ok 10 pln i to chyba wsio :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem ci tak. Dziennie wychodzi koło 2 ml i to głównie zależy jakiego atomka będziesz używał i jakiego liquidu, są takie że zalejesz i po chwili już sucho. Ale to już życie cię nauczy czego używać i inni użytkownicy z forum które podał ci kolega wyżej i pokrewnych.

Ja używam samoróbki więc ci nie polecę konkretnego modelu, każdy woli co innego.

Obecnie używam kartomizerów pod 510 nie wiem co za model nie pamiętam, podpiętych pod 6v chmórzą jak trzeba i żaden sprzęt temu nie dorówna ;P

Inna kwestia mocy liquidu i ilości pochłanianych. Na przykład nawet jak z fajek przerzucisz się na 36mg to cię przytka po kilku buchach z dobrego sprzętu.

Polecił bym ci konstrukcje które wykorzystują akumulatorki które wykorzystuje się w modelach czy latarkach, da ci to więcej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ego-L? Co to za twór? Pierwsze na oczy widze. Jak już kupować Ego to od Joytech czyli sprawdzony przetestowany sprzęt. Najlepiej Ego-VV z regulacją napięcia, to da większy wachlarz możliwości.

Na sam początek nie rzucałbym się na niesprawdzony sprzęt, można się szybko zniechęcić i kasa pójdzie w błoto.

Ze swoej strony polecam kupowanie ze sprawdzonych źródeł czyli dpv9.pl lub e-dym.pl

Co do ilości zużywanego liquidu wszystko zalezy od liquidożerności samego parownika. Ja wypalam na Vivi Nova Slim v3 dziennie ok 8-10ml, ale palę dość intensywnie, praktycznie można powiedzieć że z taką samą regularnością tak jak paliłem analogi wcześniej. Znajomi z pracy na tym samym parowniku wypalają jeden baniak dziennie czyli ok 2ml i są nasyceni, dla mnie to zdecydowanie za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem info jakieś 2-3 miesiące i niestety nic poza VOLISH : premium brand - elektroniczny papieros się nie nadaje. Kumpel miał chyba z 5 lub 6 różnych firm i każdy się rozpadał. U mnie w pracy większość ma takie samo zdanie. Ja mam swojego juz 3 miesiące i póki co nic się nie dzieje

---------- Post dopisany at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

ja mam tego

Volish Crystal 2 - eSmokingWorld

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

i przy polecam kupowanie dobrych liquidów bo zniechęcić się można bardzo szybko a syf jaki sprzedają to masakra i nie wiadomo co tam jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paliłem od koleżanki kiedyś podobnego jak ten z linku: ROZBIERALNY Z LOGO 2x e-papieros EGO CE5+V3+GRZAŁ (2764394535) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tyle, że ona dawała coś ok 150 zł + przesyłka. Paliłem jakiegoś o smaku "energy drink'a" i powiem tyle, że jak dla mnie to bardziej wali po płucach niż zwykły papieros. Przy większym zaciągnięciu drapie w gardło. Plus ten, że można w pomieszczeniach palić i nie wali. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale jakoś nie wierzę w te ceny co są na allegro :facepalm: W sklepie jedna bateria kosztuje 99 a tu dwa pety za tyle :whistling:

Dlatego warto zagłębić temat. 95% ludzi kupuje właśnie gówniane fajki które później się psują lub są c**jowe w użytkowaniu i się zniechęcają do tego. Ja kupiłem dwie sztuki i jedną dałem teściowi z liquidem milda. Jak mu się skończył to kupił 50ml za 50zł. Żadnej etykiety. Tylko informacja żeby że to liquid do epapierosa. Jak tego spróbowałem to prawie się udusiłem.

Dobry małoawaryjny papieros kosztuje więcej ale warto wydać. Mi się zwrócił w 2tygodnie. Teściu który palił 2paczki i korzystał tak samo z różnych innych epapierosów (m. in. collins) dopiero jak dostał tego volisha to przestał jarać. Z dnia na dzień. Teściowa to mnie po piętach całuje:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:E-papieros Blue V-GO - Zestaw Blue V-GO -

ja mam taki zestaw ja go użytkuje już go miesiąc i jak na razie jestem zadowolony :naughty:

a wcześniej znajomy to używał prawie rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mi dzisiaj prztyszedl fajek nalalem do niego paliwa ciagne i zero dymu :thumbdown: grzalka slychac ze grzeje bo skwierczy czy mozna nie umiec sie tym obsluzyc :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ----------

Bieniek a tobie przyszedl juz cigaretek :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mi dzisiaj prztyszedl fajek nalalem do niego paliwa ciagne i zero dymu :thumbdown: grzalka slychac ze grzeje bo skwierczy czy mozna nie umiec sie tym obsluzyc :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany at 14:52 ----------

Bieniek a tobie przyszedl juz cigaretek :question:

raczej nic sie nieda spiep ladujesz baterie wlewasz plyn wciskasz guzik i ciagniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mi dzisiaj prztyszedl fajek nalalem do niego paliwa ciagne i zero dymu :thumbdown: grzalka slychac ze grzeje bo skwierczy czy mozna nie umiec sie tym obsluzyc :facepalm:

[/QUOTE]

spróbuj zaciągać się dłużej, daj się rozhulać grzałce. podstawowy błąd nowicjuszy to fakt, ze zaciagają sie e-fajką jak analogiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a mi dzisiaj prztyszedl fajek nalalem do niego paliwa ciagne i zero dymu :thumbdown: grzalka slychac ze grzeje bo skwierczy czy mozna nie umiec sie tym obsluzyc :facepalm:

[/QUOTE]

spróbuj zaciągać się dłużej, daj się rozhulać grzałce. podstawowy błąd nowicjuszy to fakt, ze zaciagają sie e-fajką jak analogiem

ale ja z nim walcze od 1,5h ciagne jak cyganka przy trasie nawet pare razy nim wstrzasnalem i nic :facepalm: a moze byc ze nie dziala bo za slabo naladowany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...