Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierownica a4 b5


Kamillo1992

Rekomendowane odpowiedzi

kurde a nie ma ktoś do odsprzedania jakiejś fajnej kierownicy do przedlifta? bo moja jest baaaardzo przetarta, aż żal jeździć z taką kierownicą bo szpeci :/ ja za bardzo nie się nie znam a nie chce kupić tylko po to żeby to leżało albo żeby odsprzedawać dalej. A jeśli nie to chociaż może poratowałby ktoś linkiem z jakąś aukcją z odpowiednim modelem kierownicy? Hmm to jest chyba taka sama sztuka jak ta o której wspomniał post wcześniej Siara KIEROWNICA SKÓRZANA Z PODUSZKĄ AUDI A4 B5 1995-200 (2817931207) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Dzwoniłem do gościa to mówił że mi nie podejdzie bez przeróbek. To teraz sam już nie wiem. Jak możecie to pomóżcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą co pokazałeś to znowu jest od A3. Na duży wieloklin, więc jak w polifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciężko znaleźć przedliftową trójramienną za dobre pieniądze... to rarytas :naughty:

Trzeba szukać, może na forum będzie. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-152/kierownica-trojramienna-poducha-przedlifta-234512/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka jest dostępność czteroramiennej przedliftowej? tak samo ciężko dostać?

Te są bardziej popularne.... Mogę Ci nawet swoją sprzedać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena wg mnie dobra bo w podobnej cenie chodzą często spotykane poliftowe trójramienne, a tak jak koledzy Ci pisali wcześniej przedlift trójramienny to rarytas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie do przedlifta podejdzie tylko ( bez modzenia ) kiera 3 ramienna na mały wieloklin

14502330.jpg

A występuje ona w :

A4 B5

A6/S6 C4

Audi 80 / Cabrio

Poliftowa kierą wygląda dużo ładniej, ale koszt przeróbki większy bo dochodzą dodatkowe pierdoły jak redukcja wieloklinu, obudowa ect.

test_interior_377x281.jpg

Takie kiery wystepują w :

A4/ S4 B5

A6 C5

Jakie są różnice wizualne w kierownicach to każdy widzi..inne przetłoczenia, inna poducha.

Natomiast podpowiem Wam jakich kierownica najlepiej unikać - A4 B5 przedlift w wersji skórzanej, A6 C5 przedlift w wersji skórzanej - mowa o kierownicach 4 ramiennych. Są to kierownice, które pod skórą posiadają oryginalne pogrubienie ze specjalnej pianki i gdyby ktoś z Was wpadł na pomysł aby kupić taką kierę i obszyć ponownie..to możecie spotkać się z kosztami obszycia zaczynającymi się od 220 zł :decayed:

To takie moje wolne sugestie odnośnie kierownic w B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że poliftowa jest ładniejsza, a jeżeli sobie ktoś zmodzi to do przedlifta z wszystkimi potrzebnymi częściami, to radość jest jeszcze większa - patrząc na efekt :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię odkup :grin:

Jakie kierownicę podchodzą do b5 99r lf i co przy takich zmianach muszę dokupic/ zmienić? 

Chciałbym kiere z manetkami/ przyciskami do Tiptronic :wink:

A do b5 podłączyć grzanie się da? Ktoś posiada? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...