Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

no to i ja pokaze 2-3 razy w miesiacu smigam tym cudem na Włochy

1287130076_105235654_1_Zdjecia_TRANSPORT_PRZEPROWADZKI_BUS_PLANDEKA_35t_1287130076.jpg

tak to w robocie siedze za biurkiem ale jak jest potrzeba to smigam jeszcze stara wysluzona Scania :decayed:

sprzedam_sprzedam_scanie_260_1_789763.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja latam hakowcem od dwóch miechów . Auto trochę zmęczone ale daje rade . Na wiosne wymiana na Fh-cza :decayed: .

http://images46.fotosik.pl/1840/2db6bdb6d4576595m.jpg

no tak sie zastanawiałem kiedy pojawią sie portowe myndy :decayed:

:naughty: Teraz robię u siebie w mieście ale raz w tygodniu jestem na Litewskiej w Gdańsku koło eurocash

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

Patryk szybko można załapać cofanie tą przyczepą? :decayed: Jak nie których truckerów widzę jak wymiatają to przyczepą przy cofaniu to respect:kox: jeszcze nie miałem okazji pomykac nią:whistling:

U panie jak pierwszy raz wsiadłem to i zacząłem cofać to se odpuściłem , obróciłem auto i se ją wypchałem :decayed: . Teraz trochę próbuje ale tak sam dla siebie bo jakoś pudła mam w takich miejscach że zawsze jest gdzie rogala strzelić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Moc :) Jazda Składem ....Widoczki mega...no ale kurna ta rozłąka ...ale ciągnie wilka do lasu :) a najlepsze pauzy 48 albo nawet 72...człowiek korby dostawał ... jak chcecie mam albumy na piscassa z moich tras ..,hehe mogę zapodać linki :)

Najlepsze było jak się na Weekendach spotykało kolegów po fachu i były "obiadki co się na winie " .Miło wspominam jeden z portu Calias na pompie Total :) było mega!! ahha

IMAG0579.jpg

IMAG0580.jpg

IMAG0143.jpg

IMAG0395.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie narazie nie ciągnie na międzynarodówke bo wole codziennie w domu obiad ,choć jak patrze na widoki jakie tam są :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie podoba poleciec za granice ale tak jak mowie 3-4 razy na miesiac i koniec jazdy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk szybko można załapać cofanie tą przyczepą? :decayed: Jak nie których truckerów widzę jak wymiatają to przyczepą przy cofaniu to respect:kox: jeszcze nie miałem okazji pomykac nią:whistling:

dajcie spokój z krańcówką toż to na łeb idzie dostać :facepalm: może i się ładnie w zakrętach składa ale przy cofaniu jest aż nadto zwrotne... jak dla mnie to najstabilniejszy i najprostszy w opanowaniu jest koń+naczepa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja pokaze 2-3 razy w miesiacu smigam tym cudem na Włochy

http://s15.postimage.org/79o8m4sw7/1287130076_105235654_1_Zdjecia_TRANSPORT_PRZEPROWADZKI_BUS_PLANDEKA_35t_1287130076.jpg

tak to w robocie siedze za biurkiem ale jak jest potrzeba to smigam jeszcze stara wysluzona Scania :decayed:

http://s7.postimage.org/4ruh3xcev/sprzedam_sprzedam_scanie_260_1_789763.jpg

<br /><br />

jak kolego latasz na wlochy to masz wykupiony abonament na brennero czy placisz jednorazowo za kazdy przejazd 8e ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat, z przyjemnością będe obserwował, bo tylko osobówką śmigam po 5 tys km miesięcznie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk szybko można załapać cofanie tą przyczepą? :decayed: Jak nie których truckerów widzę jak wymiatają to przyczepą przy cofaniu to respect:kox: jeszcze nie miałem okazji pomykac nią:whistling:

Ciezko jest jak sie dluzej jezdzi koniem z naczepa, bo trzeba dokladnie w odwrotna strone krecic. Ja raz- dwa zalapalem, tylko mialem niezla szkole: Nocki, w magazynach DPD, caly czas wkolo jezdza inne auta no i nie ma wcale miejsca zeby auto wyprostowac, a trzeba bylo jeszcze wjezdzac zestawem pod 2 kontenery- dobrze ze rolki sa... :whistling:

Co do zawracania to trzeba uwazac na przewody zeby sie nie przebily podczas zginania dyszla.

Wszystkiego sie da nauczyc! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak wygląda sprawa z tymi kontenerami sam woziłem:wink: i na prawde na sztywnym dyszlu jest ok:P ale na tym łamańcu już tak kolorowo nie jest:facepalm: nie raz chłopakom pomagałem no ale to tylko pokazywałem mniej więcej żeby nic nie u.ebali:decayed: wjazd pod kontenery oba na raz z tą przyczepą nie jest prostym zabiegiem:P ale tak jak piszesz idzie sie nauczyc:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to i ja pokaze 2-3 razy w miesiacu smigam tym cudem na Włochy

http://s15.postimage.org/79o8m4sw7/1287130076_105235654_1_Zdjecia_TRANSPORT_PRZEPROWADZKI_BUS_PLANDEKA_35t_1287130076.jpg

tak to w robocie siedze za biurkiem ale jak jest potrzeba to smigam jeszcze stara wysluzona Scania :decayed:

http://s7.postimage.org/4ruh3xcev/sprzedam_sprzedam_scanie_260_1_789763.jpg

<br /><br />

jak kolego latasz na wlochy to masz wykupiony abonament na brennero czy placisz jednorazowo za kazdy przejazd 8e ?

place jednorazowo 8 euro bo abonament mi sie nie oplaca bo czasem lece 5 razy a w nastepnym tygodniu lece 2 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi juz zrobili ten terminal na Brennero ? bo jak ja śmigałem to dopiero go klepali ..a to było 2 lata temu :)

cos tam jeszcze lepia ale wszytsko idze na bierzaco :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mowicie Brennero? Wszyscy w Niemczech mowia Brenner. Jak jechalem prywatnie do Wloch to postanowilem jechac przez serpentyny- ciekawe doswiadczenie....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w rodzinie tata jezdzi już 23 lata na międzynarodówce Forma PEKAES (zółte kabiny) lecz już tylko do końca roku firma się rozpada .. i zamykają transport sam się wybieram na kurc c plus E ale najpierw muszę ogarnąć wzrok...Pozdro trakerzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też myślałem kiedyś wsiąść na międzynarodówke.... ale chyba jednak wole pojeździć lokalnie :)

ja moge ze swojej strony dodać, że jazda po budowach jest dość specyficzna

wyrywanie dosłownie auta załadowanego który waży 40 ton przez dźwigi koparki z ziemi ... :)

strzelające liny

spadające kipry bo ktoś zapomniał go opuścić i zapier*olił w most :decayed: ( widziałem na własne oczy )

a jadąc po pewnym czasie obok tych budów możesz z dumą powiedzieć, że częściowo dzięki Tobie powstał ten wiadukt, blok, szkoła, boisko

tutaj przykładowe zdjęcia z pracy

65485_424033060995511_1434979912_n.jpg

576547_356550307743787_1486575283_n.jpg

536535_336949679703850_488364532_n.jpg

a tutaj na głównej płycie Stadionu Śląskiego w Chorzowie który nikt nie wie kiedy zostanie ukończony :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mowicie Brennero? Wszyscy w Niemczech mowia Brenner. Jak jechalem prywatnie do Wloch to postanowilem jechac przez serpentyny- ciekawe doswiadczenie....:wink:

bo to takie spolszczenie chyba :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...