Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Firma w której pracuje przystępuje do przetargu w dostarczaniu błota na przebudowę obwodnicy w Brukseli.

Ruch ma zostać rozdzielony na tranzyt i ruch lokalny.W zależności od miejsca autostrady mają być powiększone od 8 do 10 pasów będzie jak w USA ...:wink:

kiedy ta budowa sie zaczyna? bo juz na pewno ringiem nie pojadę bo tam ogólnie sie masakrycznie stauje a co dopiero jak grzebać zaczna molochy jedne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Man naczepa z Obojana widziana dzisiaj w Katowicach jak Misiaki ich trzepały :D:decayed::decayed::decayed:

Biały Man ?? nic nie mówił :grin::grin:

ja byłem czerwonym z przyczepą w LT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma w której pracuje przystępuje do przetargu w dostarczaniu błota na przebudowę obwodnicy w Brukseli.

Ruch ma zostać rozdzielony na tranzyt i ruch lokalny.W zależności od miejsca autostrady mają być powiększone od 8 do 10 pasów będzie jak w USA ...:wink:

kiedy ta budowa sie zaczyna? bo juz na pewno ringiem nie pojadę bo tam ogólnie sie masakrycznie stauje a co dopiero jak grzebać zaczna molochy jedne...

Jeszcze trochę się nastoimy bo przebudowę planują 2015-2016 ogólnie cała Bruksela jest za***ana od rana do nocy ....:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma w której pracuje przystępuje do przetargu w dostarczaniu błota na przebudowę obwodnicy w Brukseli.

Ruch ma zostać rozdzielony na tranzyt i ruch lokalny.W zależności od miejsca autostrady mają być powiększone od 8 do 10 pasów będzie jak w USA ...:wink:

kiedy ta budowa sie zaczyna? bo juz na pewno ringiem nie pojadę bo tam ogólnie sie masakrycznie stauje a co dopiero jak grzebać zaczna molochy jedne...

Jeszcze trochę się nastoimy bo przebudowę planują 2015-2016 ogólnie cała Bruksela jest za***ana od rana do nocy ....:facepalm:

Zdewastowana jest już strasznie i chyba ktoś źle przemyślał rozwiązania logistyczne,a zwłaszcza pasy włączające do ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili obwodnica Brukseli jest w bardzo dobrym stanie gdzie nawet motorkiem można sobie śmiało ponad dwie paki na spokoju śmigać...:wink:

Tutaj chodzi tylko i wyłącznie o rozładowanie korków bo jak dobrze pamiętam to Bruksela jest chyba na pierwszym miejscu w europie jeśli chodzi o zatwardzenie ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili obwodnica Brukseli jest w bardzo dobrym stanie gdzie nawet motorkiem można sobie śmiało ponad dwie paki na spokoju śmigać...:wink:

Tutaj chodzi tylko i wyłącznie o rozładowanie korków bo jak dobrze pamiętam to Bruksela jest chyba na pierwszym miejscu w europie jeśli chodzi o zatwardzenie ...:wink:

może tak.jeździłem tam trochę zbyt mało,żeby dokładnie zapamiętać,głównie górą i prawą stroną Brukseli, ogólnie drogi w Belgii są rozbudowane,ale sprawiają wrażenie mocno zużytych w porównaniu do całego regionu,szczególnie Holandii.

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

Dafik jeszcze jeździ...

beck_003.jpg

---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

pasek i robur..

red_004.jpg

red_002.jpg

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

Ta solówka poszła pod zabudowę.Ostatnio jeździłem Tga z przyczepą prawie 3 tygodnie jest więcej roboty na załadunkach i rozładunkach,a zestaw dłuższy,ja jednak wolę przyczepę dobrze mi idzie cofanie, a samochód wygodniejszy bo ma dłuższą ramę,ale to nie ode mnie zależy,bo raz dostałem taką propozycję i zrezygnowałem,teraz trochę żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Man naczepa z Obojana widziana dzisiaj w Katowicach jak Misiaki ich trzepały :D:decayed::decayed::decayed:

Biały Man ?? nic nie mówił :grin::grin:

ja byłem czerwonym z przyczepą w LT.

tak biały.... wylot z Mysłowic 79 na wysokości Straży.... tam policja jak mnie zatrzymuje ( a są ciągle Ci sami ) to słysze tylko " to znowu Ty... spadaj " :decayed: 2 km dalej mam baze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Man naczepa z Obojana widziana dzisiaj w Katowicach jak Misiaki ich trzepały :D:decayed::decayed::decayed:

Biały Man ?? nic nie mówił :grin::grin:

ja byłem czerwonym z przyczepą w LT.

tak biały.... wylot z Mysłowic 79 na wysokości Straży.... tam policja jak mnie zatrzymuje ( a są ciągle Ci sami ) to słysze tylko " to znowu Ty... spadaj " :decayed: 2 km dalej mam baze :wink:

na Giszowcu. ok 15km od rozładunku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie ... Giszowiec masz okolice 86 na tychy tam są Szopienice :decayed::decayed::decayed:

a gdzie tam macie rozładunek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Szopienicach właśnie u Michała i Jacka,znasz na pewno :wink:. Myślałem,że w samym zjeździe z 86 go ściągnęli,bo tam czasem stoją.

Powrót ładujemy kawałek za Pszczyną,ale jeżdżę zawsze 81,bo na Tychach są teraz gigantyczne korki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Szopienicach właśnie u Michała i Jacka,znasz na pewno :wink:. Myślałem,że w samym zjeździe z 86 go ściągnęli,bo tam czasem stoją.

Powrót ładujemy kawałek za Pszczyną,ale jeżdżę zawsze 81,bo na Tychach są teraz gigantyczne korki.

jak nazwa ?? bo jest tego troche w okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Patryka :hi:jak zwykle spostrzegawczy :grin:

Wcinam właśnie przygrzane klopsy na wschodzie jechalem dziś przez Litwe i Łotwe 350 km w śnieżycy i żadnego pługa na szczęście nie było Niemców na drodze więc dobrze szlo..Czlowiek się kula za groszem,a taki wypsiu ma robote pod domem jak jakiś fryzjer czy piekarz..q....zazdroszczę :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze Obojana od razu wzrok się robi ostrzejszy :decayed:

---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ----------

Co do pracy koło domu to fajnie tylko mordy te same non stop :decayed: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili obwodnica Brukseli jest w bardzo dobrym stanie gdzie nawet motorkiem można sobie śmiało ponad dwie paki na spokoju śmigać...:wink:

Tutaj chodzi tylko i wyłącznie o rozładowanie korków bo jak dobrze pamiętam to Bruksela jest chyba na pierwszym miejscu w europie jeśli chodzi o zatwardzenie ...:wink:

Oj Tomcio. Chyba dawno nie byłeś w Londynie, albo w Paryżu :P Korki w Brukseli słabo wypadają nawet w porównaniu z Milano :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili trzeba było się uczyć ....:wink::decayed:

Arturze w praktyce może w Brukseli nie jest tak tragicznie ale rankingi mówią co innego ....:wink:

TomTom, przenośne samochodowe systemy nawigacyjne GPS

PRO-TEST - Pierwszy magazyn z testami w Polsce - Najbardziej zakorkowane miasta_Ranking najbardziej zakorkowanych miast Europy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega dzwon,całe szczęście,że i tak niewiele ofiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...