Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

:facepalm: weekend na Niencach przymusowo spędzony normalnie masakra kiedyś jak się stało to szło z kimś pogadać i nie tylko:grin:, a teraz każdy sam sobie siedzi i d*py z auta nie wychyli :doh:

a najlepszy obrazek, na przeciw mnie stali z jednej firmy na 4auta rano patrze na 3autach wystawione satelitki i każdy u siebie siedzi quwa toć to jakaś porażka się robi:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A najlepszy obrazek, na przeciw mnie stali z jednej firmy na 4auta rano patrze na 3autach wystawione satelitki i każdy u siebie siedzi quwa toć to jakaś porażka się robi:facepalm:

Lepiej tak, niż jak staliśmy we trzech pod załadunkiem, w jednym aucie i :drinks::drunk:. Załadunek miał być rano. Jak mnie obudził magazynier, to nie wiedziałem o co chodzi. Do dzis nie pamietam jak cofnąłem pod rampę. Tyle, że ja po załadowaniu odpoczywałem jeszcze, bo miałem tylko 350 km i dom, a dalej dopiero po weekendzie.

Dzis też wolałbym oglądac TV. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepszy obrazek, na przeciw mnie stali z jednej firmy na 4auta rano patrze na 3autach wystawione satelitki i każdy u siebie siedzi quwa toć to jakaś porażka się robi:facepalm:

Lepiej tak, niż jak staliśmy we trzech pod załadunkiem, w jednym aucie i :drinks::drunk:. Załadunek miał być rano. Jak mnie obudził magazynier, to nie wiedziałem o co chodzi. Do dzis nie pamietam jak cofnąłem pod rampę. Tyle, że ja po załadowaniu odpoczywałem jeszcze, bo miałem tylko 350 km i dom, a dalej dopiero po weekendzie.

Dzis też wolałbym oglądac TV. :wink:

Ale w domu:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weekendy masakra czasem :decayed: może koledzy byli na którymś z rzędu i chcieli odżyć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Może ktoś orientuje się ile trwa oczekiwanie na wydanie karty kierowcy? Wiem, że w teorii do 26 dni roboczych, ale jak to wygląda w praktyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Może ktoś orientuje się ile trwa oczekiwanie na wydanie karty kierowcy? Wiem, że w teorii do 26 dni roboczych, ale jak to wygląda w praktyce?

Mi przyszła po 12dniach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Może ktoś orientuje się ile trwa oczekiwanie na wydanie karty kierowcy? Wiem, że w teorii do 26 dni roboczych, ale jak to wygląda w praktyce?

Mi przyszła po 12dniach:wink:

To byłoby zajefajnie jak tak szybko :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ja za jakieś 2 godzinki mam Fajrant na ten rok.

Jeszcze tylko 800stowek audiczka do Polski i święta.

Życzę wam szczęśliwych powrotów do domu i wesołych świat.

Wysłane z hajźla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Może ktoś orientuje się ile trwa oczekiwanie na wydanie karty kierowcy? Wiem, że w teorii do 26 dni roboczych, ale jak to wygląda w praktyce?

Mi przyszła po 12dniach:wink:

To byłoby zajefajnie jak tak szybko :banan:

u nas tez tak 2 tyg :wink:

RS szerokości na powrocie do domu

moi jeżdżą między świętami co prawda nie wszyscy , ale jadą na jedno kółko po pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ja za jakieś 2 godzinki mam Fajrant na ten rok.

Jeszcze tylko 800stowek audiczka do Polski i święta.

Życzę wam szczęśliwych powrotów do domu i wesołych świat.

Wysłane z hajźla

Może na następne święta dojedziesz :wink:

Wesołych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jaki jest aktualny koszt kat. C + świadectwo kwalifikacji? To jest taka podstawa żeby usiąść za kierownicą solówki, tak? Jaki koszt jest z kat CE? Mieszkam w Poznaniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zacząłem oblewać koniec ostatniego kursu, kiedy się dowiedziałem, ze 25.12 wieczorem mam do zrobienia szybki strzał do Tours i z powrotem.

Ot. Taki life of trucker...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też już oblewam stresy tego roku :decayed: Mi padła karta, to 1,5 tygodnia po wysłaniu wniosku była u mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest w końcu z jazdą bez karty,bo wedle naszego prawa w teorii można(karta zgubiona,zepsuta to 15dni można na wydrukach jeździć), a w praktyce ebane ITD po kontroli na firmie przysłało mi 2koła mandatu.Po czym zostałem wezwany do złożenia wyjaśnień,tłumaczenie że karta padła podczas tygodnia mieli w poważaniu.Inspektor stwierdził że nie mają jak sprawdzić jazdy/pauz quwa a tacho i wydruki to ujj:facepalm: ,wydruki dziennie robione ale to dla nich mało. Sprawa trfiła do sądu i tu też zonk 6stówek mandatu z wyjaśnieniem że nie mam udokumentowanej pracy:doh:

Qurwa państwo w państwie przepisy swoje a rzeczywistość swoję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest w końcu z jazdą bez karty,bo wedle naszego prawa w teorii można(karta zgubiona,zepsuta to 15dni można na wydrukach jeździć), a w praktyce ebane ITD po kontroli na firmie przysłało mi 2koła mandatu.Po czym zostałem wezwany do złożenia wyjaśnień,tłumaczenie że karta padła podczas tygodnia mieli w poważaniu.Inspektor stwierdził że nie mają jak sprawdzić jazdy/pauz quwa a tacho i wydruki to ujj:facepalm: ,wydruki dziennie robione ale to dla nich mało. Sprawa trfiła do sądu i tu też zonk 6stówek mandatu z wyjaśnieniem że nie mam udokumentowanej pracy:doh:

Qurwa państwo w państwie przepisy swoje a rzeczywistość swoję

Nie strasz mnie, bo mi się karta wysunęła to cały tydzień na wydrukach jeździłem bo co zrobić innego jak się na Włoszech było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest w końcu z jazdą bez karty,bo wedle naszego prawa w teorii można(karta zgubiona,zepsuta to 15dni można na wydrukach jeździć), a w praktyce ebane ITD po kontroli na firmie przysłało mi 2koła mandatu.Po czym zostałem wezwany do złożenia wyjaśnień,tłumaczenie że karta padła podczas tygodnia mieli w poważaniu.Inspektor stwierdził że nie mają jak sprawdzić jazdy/pauz quwa a tacho i wydruki to ujj:facepalm: ,wydruki dziennie robione ale to dla nich mało. Sprawa trfiła do sądu i tu też zonk 6stówek mandatu z wyjaśnieniem że nie mam udokumentowanej pracy:doh:

Qurwa państwo w państwie przepisy swoje a rzeczywistość swoję

Nie strasz mnie, bo mi się karta wysunęła to cały tydzień na wydrukach jeździłem bo co zrobić innego jak się na Włoszech było :decayed:

nie straszę,teraz chyba będzie trzeba się odwołać :facepalm:

państwo w państwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w piątek pracowaliśmy do 17:00 następnie szybka kąpiel do domku się ładnie ubrać i na imprezę firmową do marokańskiej restauracji....:wink:

Było wino śpiew i taniec brzucha,łeb mnie do dzisiaj jeszcze boli bo po upiciu się wińskiem była poprawka polską wódką ....:kwasny:

Teraz dwa tygodnie postojowego....:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób stary numer z rękawicą... rozjeb wkładke zgłoś włamanie, że pogineły papiery razem z laptopem:kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...