Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie mam tak że. Przytrzymam guzik dłużej niż 2 sekundy i zapali się "X" i "2" to viatoll działa. Jak chce wyłączyć to znów przytrzymuje guzik dłużej niż 2 sekundy i zapala się "X" co oznacza że viatoll jest wyłączony. Wracając patrzałem na bramki czy nie ma kamer no i nie jestem do końca pewny :whistling: 3k za bramkę to mam jaja urwane jak nic przez szefa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie martw się, potrąci ci i będziesz jeździł dalej :grin: nic tak nie stymuluje pamięci jak kara finansowa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa to jak nic . Ja jak dostałem po kieszeni za oponę bo za szybko na wagę wjechałem z łuku i samochód się zj***l i akurat trafiłem na śrube tylko usłyszałem huk i zobaczyłem mine szefa bo akurat sta:kwasny:. Od tej pory na dwójce powolutk:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świete słowa. Choćby nie wiem, jakby to było nie fair, to nic tak nie działa na kierowcę jak odpowiedzialność finansowa. Mój szeryf tak sie pieprzy z drajwerami, że aż przykro. Czasami takie babole odstawiają, że kursant na kursie by się uśmiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyśmiałbym szefa jakby mi złotówke uwalił z wypłaty :grin::grin::grin::grin::grin:

Mefju.... zgłoś awarie Viaboxa.. że czasami Ci pika 3 raazy a konto doładowane itp. jak będą mieli protokół zgłoszenia awarii boxa to olewają z reguły temat źle zaznaczonych ilości osi itp :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyśmiałbym szefa jakby mi złotówke uwalił z wypłaty :grin::grin::grin::grin::grin:

Mefju.... zgłoś awarie Viaboxa.. że czasami Ci pika 3 raazy a konto doładowane itp. jak będą mieli protokół zgłoszenia awarii boxa to olewają z reguły temat źle zaznaczonych ilości osi itp :decayed:

łatwo ci mówić

ja stoję z drugiej strony i inaczej na to patrze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek on nie pika 3 razy. Pika dwa bo jest poniżej setki :decayed: Temat już mam rozwiązany także jest gicior :wink4: Tylko zastanawia mnie jedna rzecz, jak wjeżdżam na A4 na Wrocław to zawsze piknie jak by pobrał opłatę ale bramki nie otwiera, mowa gdy jadę samą solówką :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli piknie to pobiera kase i musi otworzyć:whistling: ewentualnie podjedz i wymień ustrojstwo :decayed:

---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

tylko jak bos płacił za boxa kartą lub przelewem to musisz mieć niestety kase na nowego, bo za starego zwrócą kase na konto:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się wczoraj kobiety na bramkach to powiedziała że w komputerze jej nie wyświetliło aby pobrał opłatę. Dziwna sprawa, bo normalnie jest wyłączony i tylko pika na wjeździe na A4 Opole-Wrocław. Bramek nie otwiera także dziwne :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej wymienić :wink: i wtedy sam zobaczysz co będzie

---------- Post dopisany at 17:22 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

wogle cały ten system jest do d*py jedno konto dla całej floty:doh: a kara za bramkę to wogle jakaś paranoja :facepalm:

mnie kiedyś dojechali ITD za brak opłaty bo kasy brakło na koncie

stary nie dobił kasy(a tylko on dobijał) rano poleciało 6aut na poznań,ja w Gliwicach wjeżdżam wszystko OK,Wrocek bramka 2x pika tel. do starego że kasa się kończy a ty zonk na następnej bramce 4x piszczy,na powrocie mnie dojechali i na Annie spędziłem z tukami 1,5h bo jeden umiał pisać a drugi czytać jak za starych czasów:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

Ja na szczęście jeszcze nie miałem przyjemności z Viatolkami się spotkać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tu nic do śmiania

po niecałych 5min kontroli 1,25min pisali protokół :facepalm:, po godzinie jak poszedłem się grzecznie spytać ile czasu potrzeba na napisanie protokołu usłyszałem żebym nie podskakiwał bo mi kontrolę szczegółową zrobią:grin: tylko czy by im na to starczyło długiej pauzy:polew:

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

wolę BAG oni są konkretni i wystarczy spalona żarówka(10e kosztuję) i dalej nie szukają :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety miałem styczność z viatollami. Wyprzedzałem przed wrockiem bo jakiś kolo wanna pociskał całe 75km/h po autostradzie, z przodu pusto, za mna pusto to biore. Nie mineły 2 minuty po manewrze i są :kwasny: jak z pod ziemi, wjechali pod nos, hebel do 70 - 5pkt. i 50zł bo muszą reagować na takie ewidentne łamanie przepisów, tamowanie ruchu itp :facepalm: jako ze zrobiłem tego dnia juz 780km i zostało mi 15km do rozładunku powiedziałem co myślę o ich służbie, tej sytuacji i zachowaniu i tyle... teraz noga z gazu jak tam jadę bo paru chłopaków miało też spotkanie z wyjątkowo niesympatyczną blondyna z ITD, także życzę cierpliwości na tym odcinku Majstry :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś podobny przypadek. Wyprzedzałem na obwodnicy trójmiasta pasem zjazdowo wyjazdowym Matarnia jakiś dźwig i kilka ciężarówek za nim,normalnie jest zakaz,na końcu stały nieoświetlone viatole,przeleciałem koło nich 92.zwinęli mnie dopiero na bramkach A1 do szczegółowej kontroli z racji,że miałem w ten dzień urodziny inspektorek przymknął oko na całe zajście :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moherowy beret jedzie 70km/h i to nie jest tamowanie im wolno:kwasny:,brak słów:doh:

cały ten odcinek od Wrocka do Legnicy w obie strony niech uj trafi z tym zakazem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nauczyli się od Niemców,patrz 6stka w tygodniu sznur aut niema końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dwójka jak na Magdeburgu zapalą to do Hanoweru świeci:facepalm:

ale z drugiej strony jak nie ma to sie nikt nie czepia:decayed:

wyjątek to 38 i blond policjantka i jej 86km/h i ni uj więcej :sad: 2x mnie już wyhaczyła po 35e:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Legnicy do Wrocka jest zakaz wyprzedzania? :decayed: Wczoraj tam leciałem to co chwile któryś wyprzedzał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yes2::yes2::yes2:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

na pewniaka się wyprzedza tylko na krzyżakach :facepalm::facepalm:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

koszt takiej imprezy to 5 stówek w zależności od humoru władzy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...