Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem byłem a co tam?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wypsiu a nie mógłbyś zrobić dobrego uczynku i pożytku z betonu, skrzyknąć się z kolegami i np w 15 gruszek zalać zamieszkałą przez "braci muzułmanów" dzielnicę Molenbeek-Saint-Jean ?

Zostałbyś bohaterem :decayed:;)

Taktuś uważam że beton przydałby się do Prlamentu itp. Molembeek jest normalną dzielnicą gdzie można tanio zjeść zajebistego kebaba,kupić dobre świeże owoce i wypić świeżą marokańską herbatkę z miętą.Są tam tłumy ludzi na zakupach i nie słyszałem aby komuś się coś stało.Nie wieże że nie można skontrolować 4 osoby które mieszkają w BE od 2 pokolenia po co wyjeżdżają do Syrii.Noo,ale trzeba poświęcić trochę ludzi następnie oskarżać slamsy które się samemu stworzyło , aby dostać przyzwolenie od narodu na bombardowanie i położenie łapy dochodach z ropy i gazu.. [emoji6]

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem byłem a co tam?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Zerknalem w rejestr a ja byłem akurat na drugiej zmianie :)

Wysłane z Honor 4x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem byłem a co tam?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Zerknalem w rejestr a ja byłem akurat na drugiej zmianie :)

Wysłane z Honor 4x

A to chyba właściciel robił mi przegląd, w jakich godzinach byłeś bo nie widziałem żeby ktoś jeszcze był na stacji? [emoji6]

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec mojego szefa wczoraj położył wannę z wenglem :decayed: Podobno 30-32 tony na aucie :decayed:

http://40ton.net/man-f2000-z-wywrotka-przewrocil-sie-w-czestochowie-tracac-25-ton-wegla-i-generujac-niemale-koszty/

A z nowości to pracuję w nowej firmie, jeżdżę scanią 124L 420 na firance, po nowym roku podrzucę jakieś foty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec mojego szefa wczoraj położył wannę z wenglem :decayed: Podobno 30-32 tony na aucie :decayed:

http://40ton.net/man-f2000-z-wywrotka-przewrocil-sie-w-czestochowie-tracac-25-ton-wegla-i-generujac-niemale-koszty/

A z nowości to pracuję w nowej firmie, jeżdżę scanią 124L 420 na firance, po nowym roku podrzucę jakieś foty :D

witaj w klubie też obecnie jeżdżę taką "babcią". Moja 2002rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja też nawet tempomat ma i leci 92km/h więc na autostradach jestem jednym z najszybszych:D Tylko jak sie ją depta to paliwożerna jest:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt 5a na karcie kierowcy to nr prawa jazdy. Po zdaniu egzaminu będziesz miał nowe prawko. Nie jestem pewien ale nowe prawko chyba będzie miało inny nr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz wyrabiał w tym wydziale co poprzednie śmiało możesz wyrabiać kartę kierowcy numer prawka zostanie ten sam, wiem bo to przerabiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało wyrabiaj kartę, w niczym to nie przeszkadza jaką masz kategorię prawa jazdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało wyrabiaj kartę, w niczym to nie przeszkadza jaką masz kategorię prawa jazdy ;)

:hi: Panowie egzamin na C+E mam w styczniu, mogę wyrobić już kartę kierowcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...