Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

też jeżdżę na trucer6000. Jest znacznie mniej poręczna od igo8,ale najważniejsze,to że masz na bieżąco sytuację przed tobą,a dynamicznie się wszystko zmienia zwłaszcza w Niemczech.korki,fotoradary.itd. Jest to prawdziwa nawi dla dużych mobili,wiadomo,że każdy już chwilę jeżdżący ma swoje ścieżki,ale jest mała szansa,że to urządzenie wprowadzi cię w maliny,co często zdarza się w igo. Najważniejsze darmowa aktualizacja,co jest szczególnie ważne na NL,gdzie bardzo dużo się buduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trucker niestety troche drogi ale może z czasem się uzbiera :)

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj trochę taniej niż w normalnie w Polsce
TomTom 1FL6.002.60 Trucker 6000 6-Inch Satellite Navigation System https://www.amazon.co.uk/dp/B01J7I23ZA/ref=cm_sw_r_cp_apa_pxpnzbP4R0M89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trucker niestety troche drogi ale może z czasem się uzbiera [emoji4]

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka




Niestety cena jest duża, ale biorąc pod uwagę że to jest Twoja praca wg mnie warto kupić. Ja jestem zadowolony z kupna. Szukaj jakieś używki na allegro, olx.

Wysłane z mojego LG-D802

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam takie pytanie. Jadę za tydzień na boze ciało nad morze . Lecę od Katowic w Górę 1 a potem A1 . Podpowie Mi ktoś czy typowo na autostradzie na wysokości mniej więcej Kutna jest stacja benzynowa ? Jadę LPG więc mam pewien dylemat ... Wiadomo , zbiornik paliwa do pełna ale wolę zapytac. W Necie nie mogę znaleźć konkretnych info o lokalizacjach stacji benzynowych więc wolę zapytac tutaj.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz duży Orlean i kfc z 20km za drugim zjazdem na Kutno. Pierwsz jest na starą 2ke,jak byś poszedł na niego w kierunku Kutna,to z 500metrow jest też pompa. Drugi na 60ke tam nic niema i na wysokości Gostynina Masz ten Orlen bezpośredni zjazd z bany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz duży Orlean i kfc z 20km za drugim zjazdem na Kutno. Pierwsz jest na starą 2ke,jak byś poszedł na niego w kierunku Kutna,to z 500metrow jest też pompa. Drugi na 60ke tam nic niema i na wysokości Gostynina Masz ten Orlen bezpośredni zjazd z bany.

No i to mi pasuje ;) dzięki wielkie :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojezdziłem trochę z tom tomem 6000 truckerem. I powiem Wam że straszna siara z tą navi. Jest tak wolna, zamulona i z takim beznadziejnym czasem reakcji na dotyk, że umysł sie buntuje-przyzwyczajony do szybkości z jaką się obsługuje telefon dotykowy. Za taką kasę taka prędkość... Jeśli ktoś wyszukuje po kilka punktów dziennie to współczuję.
Kolejnym minusem jest przeglądanie map/wyznaczonej trasy, żeby zobaczyć numer drogi trzeba bardzo przybliżyć, czasem maksymalnie.
Navi broni się pokazywaniem natężenia ruchu na bieżąco, co sprawdza się nawet dobrze.
Na pewno nie kupiłbym jej sobie prywatnie za własną kasę, chyba że jeździł bym na jakichś wiecznie zakorkowsnych trasach, tracił kupe czasu i nie miał płacone stawki godzinowej. Jedyne co udało mi się z nią zrobić, to wymienić na 6250 - najnowszy model - działa znacznie sprawniej, choć do ideału tez mu brakuje. Poza wyglądem to jedyna różnica w stosunku do 6000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dużo racji. Minusem jest przede wszystkim,to że trzeba wbic dokładny adres,bo nie szuka go w jednym kraju tylko z całej mapy świata. Wcześniej jeździłem na mapenguacie,wgranym do lapa,a potem na starym igo8,które sporadycznie trafialo bezbłędnie do celu,używałem jej ciągle na powiekszeniu i lecialem po swojemy,a nawi sluzyla za mape,a ta mnie przy każdej akcji zmienia ekran. 

Ogólnie uważam,że stworzona jest dla Niemców,włączam i jadę mózgu nie potrzebuje.

Urządzenie jest dużo szybsze z kartą pamięci,a w ustawieniach dla osobówek działa o niebo lepiej. Myślę,że muli ja ciągła aktualizacja drogowa. 

Wkurzam mnie ta jej powolność,ale nauczyłem się używać powiększenia na tyle żeby się nie kurczylo,a najważniejsze jest to że w końcowym etapie nie jeżdżę po krzakach tylko prosto do celu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GILI, ja jeżdżę na Igo 8 po UK i jestem zadowolony, nie mam live traffic, ale na ustawieniach ciężarówki, zawsze doprowadza mnie z dokładnością powiedzmy max 20-30m.
Uzywalem automapy, tomka, Garmin mi nie podszedł więc zostałem przy igo8. Mapa chodzi płynnie i nigdy się nie zawiesiła, może dlatego że proste urządzenie, dwie mapy: PL i UK?
Naprawdę kosztowala mnie 150,- zeta, mus, ę tylko pamiętać żeby wgrać mapę jak wejdzie nowa?
Na korki używam telefonu, ale być może dlatego że tu gdzie jeżdżę, takie korki to nie korki?
Poza tym co mi z traffic live jeśli zestawem nie zawsze wszędzie można wjechać?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, kabiny nie ma prawie wcale, jest cała zmielona, do tego przewozil rury, przecież przy takim zderzeniu to przechodzą przez kabinę i dziurawia wszystko po drodze!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o navi to moim zdaniem nie ma co inwestować grubego siana w obecnych czasach. Jeżdżę na igo po modach mojego kolegi na 7" BLOW za 200zl i śmiga pięknie, dużo na adr także tunele fajnie odjeżdża itp. Mapy na tablet nie sa takie dobre. Korki można sprawdzić w Google, chociaż trucker bardziej wiarygodny no i CB. Koszt navi ż dobra karta SD 250zl w stosunku do 1500zl to jest różnica. Chociaż dla młodego taki 6000 na pewno dobry. Też zaczynałem na tomtom. Pozdro z Antwerpii Szofery:decayed:

Edytowane przez patrykwasyl84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk,stoisz na Lukoil przy starej 7mce w stronę Elblaga?

W kierunku Gdańska w Dworku 7mka stoi do 14tej,jest wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś był 3godziny później zjedło by się klubowy obiadek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...