Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spoiler

 

 

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z Rygi ?

 

ryga1.jpg

ryg.jpg

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie długo i ja dołączę na szlak. W tym tygodniu psychotesty i lekarz załatwiony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedźił,jeździ ktoś z Was w firmie Schade Polska? Jakieś opinie? Może ktoś się wypowiedzieć? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się tak temat uspokoil, ja wróciłem na międzynarodowe po 4 latach 

DSC_0669.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy żeby wyrobić kartę kierowcy to muszę mieć zdane już C, C+E czy mogę wysłać papiery wcześniej? (kat  C już zdana, kurs na przewóz rzeczy też)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem do końca na transporcie się bardzo nie znam ale na karcie kierowcy jest nr. p jazdy i do tego prawa jest karta to jak dochodzi kategoria to nr. p jazdy się chyba zmieni więc i kartę trzeba będzie wymienić to już chyba poczekać po co płacić dwa razy. Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, xBladex napisał:

Koledzy żeby wyrobić kartę kierowcy to muszę mieć zdane już C, C+E czy mogę wysłać papiery wcześniej? (kat  C już zdana, kurs na przewóz rzeczy też)

Możesz moim zdaniem, bo przypisana jest do nr prawka

Tylko pamiętaj karta wydawana jest na 5 lat i/lub nie dłużej niż ważność prawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie prawka jeszcze nie mam wymionego , bo czekam na c+e. Czyli poczekam jeszcze 2-3 msc dla świętego spokoju. Dzięki za info. 

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lu-Gi napisał:

nr prawka masz na całe życie ten sam

Oj nie jestem pewien bo jeśli dorobisz sobie kategorie to masz inny rok wydania dokumentu a nr. p jazdy zawiera rok wydania. Nawet jak kończy Ci się czas ważności blankietu to po badaniach dostajesz nowy dokument z adnotacją, że to wtórnik prawa jazdy o takim i takim numerze. Chyba,, że coś pokręciłem i ktoś mądrzejszy się wypowie w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dawid_mag napisał:

Oj nie jestem pewien bo jeśli dorobisz sobie kategorie to masz inny rok wydania dokumentu a nr. p jazdy zawiera rok wydania. Nawet jak kończy Ci się czas ważności blankietu to po badaniach dostajesz nowy dokument z adnotacją, że to wtórnik prawa jazdy o takim i takim numerze. Chyba,, że coś pokręciłem i ktoś mądrzejszy się wypowie w temacie.

Kolego nie ma znaczenia czy dokladasz kategorii czy np zabiorą Ci prawko i oddadzą za 10 lat nr jest jeden na całe życie od czasu wydania pierwszej kategorii, chyba że nie wiem o jakimś przypadku w którym numer się zmienia ale wątpię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zrobić kartę kierowcy to musisz wysłać kopię kolorową w formacie 2:1 twojego prawa jazdy. A we wniosku napisać jakie kategorie posiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer prawka nie zmienia się, chyba że jakiś urzędnik coś poknoci. A co do wyrobienia karty to weryfikują czy masz aktualne prawko, kod 95, badania lekarskie i jeśli nie masz to nie wyrobią, musi być chyba status prawka gotowy do odbioru, albo odebrany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...