Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rzadko robię fedexa czy tnt, mam stała robotę na austkie w kółkach. widzisz ze mam plandeke też targam po 24,5. Streamline może ma dużo więcej miejsca niż ta w nowej budzie, ale ta się jeździ na prawdę bajka jak bynajmniej dla mnie, manewruje się jak osobowka dosłownie. Hehe w sumie nie wypowiadał bym się aż tak ale jak widzę że kolega tam wyżej pisze scania bidaedition a sam dopiero uczy się jeździć to jak tu wytrzymać zwłaszcza po piwku w sobotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nową Scanią mam tylko 2 epizody.Ską500 jechałem ok.100km z chłodnią i kawałek Rką450.Odczucia,zrobiło się dużo bardziej komfortowo,szczególnie przednie zawieszenie.Niestety zmieniła się też pozycja za kierownicą i trochę prowadzenie mam też wrażenie,że auto jest jakieś zmulone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zamulone jest nie wiem od czego to zależy start że swiatelek jest słaby ale jak jej się tempomat zapoda to przyspiesza dużo dużo lepiej. S nie ma tego tunelu i ma dużo większe lodówki i dodatkowe schowki pod kabina co też dużo pomaga. Nie wiem czemu ale ja akurat lubię jak jest tunel, lepiej mi się gotuje nie trzeba się aż tak schylac hehe chociaż szybkie strzały robię bez weekendów to jedzenie odgrzewam tylko co mam z domu. R na taką robotę wystarczy w zupełności, ale na podwójna obsadę bo tak u nas jeżdżą to już jest ciasno i streamline jest lepszy o wiele pod tym względem ale znowu ma kiepskie webasto na gałęzi gorąco że się ie da wytrzymać a na dole zimno. W zasadzie to jak robota jest spokojna i dobra, kasa na czas i adekwatna to ja mogę i paryżanką jeździć hehe, a poza tym to już mi się jeździć nie chce ale z drugiej strony też za fizola iść też mi nie pasuje, więc pewnie będę jeździł do śmierci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sytuacja z powrotu :whistling:

Wolę jeździć po górkach ale niestety daleko od nich mieszkam.

nl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ ktoś Volvo 500 E6?

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, GILI napisał:

Jeździ ktoś Volvo 500 E6?

Takim?

WP_20190319_07_47_12_Pro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jmk napisał:

Takim?

WP_20190319_07_47_12_Pro.jpg

Tak. Co może mi Pan powiedzieć na temat tego samochodu ? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i ja się do tematu dołączę. Trucker od ponad 5 lat. Obecnie kierunek rumunia??  

6 z przodu, łikendy w domu i Scania King of de rołd?

Edytowane przez pawlak905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.03.2019 o 09:25, GILI napisał:

Tak. Co może mi Pan powiedzieć na temat tego samochodu ? ??

Mam go dopiero 2 tyg. poprzedni Mercedes Actros MP4 1842 był dużo słapszy 420KM, skrzynia automat, kabina mniejsza. Ten jedzie dobrze jak na 500 koni, skrzynia automat myśli dość dobrze i szybko, więcej miejsca w środku, ale jeżeli chodzi o funkcjonalność i obsługę to bałagan. (w mercu był porządek i wszystko łatwiejsze do obsługi, chodzi o komputer, tempomat, itp.) Jeżdżę trasy PL i PL-D. Volvo ma słabe i głośne ogrzewanie postojowe. Ogólnie to jeździłem w tej firmie starym Volvo FH12 420 (najlepsze), Mercedes Actros MP3, Mercedes Actros MP4 i teraz tym na zdjęciu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwygodniejsza pozycja w tej pracy 

DSC_0871.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kojarzy o co tutaj chodzi? Pierwszy raz widzę coś takiego. Ruszyłem po pauzie 11h o 7.20 o 8.00 byłem na załadunku tam robiłem wszystko na młotkach,wystartowałem z załadunku o 9.15. I tacho zamiast pokazać 0.45 pokazuje 0.15. Jak nawet nie ma takiej pauzy. Jedynie 3x15 kasuje 6h ciągłej pracy. Ale pracę ciągła mam do 13.20. Teraz się zatrzymałem i odlicza od 0.15 pokazując że mogę jeszcze po tej pauzie ujechac 1h14. Normalnie zgłupiałem już do końca. 

DSC_0872.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechać obserwować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze się odliczylo to 15 min. Potem cały czas pokazywalo 0.00 po 45min wyskoczyło na 4.30 czyli wychodzi na to że chodziło o te 6h pracy. Teraz ruszylem i jest ok. 

Jechać obserwować a potem becalen hehehe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy się może 2tygodniowy.

Jak rusza Manem po 9tce,to pokazuje przez minutę pauze 24,potem 45minut 

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Lu-Gi napisał:

Pierwsze się odliczylo to 15 min. Potem cały czas pokazywalo 0.00 po 45min wyskoczyło na 4.30 czyli wychodzi na to że chodziło o te 6h pracy. Teraz ruszylem i jest ok. 

Jechać obserwować a potem becalen hehehe 

Dokładnie bo chodzi o to że musisz zrobić minimum 15min pauzy. Stoneridge najlepsze tacho na jakim jeździłem, wszystko praktycznie sam ogarnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: tylko on u nas nie na bazy serwisowej 

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by na to nie patrzeć awans ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoneridge można oszukać na 11tce pauzie jeśli ją zrobisz przed 3cia 9tka ale nie zmieścisz się w dobie 24,zaliczy ja jako 11tke,jeśli nie policzysz zrobisz 4x9.

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...