Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem wczoraj kontrolę itd i dostałem 50zł. za skrócenie 9tki pauzy.z programu wyszło mu,że robiłem 8.57,a na wydruku mam 9.04.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Albo elektronika zawiodła albo czas pracy przeciagles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,przyjrzałem się jeszcze na wydruku. Wymieniałem siłownik hamulca w przedniej osi i podjechałem na próbę przód/tył nie zarejestrowało jazdy tylko pracę 2minuty po 15tce pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły Koleś :decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gili w zeszłym tygodniu mieliśmy szkolenie i akurat był problem promu 

pauza promowa musi być 11h i można ją 2razy przerwać wjazd/wyjazd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumplowi brakło 10minut aby zamknąć sie w 24h z pauza.a miał prawie 16h zrobione 

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na A5 przy lotnisku we Frankfurcie ruszył pantograf. Na A1 między Lubeka,a Hamburgim też szelki wiszą. Cuda u wroga..

20190507_104630.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://40ton.net/najechanie-tyl-wyjazdowym-ruchu-a12-kabina-ciagnika-wbila-sie-poprzedzajacej-naczepy/

https://www.sn-online.de/Schaumburg/Rodenberg/Lauenau/Verkehrschaos-nach-toedlichem-Unfall-mit-vier-Lkw-bei-Lauenau

Wyjazd i powrót. Zakazy wyprzedzania na autostradach w całych Niemczech nieważne 2 czy 3 pasy,płaci się grubo ciągle stoi,trzeba powoli zmieniać kierunek,bo zabić się można..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, GILI napisał:

https://40ton.net/najechanie-tyl-wyjazdowym-ruchu-a12-kabina-ciagnika-wbila-sie-poprzedzajacej-naczepy/

https://www.sn-online.de/Schaumburg/Rodenberg/Lauenau/Verkehrschaos-nach-toedlichem-Unfall-mit-vier-Lkw-bei-Lauenau

Wyjazd i powrót. Zakazy wyprzedzania na autostradach w całych Niemczech nieważne 2 czy 3 pasy,płaci się grubo ciągle stoi,trzeba powoli zmieniać kierunek,bo zabić się można..

Masakra. Podobny wypadek był kilka miesięcy temu przy węźle a2 z a7 k/hanoveru tyle że tam wjechał skanią w auto stojące na pasie awaryjnym. Niestety ale nierozwaga w tych przypadkach doprowadziła do ogromnej tragedii.

Edytowane przez pawlak905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2019 o 10:15, GILI napisał:

 Na A5 przy lotnisku we Frankfurcie ruszył pantograf. Na A1 między Lubeka,a Hamburgim też szelki wiszą. Cuda u wroga..

20190507_104630.jpg

Od jakiegoś czasu już zapowiadane to było. Nie wyobrażam sobie jednak ciągnika z teleskopem u góry aby podczas jazdy ładować aku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak tam w kraju z robotą na zestaw. 

Czytam oglądam pytam  i jak to w PL. Tylko słyszę nie wracaj, nie ma szans, będziesz jebał całe dnie na suchy chleb  po opłatach. 

Myślałem że komuna już się skończyła, jestem już prawie 20 lat na obczyźnie a tu bez zmian. Bide jak ludzie klepali tak klepią ??? 

 

 

IMG_20190613_200814.jpg

Edytowane przez wypsiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka robota Cie interesuje i w jakim rejonie kraju. Na Śląsku nie ma źle, jak byś chciał być dziennie w domu i weekendy mieć wolne to  4,5 się zarobi. Jak jakieś nocki w kabinie to przeszło 5. Zależy jaka robota. Kilka lat wstecz od poniedziałku do piątku siedzieli w budzie i 3,5 dostawali także się coś tam poprawiło. Są jeszcze dorobkiewicze Janusze biznesu co mają stare premiumki, i sypia tekstami że czas pracy kiero musi być w pełni wykorzystany itp ale takich się kopie w duupe i idzie tam gdzie pewna robota 

Messaging1560793269738.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodzi o robotę z  własnym ciagnikiem lub zestawem po kraju.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Fordem będzie szło głatko, dobry leasing i ogień na tłoki ? 

https://40ton.net/ford-f-max-bedzie-mial-polsce-10-dealerow-oraz-20-serwisow-nowe-informacje-sprawie-premiery/

Edytowane przez wypsiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niemieckiej A2 trafia się czasem czerwony pod megą. U Czechów,też widziałem wiśniowy bez owiewek pod patelnia. Jeszcze niema ceny oficjalnej u nas,a czeska ok.75tyś.jurków.średnio Ciężarówka roku nie będzie chińskim chrupkiem jak nie będzie się psuć i mało palić to kto wie..podobno ma 2 webasta mokre i suche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2019 o 06:05, GILI napisał:

Zakazy wyprzedzania na autostradach w całych Niemczech nieważne 2 czy 3 pasy,płaci się grubo ciągle stoi,trzeba powoli zmieniać kierunek,bo zabić się można..

I u nas też to powinni wprowadzić, bo to co kierowcy tirow wyczyniaja na autostradach to jest dramat. Ostatnio jechalem do Wroclawia, to nawet potrafia 3 pasy zablokowac na wzniesieniu, nie wspomne o nie przestrzeganiu odcinkowych zakazow wyprzedzania dla ciezarowek. Raz jak musialem ostro hamowac. bo wlaczyl kierunek i od razu manewr, to mialem ochote dziada przyhamowac do 40km/h niech straci co nadrobil jadac 2km/h szybciej od drugiego, ale odpuscilem, bo szkoda nerwow i za pare km trafie na podobnego artyste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo w ciężarowe trafisz idiote jak i w osobowce. Więc może i dla osobowych też zakaz wyprzedzania w całym kraju, jak myślisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...