Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Truckerzy


RS

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy temat... :)

Wydaje mi się, że większość jednak źle interpretuje to co pisze Tomeks.

Prawda jest taka, że kto by tu nie przyszedł to będzie twierdził, że jego praca jest bardzo odpowiedzialna a czy bardziej/mniej od innych to subiektywna ocena.

Co do transportowców (szefów)..., prowadziłem jednemu takiemu księgowość firmy transportowej, ma 3 auta. Szkoda mi było zawsze tych kierowców bo dawał im jakieś śmieszne umowy zlecenia i płacił głównie delegacjami a jeździli po całej Europie. Jak sie go pytałem czemu tak robi to mówił, że wszyscy tak robią. Wielu tu widzę kierowców, faktycznie taka jest praktyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gili u poprzedniego pracodawcy wozil mieso,widac po kaldonie ze gosciu go wyjebal z roboty.... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany szukam roboty na śląsku na C albo na CE bo akurat robie E także to kwestia 1,5 miesiąca, najlepiej w koło komina albo weekendy w chacie czy tam zjazd w środku tygodnia chociaz na noc do chaty. jestem z okolic Pyrzowic. Nie mam jakichś tam wymagań byle by było uczciwe wynagrodzenie kokosów nie wymagam. Jak by ktoś cos wiedział to prosze o jakie info. może byc 4oś wywrotka czy kontener albo firana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10653510_740014216036369_662672668686798

Gili w nowej firmie widać, że sobie radzi :P

to nie ja :)

Gili u poprzedniego pracodawcy wozil mieso,widac po kaldonie ze gosciu go wyjebal z roboty.... :decayed:

ileż można jeść schabowe...?wy***ałem się sam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwany kierowca c+e na Europę, na firanka bądź Chlodnie

Jak sie dowiem czegoś wiecej, napisze, system 2 na 1, auta nowe, bądź roczne, naczepy nowe. Jak ktoś zainteresowany pisać bede sie dowiadywał. Baza okolice Częstochowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie dlaczego w Scanii 124 nie mam górnej skrzyni?

sprawdź bezpiecznik(są chyba nawet 2) jak wymienisz i dalej się przepala,to zwarcie w kostce gdzie wpina się wiązkę elektrozaworu,a jeśli prąd dochodzi,to sam elektrozawór..

Edytowane przez GILI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z elektryki i powietrza wszystko sprawne, w skrzyni coś poszło. Prędkość maksymalna 27 km/h, 200 km do przjechania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie dlaczego w Scanii 124 nie mam górnej skrzyni?

Zapytaj na waga ciężka,tam są magicy i ci pomogą.... :wink:

http://www.wagaciezka.com/

Edytowane przez wypsiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie dlaczego w Scanii 124 nie mam górnej skrzyni?

sprawdź bezpiecznik(są chyba nawet 2) jak wymienisz i dalej się przepala,to zwarcie w kostce gdzie wpina się wiązkę elektrozaworu,a jeśli prąd dochodzi,to sam elektrozawór..

mi 2 razy poszło przy samym krążku na drążku zmiany biegów..

ps. wczoraj natknąłem się na pewien serial na YT .. muszę powiedzieć, że wkręcił mnie na maksa .. historia firmy która zajmuje się holowaniem / wyciąganiem ciężarówek itp....

https://www.youtube.com/watch?v=4znmze4vElI

pół nocy oglądałem ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem na etapie egzaminu teoretycznego na C i trafiłem na pytanie którego odpowiedź ciężko znaleźć. Mianowicie: "przewóz leków pojazdem ciężarowym o DMC 14 ton jest dozwolony:"

A) Wszystkie dni tygodnia

B) od pon do piątku

C) tylko w sobotę i niedzielę

Pytanie jak dla mnie bezsensowne przy egzaminach na kat C, takie pytania powinny być na kursach przewozu rzeczy. Co najgorsze te pytanie jest za 3pkt, a mi dziś jednego pkt do zdania egzaminu zabrakło :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeks w trakcie belgijskiego testu :grin:

foto,2,16889,550.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

Panowie, jestem na etapie egzaminu teoretycznego na C i trafiłem na pytanie którego odpowiedź ciężko znaleźć. Mianowicie: "przewóz leków pojazdem ciężarowym o DMC 14 ton jest dozwolony:"

A) Wszystkie dni tygodnia

B) od pon do piątku

C) tylko w sobotę i niedzielę

Pytanie jak dla mnie bezsensowne przy egzaminach na kat C, takie pytania powinny być na kursach przewozu rzeczy. Co najgorsze te pytanie jest za 3pkt, a mi dziś jednego pkt do zdania egzaminu zabrakło :facepalm:

Przeciez przewóz leków jest wyłączony z zakazu weekendowego,wiec A,nawet ja to wiem :decayed: Edytowane przez Tomeks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że dobrze zaznaczyłem, ehh gdzieś indziej musiałem zgubić punkty :kwasny: aaa było pytanko o za wysokie ciśnienie w oponach:

a ) wydłuża drogę hamowania

b ) skraca drogę hamowania

c ) nie ma wpływu

Niskie ciśnienie wydłuża drogę, ale czy za wysokie też? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...