Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi a4 B7 chromowane nakładki na halogeny


zradek1

Rekomendowane odpowiedzi

To jest plastik, ale wygląda na to że nie będzie obłaził czego się obawiałem.

Dość porządnie zrobione jak na tą cenę.

Do Twojego zderzaka powinno pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo żałuję że mi nie podejdzie bo jak przemierzyłem to zapowiadało się bardzo obiecująco.

Na każdym ciemniejszym lakierze będzie fajnie wyglądało bo ożywia i coś się dzieje na tym zderzaku.

Na tym zdjęciu w pierwszym wpisie też fajnie wygląda nawet na czerwonym dlatego się skusiłem,

ale nie przewidziałem że do S-line może nie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba zaryzykuje. Na granatowym powinno być OK

No to Krzysiek teraz Ciebie bedziemy meczyli o fotorelacje z zakladania i efektu jak juz bedziesz mial na miejscu.

Ciekaw jestem jak to sie montuje... zamiast starych nakladek w kolorze nadwozia czy moze na to co jest obecnie. No i jeszcze jedno czy trzeba demontowac zderzak:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co tu widzę to wchodzi na zatrzaski w miejsce obecnych nakładek.

Bez zdejmowania zderzaka. Po południu wrzucę fotkę jak to wygląda.

---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

Jest tak:

o8akdzy9fb9p.jpg

q47rwmykaw9g.jpg

ve690nehaxuo.jpg

o95xcuuaxs10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tam są jakieś nakładki ? Przyjrzę się po południu.

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ----------

Popatrzyłem jak to wygląda. Zdjąłem jedna na próbę. Nie trzeba zdejmować zderzaka. Do demontażu wystarcza dwa płaskie śrubokręty. Najbardziej trzymają zapadki na górze i na dole. Dołaczam parę zdjęć. Sorki za jakość, ale telefon, ale już się ściemniło i auto brudne. Ramki zamawiam i podrzucę zdjęcia po.

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 8c3896d4fdaa0.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - c8dd384b572ae.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - fe3886d58decd.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 3d6d2d1ea76f0.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 8d42d077ca955.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i o to chodzi bo ja mam S-line będzie komplet. To są 17-tki?

I dlatego że S to nie podeszły mi ramki bo inna jest obudowa halogenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to są 17.

Ja też ma S-Line. Ale nie wszystko. Głównie środek. No i np. klapa tylna jest S-Line. Zawias obniżony.

U Ciebie wszystko jest z S-ine ?

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

Za ile byś sprzedał te ramki? Z 5 dych mogę dać. Daj znać czy jesteś zainteresowany. Jak nie to kupuje na Alledrogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Alledrogo dałem 58zł + przesyłka 15zł = 73zł taniej nie kupisz, ale niech będzie 50 + przesyłka = 65zł

Moja strata bo nauka kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem przez Allegro za 67 z przesyłką pocztą. Możesz odesłać do 11 dni bez podania powodu.

I jak tam kolego zamontowane? Pochwal sie efektem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No domyślam się....

Biorąc pod uwagę cenę tych nakładek to efekt jest naprawdę imponujący.

Szkoda że nie pasują do S-line

Zastanawiam się tylko dlaczego kupując auto w końcu nie jakieś z pierwszej łapanki nie dostajemy tego w pakiecie od fabryki.

Dlaczego musimy sami ulepszać nasze samochody, które jako nowe kosztowały sporo pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...