Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

potrzebuję jutro (sobota) z samego rana odwiedzić wulkanizatora, macie jakiegos pewniaka otwartego od wczesnych godzin tj. 7-8 ?

Ps. najchetniej odwiedziłbym jakiegos 24h ale o tej porze raczej marne szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tel.692171524 Ernest. powołaj sie ma Marcina z niebieskiej a4 kombi.

Zakład ma właściwie w garażu ale jest co potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tel.692171524 Ernest. powołaj sie ma Marcina z niebieskiej a4 kombi.

Zakład ma właściwie w garażu ale jest co potrzeba.

Dzięki za info, może przyda sie na przyszłość :) Jeździłem od rana w poszukiwaniu zakładu ale jak juz był otwarty to kolejka na pare godzin czekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plakat2.jpg

byłem w zeszłym roku będę i w tym :good: super atmosfera :good:

jak myślicie jak postawie gdzieś trochę dalej inne auto niż vag (BMW na dużym kole (kuję w oczy) to nic się mu nie stanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie jak postawie gdzieś trochę dalej inne auto niż vag (BMW na dużym kole (kuję w oczy) to nic się mu nie stanie)

cięgle wierzę w mlodych ludzi i uważam, że VAG mimo wszystko pochodzi z tego samego kraju co BMW i nic Ci nie zrobią ;)

będziesz tzw. "pozytywną konkurencją"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam po VAGu? Dobrze bylo? :P Ludzie kiedy jakis spocik na terenie walbrzycha? Praktycznei mowiac jestem swierzo upieczonym wlascicielem A4 ;p uwazam ze moznaby bylo zaczac sie troche integrowac z grupa z okolicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaycie.

Zamierzam wymienić cały komplet wahaczy + końcówki+łaczniki stabilizatora. :>

Jestem na etapie poszukiwania warsztatu,(bez kanału sam sie nie podejmuje) mechanik u którego czasem servisuje fure ściął mnie z nóg 400/500zł za wymiane. :evil:

Jeśli macie doswiadczenie w tym zakresie proszę o rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie naraz Ci padły?! Może ktoś chce Cię naciągnąć? Jeśli 400/500zł za wszystkie i faktycznie musisz - to megatanio - wymieniaj. Zamienniki w sklepie - wszystkie łącznie, bez końcówek, śrub itp. - kosztują ok 900zł - o oryginałach nie wspomnę. Robocizna u przeciętnego mechaniora kolejne 250.

Skoro pytasz o taki klasyk jak wymiana wahaczy - co każdemu posiadaczowi A4 jest dobrze znane - wnioskuję, że jesteś w tym temacie nowy. Tym samym pozwolę sobie coś Ci polecić - oczywiście jeśli zależy Ci na tym aby pozbyć się pieniędzy możesz to zignorować. Obecna B5-ka to moja druga A4 i z doświadczenia mogę polecić Ci wymianę wyłącznie uszkodzonych sztuk. Masz ich 8 - każdy ma 3 parametry: przód/tył, lewy/prawy, góra/dół. Musisz pojechać na szarpaki i niech Ci wskażą które sztuki padły. Ja już sam potrafię czasem wykryć, który się telepie lub skrzypi. Kiedy już wiesz co padło - kupujesz najtańszy (albo drugi/trzeci najtańszy) na Allegro - zachowawszy kwotę od 40 do 80 zł na sztuce) - odbierasz jedziesz do warsztatu i gotowe. Takie minimalistyczne podejście jest mniej odczuwalne dla portfela a auto jeździ bez problemów. Telepie się kolejny - kupujesz , wymieniasz i jest OK.

Oczywiście wielu będzie polecać Ci zakup droższych wahaczy i oczywiście możesz ich posłuchać. Ja przez 5 lat ani razu nie wymieniałem wcześniej wymienianego taniego zamiennika z Allegro. Oczywiście nie kupuje się używanych wahaczy czy jakiś starych ze sparciałymi gumami. Warto zadzwonić i zapytać o datę produkcji.

No chyba, że miałeś już kontakt z jakimiś fanatykami z forum i stąd to przekonanie do wymiany wszystkiego - bo spotkałem się tutaj już z takimi opiniami. W warsztatach też zawsze chętnie Ci wszystko wymienią...

To trochę tak jakbyś chciał wymieniać wszystkie żarówki bo jedna nie świeci. Co innego amorki,sprężyny, opony, które wymienia sie parami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chleb powszedni B5, wymiana wahaczy. Fakt. Kwota powyżej za kpl to mega tanio.

Dorzucę jedynie, iż za 18 PLN profesjonalny trzepak jest w szkole na ulicy Ogrodowej. Gość powie dokładnie co i jak.

Nie kupuj drogich wahaczy, bo lecą bardzo szybko niezależnie od kwoty. W innych krajach EU może jest inaczej, ale na tych polskich drogo-podobnych ulicach rozwalisz wszystko, dokładnie tak samo.

A jeśli chodzi o serwis bezwględnie w Wałbrzychu polecam DANMAX na Wrocławskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawiecha kupiona master sport, mam wywalone 4 wahacze+ koncówka.

Postanowiłem kupić komplet i całość wymienić i zapomniec o sprawie na jakiś czas.

Podjade tam gdzie mówisz.

Mile widziane podpowiedzi. :)[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 04:50_________________________________________________zawiecha kupiona master sport, mam wywalone 4 wahacze+ koncówka.

Postanowiłem kupić komplet i całość wymienić i zapomniec o sprawie na jakiś czas.

Podjade tam gdzie mówisz.

Mile widziane podpowiedzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska.Wszystkie informacje na temat zlotu znajdziecie tutaj ====> http://www.a4-klub.pl/smf/viii_ogolnopolski_zlot_audi_a4_klub_polska-t137530.0.html :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat zamknięty, 6 godzin walki bez kanału i podnośnika. :wallbash:

Po założeniu kół, misja samobójcza z dojazdem na kanał i dokręcaniem śrub. :evil:

Satysfakcja jest. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki :hi:

Mam prośbę jeśli ktoś bylby w stanie podjechać oglądnąć tą A3 to byłbym bardzo wdzięczny, kolega jest zainteresowany (chciał kupić renówkę ale namówiłem go na A3 bo jest wielbicielem 3 drzwiówek :decayed:)

http://moto.allegro.pl/item1102490883_audi_a3_1_9_tdi_mega_ladna_prosto_z_niemiec.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST JESZCZE 12 WOLNYCH MIEJSC NA ZLOT LETNI W JAROSŁAWCU

LOTNISKO ZAŁATWIONE,NIE POZWÓL ŻEBY OMINĘŁA CIĘ TA IMPREZA :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=137530.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jaki zakład polecacie do wymiany rozrządu ? ( Wałbrzych, Świdnica, okolice)? I gdzie najlepiej kupić klamoty do wymiany ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat:

Danmax, Wałbrzych, Wrocławska 16

tel: 74 840 61 01

Części:

Fota na Piaskowej Górze, Władysława Broniewskiego 2

Wałbrzych

74 666 11 61

Lub Allegro (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat:

Danmax, Wałbrzych, Wrocławska 16

tel: 74 840 61 01

Części:

Fota na Piaskowej Górze, Władysława Broniewskiego 2

Wałbrzych

74 666 11 61

Lub Allegro (?)

dzięki, Danmax słyszałem ze robią ok, a znasz może kogoś kto ogarnia japonce, mam silnik do przekładki 4g63 w eclipse G1

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...