Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się mylić ale pierwszy Twój wpis był na tyle tendencyjny i charakterystyczny, że jakoś w to nie wierzę :)

W każdym razie zapraszamy, bo mamy tak samo pełen plac Audic :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info będzie podane na stronie, na razie muszę dograć spotkanie z Sebastianem, i wtedy zrobię tak samo dokładną lokalizację jak poprzednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy, zapraszmy, służymy radą i sprzętem :)

A o 1.9 TDI można mówić kilka godzin.

DKL to skąd dokładnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczytna :)

Jak będę to może akurat lookniecie na stan auta i poradzicie co trzeba wymienić :)

Np u mnie występuje również takie drżenie przy wciskaniu pedału sprzęgła na niskich obrotach... No i problem z olejem wspomagania, mam czerwono brązowy z 2cm poniżej minimum i nie wiem co dolać :) Pewnie zmienie cały na ten słynny zielony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja rada dla Ciebie abyś poczytał wątki traktujące o w/w przypadłościach, naprawdę wiele zostało już napisane. A jak nie znajdziesz nic, co Cię interesuje, załóż nowy wątek w odpowiednim miejscu, w bardzo szybkim tempie dostaniesz porady.

Ze Szczytna będziesz miał około 60km, chyba bliżej Ciebie to tego Spotkania nie da się zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem :)

Czytam właśnie sobie :) ale chyba wolę żyć w nieświadomości...

Przydałoby się tego vag`a zrobić, poszukam kogoś z tym i się zapewne sporo wyjaśni :) To co wyjdzie to się zrobi, a tak to wolę się nie martwić na zapas :)

Jak przyjadę na zlocik to się pogada, na pewno znacie się bardziej ode mnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączymy, poszperamy ... polecamy następny spot ;)

Następne spoty będą robione prawdopodobnie na przemian Wałbrzych/Świdnica i terminy też będą podane z góry.

Dziękujemy nowym kolegom za przyjazd na ostatni spot. Nastepnym razem powinno być nas więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy jeszcze miesiąc do spotkania, spokojnie, różnica to 10 km w jedną bądź drugą stronę. Seb-k załatwia obecny spot, czekamy więc na Jego dyrektywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) jakie dyrektywy... ja takowych nie wydaję.

Robimy spot tam gdzie zwykle, na starym miejscu. 14 grudnia o 14:00 nad Zalewem Witoszówka - pod kawiarnią Eliza... chyba, że ktoś ma lepszy pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

taka mamla uwaga z mojej strony, 14 grudnia spot ma tez konkurencja - niezbyt mile sie o was/nas wypowiadaja:

cyt:

kaziu: Będę poważny raz ten jedyny i zaproponuję zeby spotkanie odbylo się np. godzinę wcześniej

cayenne: Kaziu ale dlaczego my mamy rezygnować na korzyść kogoś innego. A nóż przyjedzie ktoś nowy,kto dostanie wizytówkę z eu. I co? Zastanie tam pl.Mamy ustalone terminy i godzinę.tego się trzymajmy.To oni robią spontan ze spotkaniami.Proponuję przyjechać pół godz.wcześniej tak byśmy byli przed nimi,gdyż jestem ciekaw reakcji z ich strony.

orkabmx: zawsze to nas wiecej i bedzie ekipa zeby komus dupe skopac;p;p jak cos oczywiscie;p nie zebym byl zle nastawiony

kaziu: Mija się to z prawdą ale co z tego. Jako nie wyobrażam sobie sytuacji gdy odbywają się dwa spoty na jednym parkingu

cayenne: Jedyne co mogę dla Ciebie zrobić,gdyż szanuję Cię jako mojego kumpla to to przenieśc się na drugi parking,ten bliżej kawiarni.To im ma być głupio,a nie nam.My się nie odłączyliśmy.A skoro dla nich ważniejsze jest zdanie XXX niż to,co budowalismy razem przez tyle czasu to sorry,ale nie pójdę na ustępstwo.Wcale nie muszę z nimi rozmawiać. Możemy ich w ogóle traktować jakby wcale ich tam nie było i tyle. W takim razie pokażmy im,że tak na prawdę nic z nimi nie chcemy mieć wspólnego i tyle.Oni sobie,my sobie i tyle.Miejsce jest publiczne,dostępne dla każdego.Trwajmy przy swoim i tyle.

warto zebyscie to wiedzieli - nie przytocze innych obelzywych tekstow pod naszym adresem.

fajnie jakby spoty byly poza nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W psychiatrii to, co mamy powyżej nazywa się ideą nadwartościową.

Chcą się bić, niech się biją, na pewno nie ze mną gdyż w tym momencie opuszczam tę kupę.

Aczkolwiek szanuję ich, gdyż kiedyś się z nimi widywałem. Jestem zbyt poważny na to, abym miał się czuć niby nie swojo z racji jakiegoś piepszonego internetowego www świata.

Miłych Spotakń w Świdnicy. Mnie tam nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...