Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja codziennie do pracy jadę przez parking ŚFUP :) .... i też brakuje mi Quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quattro to sie dopiero boki strzela :)

Też jestem chętny na "bączki" :decayed:

Byłbym wdzięczny jakbyś mnie przewiózł, bo jeszcze nigdy nie miałem przyjemności z Q...

Carlos, a będziesz może w ten weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos bede tarabanil jak cos a propos zrobcie spota w Mordorze hehe przynajmniej 365 dni w roku cieplo :quattro: rzadzi

A wlasnie ziomus od biura matrymonialnego hehe jak Cie cisnie i nie masz gdzie to na Szczawienko do Ewy zapraszam :)

Chyba głęboko nie jesteś w temacie, bo już od kilku miesięcy spoty są w Mordorze właśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej koledzy, no to na tym spociku już będę własną A4 :> zakupiłem ją od klubowicza naszego, narazie nie mam zdjęć bo jest zima auto brudne i zaśnieżone, jak będzie pogoda to zrobię fotki aby się pochwalić, ale zdaje się mi, że niektórzy z Was to auto znają bo było własnością Darka z Jaworzyny (dark79) :good: autol.

Do zobaczenia na spocie s :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś prosta za tesco w kierunku makro, tak wiem wygwizdów ale chłopaki chcą bączki pokręcić i bokami pojeździć, nie wiem czy dam się namówić na takie tańce :polew:, ale przyjechać przyjadę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę parking Makro będzie raczej mniej zapełniony, niż Tesco... ale wogóle z tym miejscem to nie mój był pomysł i szczerze to nie wiem, gdzie najlepiej się zatrzymać... Czy na parkingu wogóle, czy na tym ślepym kikucie "obwodnicy" za skrzyżowaniem jak się powinno skręcić do Makro. Widziałem, że jest tam zatoczka, a całość jest schowana za nasypem kolejowym obrośniętym gęsto krzunem, czyli wiać nie powinno.

Ale fakt faktem, miejscówkę musimy ustalić jendoznacznie, aby nie było niedomówień i szukania się nawzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, zastanówmy się jaki będzie miało charakter nasze spotkanie potem szukajmy miejsca. Jeżeli chcemy pokręcić bączki i pojeździć bokami to raczej otwarte pole tam na końcu obwodnicy, jeżeli spotkać się i porozmawiać podpiąć vag coś pooglądać, dobrze by było w jakimś zacisznym miejscu gdzie można dodatkowo wypić browarka (oczywiście jak ktoś z kierowcą) kiełbaskę albo dwie :tongue4:, luty to jest prawdopodobieństwo, że będzie zimno a nawet bardzo zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej koledzy, no to na tym spociku już będę własną A4 :> zakupiłem ją od klubowicza naszego, narazie nie mam zdjęć bo jest zima auto brudne i zaśnieżone, jak będzie pogoda to zrobię fotki aby się pochwalić, ale zdaje się mi, że niektórzy z Was to auto znają bo było własnością Darka z Jaworzyny (dark79) :good: autol.

Do zobaczenia na spocie s :>

A JA TWOJE AUTO ZNAM I PAMIĘTAM... BYŁO NA PIERWSZYM SPOCIE. :naughty:

Na pierszych zdjęciach w naszej galerii:

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=687726d575ea5f44 - najbardziej od lewej

i tu

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=968d1054abab1afb -najbardziej od prawej

Moje pierwsze A4 stoi po przeciwległej stronie szeregu ;) - ciekawe czy kiedyś wróci na spoty?

Pozdrawiam i zapraszam. Twoje auto znów wróci na spoty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Szczawna... dla mnie Mordor to Wch, ale z w/w wątku kumam już, że Mordor to też może być dzielnica Mordoru, a ten mały parking kojarzę, byłem tam nie raz, fakt - zawsze jest ciepło i już wiem, że jesteś w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie tak Mordor czyli Palestyna czyt. Sobiecin straszne japy tam maja jak sie pod koksownie jedzie ale czego sie nie robi dla odrobiny ciepla. Najsmieszniejsze jest to ze zaraz naprzeciw mieszkaja ludzie Ci maja jazde dopiero

A tutaj mala fota z samego centrum niewyrazna ale ale

DSC02538.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli spot jest na samym końcu ulicy Szczawieńskiej. Mija się po lewej Tesco, potem Makro, i tam gdzie ulica się kończy gdzieś parkujemy... z tego co pamiętam jest tam mała zatoczka coś jak autobusowa.[br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 17:48_________________________________________________

Jak tam Wasze boki w te śniegi? Ćwiczycie równo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień w dzień.... :) - przynajmniej jakieś PLUSy tej zimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...