Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj śmigam do Pecu na nocną jazdę - przełęcz Okraj, wiecie... :kox:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 12:45_________________________________________________

A ja już wiem, że mnie nie będzie 15ego.

Egzaminy egzaminy...

A czy dla tych co się wybierają dojazd jest w miarę logiczny czy wspomóc Was jakimiś fotami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie stan chętnych wyklaruje się na kilka minut przed spotkaniem :)

Zawsze było tak, że pisało się n osób, przyjeżdżało n+3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję być, i chyba będę bo na weekend nic nie robię, no chyba, że coś w ostatniej chwili a tymczasem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś z Was mógł wziąć ze sobą aparat fotograficzny i strzelić kilka fotek na spocie, następnie jakoś mi je przekazać, było by miło widzieć je później w Galerii... :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FREON jak niezapomne to wezme aparat[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 16:30_________________________________________________freon a powiec jak mam dac fote mojej audicy tak jak ty masz bo niewiem jak to zrobic coś niemoge sie połapać..pozdro DO SPOTU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.a4-klub.pl/smf/jak_wklejac_zdjecia_na_forum-t27936.0.html[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 16:43_________________________________________________najlepiej wyrzucić zdjęcia na przeznaczony do tego serwer, a potem kliknąć prawym na eksponowany obrazek, właściwości, odczytać adres (zazwyczaj nieco inny niż ten, który pokazuje nam portal typu fotosik)

wtedy masz pewność, że zdjęcie będzie pokazywane takim, jakie chciałeś aby było zapisane na ich serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idziesz na wątek "Moja A4 - B5" i klikasz "nowy wątek" czyli innymi słowy wchodzisz tu:

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5-b71.0/

i po prawej u góry szukasz "nowy wątek"

nazywasz go odpowiednio, tak jak ja nazwałem "żaba" i w treści wątku opisujesz furacza, załączając zdjęcia jak podałem wyżej

ponadto w profilu możesz umieścić link do Twojej A4 w polu "moja A4" oraz użyć odsyłacza w podpisie, że pod każdą Twoją wypowiedzią będzie widniał link do Twojej A4

jaśniej nie umiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze wychodzi na to, że nie umyte auto będzie na zlocie brudne w :wallbash: taka pogoda, chyba jutro będę musiał myć jeszcze raz, ale tym razem na szczotkach w automatycznej myjni, nawet starego passata starałem się w ręcznej myjni myć. Co o tym myślicie, myjecie swoje auta na myjni automatycznej :kox:??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statoil, myję, jakoś się nie boję...

Tj jak mogę to myję pod domem, ale zimą zawsze w myjni i przeważnie Statoil.

Ponadto zimą jedynie płuczę auto najtańszym programem, szkoda kasy na droższy, bo za chwilę i tak będzie brudny.[br]Dopisany: 14 Luty 2009, 17:15_________________________________________________

i jak bylo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety do samego końca nie byłem pewien przyjazdu - cóż , może następnym razem. Myślę, że warto rozważyć kolejne spoty w większych odstępach czasu... np koniec kwietnia, maj... + akcja spamowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w sesji, o przyjeździe nie było mowy.

Na kwiecień na pewno przyjedzie więcej osób, pobawię się w spam, tak jak w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...