Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

Ano fajnie było, jak jechałem do Wałbrzycha to A4 jeździ masa, już myślałem, że to wszystko na zlot, ale okazało się, że było nas mało, ale fotki porobiliśmy i jak pozamazuję nr rejestracyjne to prześlę do wstawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem auto, nie mówiąc już jak auto kupował Seb-k, to A4 było jak na lekarstwo, można rzec, że Seb miał jedyną w Świdnicy... :polew:

Teraz jest ich cała masa, bo co by nie mówić - dobre auto.

Na następnym Spocie frekfencja myślę znów pozytywnie nas zaskoczy, zależnie od pogody, może zrobimy coś więcej niż spota (tak jak mówił bubba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... bez przesady... aż tak dawno to nie było... kilka sztuk jeździło. Ale to prawda, że w sumie bez większego wysiłku spot z 3-4 autami łatwo zorganizować samemu stając między innymi A4-kami na parkingu pod marketem... dużo tego u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie dzięki :>, trochę mało, ale... będzie więcej :hi: aut następnym razem chyba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o katastofie Helikoptera Ratunkowego?

TERAZ MOŻECIE POMÓC

Potrzebna jest krew grupy B Rh +. Jeśli ktoś mógłby oddać krew może to uczynić w Regionalnym Punkcie Krwiodawstwa przy ul. Czerwonego Krzyża we Wrocławiu z informacją "dla Andrzeja".

Dr Andrzej Nabzdyk jest ortopedą-traumatologiem, lekarzem Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu i Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, mistrzem świata w ratownictwie medycznym i komandorem Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym i Drogowym. Wiecej informacji o nim możecie znaleźć tutaj: http://www.rescue.wroclaw.pl/instruktorzy.html

[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 19:22_________________________________________________

Przyjechałem dziś do Wałbrzycha... Strefa Ekonomiczna - ile śnieeegu! Tyle, że koleś na tych polach śmigał na snb podbiętym do kite'a :)

Nie mówiąc już o bokach, czysty, piękny, miły śnieg.[br]Dopisany: 18 Luty 2009, 15:45_________________________________________________A to efekt rejsu w okolicach Wielkiej Sowy, Rzeczki itp... :kox:

n642424601_2148801_2512.jpgn642424601_2148807_4115.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja A4 wyglądała podobnie po dzisiejszym tripie do rzeczki (dobre warunki narciarskie jak ktoś się wybiera, jutro podobno mają ubijać ratrakiem część z tkz. snowparkiem :naughty:, za wypożyczenie nart, kijków i butów 35zl :) ).

freon - wisisz mi piwko za ustąpienie pierszeństwa na Solickiej pod pocztą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

freon - wisisz mi piwko za ustąpienie pierszeństwa na Solickiej pod pocztą :decayed:

Aaaa, dzięki, w końcu ktoś z Klubu w okolicy :)

jutro podobno mają ubijać ratrakiem część z tkz. snowparkiem

Rura w rzeczce? A gdzie dokładnie? Tam na samym szczycie ulicy po prawej?

Nie wiem czy wiesz, ale fajna trasa jest dalej na przełęczy Jugowskiej. Musisz pojechać dalej przez Rzeczkę, zjechać na dół i potem wspiąć się w kierunku Ludwikowic, tyle że jak będzie znak w prawo na Ludwokowice, to wtedy w lewo na Jugów (?) i później znów w lewo w drogę gdzie jest znak nakazujący łańcuchy. Naprawdę fajna góra, z dobrym domkiem górlaskim - knajpo-restauracjo-hotelem koło wyciągu i co ważne - nocna jazda!

Ja mam krew BRh+ ale jakos nie mam czasu sie wybrac zeby oddac :evil: moze kiedys :travolta:

Puściłem spam, czując się w obowiązku, bo to lekarz z katedry z którą jestem związany, kto może ten może, luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rura w rzeczce? A gdzie dokładnie? Tam na samym szczycie ulicy po prawej?

Nie wiem czy wiesz, ale fajna trasa jest dalej na przełęczy Jugowskiej. Musisz pojechać dalej przez Rzeczkę, zjechać na dół i potem wspiąć się w kierunku Ludwikowic, tyle że jak będzie znak w prawo na Ludwokowice, to wtedy w lewo na Jugów (?) i później znów w lewo w drogę gdzie jest znak nakazujący łańcuchy. Naprawdę fajna góra, z dobrym domkiem górlaskim - knajpo-restauracjo-hotelem koło wyciągu i co ważne - nocna jazda!

Tak - na samym szczycie ulicy po prawej.

Rury tam niestety niema, jest jakiś box, kilka raili i niewielka hopką. W dniu dzisiejszym akurat sporo puchu nieubitego tam było wiec ciężko.

Co do tej miejscówki o której mówisz to nie bylem tam jeszcze ale myślę że nie omieszkam zajrzeć, dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknij tutaj - sprawdziłem i w Sokolcu pierwsz w lewo i potem znów w lewo w drogę z nakazem łańcuchów... i znów aż na samą górę na taki parking (to miejsce gdzie na mapie droga przechodzi w inną o klasę wyżej (żółtą).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMA POTRZEBUJE RADY MAM MORZLIWOŚĆ KUPIENIA wahaczy FIRMY KRAFT CZY ONE SĄ WMIARE DOBRW

Wpisz w wyszukiwarkę "wahacze" (ranking) i gdzieś był wątek. Ale wiem, że są 3 słuszne firmy polecane i to raczej nie jest Kraft.

I NIE KRZYCZ następnym razem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. No problemy z turbiną oraz odłaczony jeden kabelek. Zrobiłem logi dynamiczne i zapodałem na forum. Chłopaki wykonali analizę i zasugerowali nieszczelność i faktycznie ją znalazłem w postaci wypiętej rurki. Zapiąłem i ustapiło. Ponowne logi potwierdziły jednak tylko częściową poprawę. Chłopaki zasugerowali konieczność przeczyszczenia turbiny - co wykonam jak zrobi się cieplej bo na takim zimnie to nie robota.

Na razie problemów nie ma - auto idzie jak rakieta ale turbina i tak musi być czyszczona - wynika z logów.

ps. Teraz padł centralny zamek w A4-ce rodziców (ten Avant ze spotów przed rokiem) i szukam dla nich wirnika grafitowego bo się połamał. Ma ktoś może padnięty centralny ze sprawnym wirnikiem walający się po garażu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz lub zadzwon do Kolegi czaki22 z Forum, ma bardzo dobre oferty :good:

audi11.gif[br]Dopisany: 13 Marzec 2009, 16:31_________________________________________________

zaczynamy myśleć powoli o terminie spotkania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Jestem zainteresowany :> to mój pierwszy spot, gdzie i jak

zapodajcie termin mile widziany weekend :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze spoty są w niedzielę, pytanie którą :)

banda, rzucać propozycje!!!

jakoś na początku kwietnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...