Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem chętny. :good: Ogólnie niedziela mi pasi, tylko muszę znać termin z półtoratygodniowym wyprzedzeniem żeby sobie wolne zarezerwować w pracy.

Początek kwietnia jak dla mnie ok (05.04 / 12.04)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tj nie jest jeszcze powiedziane, że spotkanie 5ego, conajmniej jeszcze kilka osób musi podać termin... no a miejsce już mamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może godzina jak zwykle 14:00? Miejsce proponowałbym to pierwsze w Wałbrzychu zaproponowane przez Freona... Dobrze byłoby to ustalić raz na stałe. Raz się robi wtedy mapkę i opis dojazdu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie termin jest obojętny, tak samo jak miejsce, choć co do pierwszego na Strefie to nie wiem, czy nie ma tam teraz więcej gruzu, oraz dużo osób miało zastrzeżenia :) choć dla mnie osobiście jest tam jeden z lepszych widoków na WCH, jednak rozumiem, że to wysoce subiektywne...

no to mamy 4 opinie, a reszta?[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 13:30_________________________________________________

nowe, ciekawe ramki się pojawiły: http://www.a4-klub.pl/smf/all_najlepsze_na_rynku_ramki_pod_tablice_rejestracyjna_i_edycja-t71070.0.html;topicseen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba 12.04.2009 14:00 tam obok Makro?

Dystans ten sam, a na pewno będzie cieplej... bo po dzisiejszej pogodzie we Wrocławiu nie wierzę, że "ta wiosna" szybko zawita.

Gra muzyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawię się w spam, to może będzie jak wtedy... ale ogólnie mnie to wkurza, że temat co post nabija z 20-30 odsłon, a ludzi piszących jest jedynie 3-6. Boją się pisać? To powiem - to nie boli :) A wręcz zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 to swieta ja robie wypad na kilka dni moze 5 zapytam niesmialo?

a moze ustalic 1 lub ostatnia niedziele miesiaca, a moze co tydzien?

starsi a4 co myślicie? na frekfencje nie ma co patrzec, jak malo ludu to ja nie przyjade?? :polew: a moze zrobic spontan dzis i pogadac na live cos ustalic? JAK?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze niedziela? spontan? to jak troche cierpliwosci dla novicjusza hehe dawac vpisy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było ustalone pierwsza niedziela miesiąca. Wychodzi to tak, że wszyscy chcą co miesiąc tylko w praktyce przyjechać nie mogą (co zrozumiałe).

Czasu jeszcze trochę jest...

Cóż - skoro 12 to święta, to proponowałbym inny termin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oczywiście, święta, zdecydowanie inny termin!

jajko, wyjazdy, nikogo nie będzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mi też z głowy zupełnie wypadło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...