Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym nie ryzykował, w nocy jest jeszcze poniżej 0...

Uroki Wałbrzycha :D - w Świdnicy lato ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema siema wlasnie dostalem wiadomosc o Niedzieli 15:00 Makro W-ch. Dobrze sie sklada bo bede akurat w kraju bez swojej fury ale znajde cos na zastepstwo by sie tam dostac:) postaram sie za bardzo nie odstawac od tredu:)

P.S. Majster Bedziesz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz PW do Majstra, to może będzie. Przyjeżdżaj czymkolwiek, a jak nie będziesz miał jak wrócić do domu (tego w WCHu, hehe) to Cię zawiozę.[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 07:17_________________________________________________

Zbierać się!!![br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 14:27_________________________________________________

miły spot, fotki wrzucę wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda i frekfencja dopisała :>

Szkoda że jak zwykle za* bany robotą jestem.

Co prawda wpadłem na chwilę ale połowa to znajomi . Cool.

Ciepło idzie trza pomyśleć o jakimś grillu z browarem :evil:

A kto wtedy będzie holował bryki do domu ?? :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ze zdjęć widać że zółta łódź podwodna wyróżniała się na tle pozostałych :> . Te mrygające diody i te zasilanie dla defibrylatora - słowem boska i to u nas w Vbrzychu taka jeździ :tongue4: :tongue4: :decayed: No ale należy też wspomnieć o B5 z tłumikiem o średnicy kolektora kanalizacyjnego zasilającego Pałac Kultury i Nauki, który to tłumik dawał miły dla ucha pomruk bestii siedziącej pod maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do next spotu chłopaki nie zdążą sprzedać takiego jednego audi A4, w którym maczałem ostatnio palce, to pokaże wam jak można wycisnąć 300PS z silnika 1,8 ADR :decayed:

no to czekamy!

a w kwestii spotów, to chyba następny około czerwca, bo wcześniej wypada Świdnica VAG jak pisał Seb-k zatem gdy ktoś chce wcześniej, to w Świdnicy właśnie, albo pisze tutaj propozycję, bo z ciekawostek dodam, że na 20 minut przed spotem licznik odsłon wskazywał 3450, a teraz, niecałą dobę po spotkaniu widnieje 3580, czyli średnio co 11 minut odsłona - prężność jest :)

Nawet ze zdjęć widać że zółta łódź podwodna wyróżniała się na tle pozostałych :> . Te mrygające diody i te zasilanie dla defibrylatora - słowem boska i to u nas w Vbrzychu taka jeździ...

to co zobaczyłem aż mnie zaniemówiło :) A4 dająca równe 220 V, i te światła, pełen bajer! OK, widziałem karetki co się ładują 220V... ale żeby dawać 220V to już jest naprawdę bomba...

dla niewtajemniczonych foto (carlos jak nie mogę pokazać to pisz szybko :) ):

gallery-75222487-500x500.jpg

Natomiast freon_himself na spocie zachwycił się protoplastą A4, czyli 80! Niesamowita fura, z silnikiem 2.6, w super stanie i duchem w sobie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to looz :cool1:

fajnie ze foty juz są tylko troche male :thumbdown:

chcesz większe to napisz na PW[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 20:56_________________________________________________

a właśnie, zapomniałem spytać na spocie - gdzie nabijacie klimę w Wałbrzychu? Na Podwalu???[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:38_________________________________________________

nie macie klimatyzacji widzę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...