Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

Mi działa. Mojemu ojcu nie działa i od 2-ch lat nie nabił :)

Z tego co wiem, jest w Świebodzicach jedna firma, i chyba jedna w Pszennie. Założę się, że w Ś-cy i W-chu też są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też działa ale co jakiś czas dobrze sobie tak nabić chyba. U mnie 3 lata nic nie było robione, zatem chyba dobry na to moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tyle nabić co osuszyć układ (czasem trzeba wymienić filtr) i dopiero nabić.

Wydłuża to żywotność naszej sprężarki.

W ekstremalnych przypadkach ratuje przed zablokowaniem koła sprężarki i narażeniem na większe koszta(np. wkręcenie uszkodzonego paska wielorowkowego pod pasek rozrządu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem 2 tygodnie temu :gwizdanie:

Chłopaki w wulkanizacji na Księcia Bolka (Ś-ca) mowili ze filterek powinno sie zmieniac max co 2 lata.

Ja póki co tylko nabiłem klimke - 120pln + odgrzybiłem(odkażałem) 100pln

w pakiecie 200pln

Odkażanie zrobili systemem szpitalnym :kox: przy pomocy urządzonka emitującego jakies tam ultra... cośtam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem spray (10zł) i filtr kabinowy (18zł z przesyłką z Allegro) i sam to zrobiłem. Działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos666 co to za filtr pod zderzakiem?? robiłem obsługę tydzień temu i nie miałem takiego filtra w zestawie :kox: idę szukać na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa.

A co ma nie działać? :sarcastic: filtr?

Środek odgrzybiający...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podkreślić pozytywne znaczenie tego forum oraz społeczności która tu bytuje. Porady i rozwiązania problemów z naszymi A4 to jeden z pozytywów, drugi to bezpośrednie spotkania i pomoc na drodze. Ostatnio kręciłem się przy swoim garażu kombinując jak wyjąć z alufelgi zaślepki/maskownice śrub, aby móc odkręcić koło. Podjechał kolega z forum, znany też ze spotów, wyjął z bagażnika specjalne wyjmaki tych zaślepek i podarował mi bo jemu nie były potrzebne, następnie wsiadł do autka i pojechał do swojego garażu. Dzięki kolego, nie znam twojego nicku z forum, a niestety nie pamiętam imienia ze spotów (przepraszam, prawie zawsze zapominam jak ktoś mi się pierwszy raz przedstawia), niemniej jednak bardzo dziękuję za bezinteresowną pomoc. Oby taki właśnie był cel tego forum - bezinteresowna, koleżeńska pomoc.

Ps przy okazji dziękuję jeszcze raz freonowi za podarowanie znaczka naszego forum, które dumnie wożę na tylnej klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...