Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

No gril dobra sprawa.

Co do Twojej PW to przemyśle, tylko że tak na te -40 to wydaje mi sie ze i tak wysoko siedzi.

ja mam spinki na -80 ale jak będę miał już gwint to je chętnie odsprzedam :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie ja -80 nie chce. to bym musiał miec wydaje mi sie konkret taczke zeby tym jezdzic. tak do -40, a co do tego co pisałem do klechy to jego audi jakos tak wysoko stalo jak bylo na -40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo miał małe kółko,chyba 15" przy 17" -40 wygląda całkiem sensownie jak na wałbrzyski poligon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie ja -80 nie chce. to bym musiał miec wydaje mi sie konkret taczke zeby tym jezdzic. tak do -40, a co do tego co pisałem do klechy to jego audi jakos tak wysoko stalo jak bylo na -40.

dla mnie tez ten tył za wysoko stal jak na -40 2011_12_23_16_06_45.jpg ale takie kupilem i tak mowil sprzedajacy :) dla porownania na 1be wydaje mi sie ze bylo bardzo podobnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie potrzebuje pomocy elektryka lub czlowieka ktory zamontowal by mi ori wyswietlacz temp w aucie...mam wyswietlacz 8 pin plus wtyczke oraz czujnik temp sam tego nie ogarne bo z elektryka jestem zielony zaplace za pomoc przy montazu ewentualnie odwdziecze sie dobrym trunkiem % dojazd do wlabrzycha to nie problem 30 min i jestem na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jedyne -16 :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 13:39_________________________________________________

panowie potrzebuje pomocy elektryka lub czlowieka ktory zamontowal by mi ori wyswietlacz temp w aucie...mam wyswietlacz 8 pin plus wtyczke oraz czujnik temp sam tego nie ogarne bo z elektryka jestem zielony zaplace za pomoc przy montazu ewentualnie odwdziecze sie dobrym trunkiem % dojazd do wlabrzycha to nie problem 30 min i jestem na miejscu

Kolego,dziś dostałem cały licznik z wyświetlaczem,gratis :yeee: i chyba wieczorem zaczne montaż. Jak mi to ruszy to dam ci znać i wtedy się umówimy na któryś piękny weekend i na spokojnie zamontuje się u ciebie[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 13:43_________________________________________________Temat ogarnięty,na wyświetlaczu pojawiło się *-3,5 :dance2: Jednak przy wydatnej pomocy działu"warsztat-zrób to sam" jest to dziecinnie łatwe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem fotek z montażu bo jakoś mi do głowy nie przyszło.z resztą po co powielać,w dziale warsztat jest tam tego sporo.Mogę wrzucić efekt końcowy,tylko trzeba iść do garazu :decayed:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 11:15_________________________________________________

20120129017.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło pod klimatronik,różnica 0,5 stopnia więc nie widzę powodu ładować drugi czujnik. Wszystkie zasilania poszły z radia,4 kabelki i po bólu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy muszę w skodzie silnik alh wyczyścić turbo, ma ktoś kogoś zaufanego co zrobi i skóry nie zedrze?? w okolicach świdnicy, a może któryś z Was się podejmie za "odpowiednią" opłatą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy muszę w skodzie silnik alh wyczyścić turbo, ma ktoś kogoś zaufanego co zrobi i skóry nie zedrze?? w okolicach świdnicy, a może któryś z Was się podejmie za "odpowiednią" opłatą??

Robiłem ( nie sam) koszt 450zł w w-ch .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goli się tym zajmie w lepszej cenie :> pewnie niebawem się tu odezwie jak wróci z pracy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...