Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety skody się nie podejmę w domu bo nie mam kanału ani podnośnika.Ale w firmie robimy cuś takiego w okolicach 350zł.W chacie robie wszystko co ma silnik wzdłuż, oczywiście w innej cenie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde a skoda to w rączki kole :kox: to jest drugie auto w rodzinie, audi też mam te z opisu, Goli nie bądź żyła :gwizdanie: aha czy to trudniej inaczej o co właściwie chodzi, że w domu nie?? Kanał potrzebny?? Podnośnik?? Jaki, może uda mi się pożyczyć gdzieś. Znaczy turbo bez kanału w skodzie nie wyciągnie bo ma kolektor z tyłu, czy o to chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze w skodzie(golfie,seacie też) turbina jest częścią kolektora wydechowego.Po drugie nie dam rady tego zdjąć od góry bo silnik siedzi poprzecznie i połowę roboty jest od dołu.Nie chodzi o to że nie lubie skody bo sam szukałem Oktawki,poprostu nie chce brać się za coś ż czym mogę nie dac sonie rady.Jak mi ją przywieziesz to chętnie wyczyszczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D no właśnie o to wyjęcie chodzi, zobaczę co powie mój nadworny mechanik od rzeczy łatwych, jak wyciągnie to pod moim okiem wyczyści też, w przeciwnym razie zapiszę się u Ciebie do firmy, tam piszesz, że 350 zł kosztuje. A powiedz mi ile taka robota jest warta biorąc pod uwagę, że mój mechanik to Pan Miecio, ma na wiosce garaż z kanałem i bawi się w mechanikę. Pomagamy sobie nawzajem on mi przy aucie a ja w innych sprawach, ale chcę go za pracę uczciwie wynagrodzić.

pozdrawiam

A co do octavki to fajne auto bardzo tanie w eksploatacji, ale ma jeden feler który mnie tak w....ia, że hej, mianowicie jak przekroczysz prędkość ponad 100 na godzinę to w kabinie tak szumi, że głowa boli. Nawiasem mówiąc chcę ją sprzedać lub zamienić na duże kombi, mondeo, pasat, a6 lub inne pakowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie rzeczy robie w okolicach 200.I rada dla ciebie,jeżeli gość tego nie robił to nie wiem czy poradzicie sobie.W twojej turbinie można bardzo łatwo się pomylić i wtedy dopiero zobaczysz co znaczy nie mieć mocy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyścił różne turbiny jest kumaty poza tym będę siedział przy nim, w zasadzie to on mi wyjmie a wyczyścimy razem, ja kiedyś to bym sam sobie takie rzeczy zrobił teraz niestety zdrowie nie pozwala na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wie o co chodzi to dacie rade.Pamiętajcie tylko żeby zaznaczyć kierownicę bo jest niesymetryczna.Złoży się toto bez problemu ale nie będzie działać poprawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ty ją zabrudziłeś? W benzynie chyba się nie da...Tam był problem z zaworem upustowym chyba,nie wiem bo jeszcze nie miałem przyjemności[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 21:53_________________________________________________Halo, żyje tu kto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że wszyscy zamarźli :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie aż tak dobrze nie ma.W nocy jeszcze okolice -20 mam :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka orientuje sie ktos gdzie mozna oddac amora gwintowanego do regeneracji ??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na śląsku robia,chyba Katowice ale nie pamiętam dokładnie. Kiedyś chciałem regenerować swoje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo,jest kto na tym nowym serwerze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no ja jestem. jakos nie moge się odnaleźć troche przez ten nowy image :P

Panowie a tak jeszcze na marginesie, znacie jakiegoś dobrego ale to naprawde kumatego mechanika ktory by sie podjął zmiany skrzyni biegów z automata na manual ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanicznie to sam bym ci zmienił ale tam pozostaje temat elektroniki i tego nie tykam. Wiem że jest jeden warsztat w Wałbrzychu który to ogarnie bo zmieniali multitrona na manual w B7 i dali rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...