Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że frekwencja dopisze. Ostatnio mieliśmy na liście adresatów 136 osób z okolic. W grudniu odświeżymy listę. Myślę że przybedzie ok 30osób. W istocie z Wałbrzycha było ok 60osób (aż dziwne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że dziś zrobię próbkę spamu, prześlemy ją userom, a na 4 dni przed, drugiego spama... chodzi o to, aby przetestować jak prężny jest wA4łbrzych i okolica... Bo następny spot to około lutego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że dziś zrobię próbkę spamu, prześlemy ją userom, a na 4 dni przed, drugiego spama... chodzi o to, aby przetestować jak prężny jest wA4łbrzych i okolica...

I bardzo dobrze :good:

Bo następny spot to około lutego :mysli:

A co Wy tak rzadko się spotykacie ? Przez to nie ma ludzi.

Róbcie sobie co 2-3 tygodnie - będzie łatwiej i będzie o czym pisać na wątku spotowym :wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że po takim rozdmuchaniu sprawy, będziemy mieli w Wałbrzychu niezłą frekfencję :>. Zrobił się taki biały pijar :wink4:

Pozdrawiam was ja, koleś z Astry A4. Kto był ostatnio w Wałbrzychu ten wie o co biega :) Kogo nie było niech żałuje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem, spoty tworzymy razem. Ja nie mam czasu robić ich częściej niż +/- 2 mce. Jeśli wola większości będzie chciała częściej, to śmiało mogę zmienić datę w pierwszym wątku, i spoty będą, beze mnie, bo każdy jest szefem naszych spotkań, nie muszę być!

Tylko to musi ruszyć, i muszę to widzieć, zdania ludzi, różne nicki, wiecie o co chodzi. Zatem jak ktoś ogląda ten wątek, miło było by, aby napisał chociarz "Cześć", abyśmy ujrzeli jak głęboka jest woda :)

Zatem Bracia, Siostry, pospolite ruszenie, kto ogląda, ładnie się wita, nieważne że z Opola, Białego Dunajca, czy Dąbek, witać się! A zwłaszcza nasz region!

Astra A4 rządzi :)

FREON, Szczawno, witam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że nie. Była Astra A4, ja teraz śmigam Toyotą Hilux A4, To i Ty możesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdżajcie wszystkim, saniami, furmankami.... ze znaczkiem A4 na tyle

Zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...