Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wałbrzych


freon

Rekomendowane odpowiedzi

Tj z własnego doświadczenia wiem, że takie rzeczy sie klarują na przeciągu dni. Spota i tak zrobimy. Ale w jednym miejscu, niezmiennym, tym co było. Ewentualnie zmienimy, gdy spadnie śnieg, gdyż nie wiem jak z tym placem w zimie :)

Na Twoim miejscu się bym nie łamał i przyjeżdżał, kilka osób pewnych mamy, +/- 8. Do tego spam przed spotem.

Nie jest pod górkę gdy się o tym myśli pozytywnie, pod górkę jest dopiero wtedy, gdy ekipa którą znałem chce się bić i rzuca pogruszki, a sednem sprawy jest domena internetowa. Kurde. Dziwiłem się zawsze, że ludzie mogą strzelać do siebie w imię religii... no to teraz już mnie nie dziwi nic, bo jak mogą prawie to samo robić o domenę?

14ego się spotykamy tak czy owak, tam gdzie zawsze, w Wałbrzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne teksty yamamann wychwyciłeś :good:

Przykro mi tylko, że Marcin tak podchodzi do tego wszystkiego - a tak go polubiłem swego czasu.

Tj z własnego doświadczenia wiem, że takie rzeczy sie klarują na przeciągu dni. Spota i tak zrobimy. Ale w jednym miejscu, niezmiennym, tym co było. Ewentualnie zmienimy, gdy spadnie śnieg, gdyż nie wiem jak z tym placem w zimie :)

Freon, róbcie normalnie spoty - w czym problem. Nie musicie się z nimi widywać.

Dobrze by było żeby Wasz region się jakoś ruszył ze spotami, bo jakoś tak słabo jest.

Na Twoim miejscu się bym nie łamał i przyjeżdżał, kilka osób pewnych mamy, +/- 8. Do tego spam przed spotem.

Otóż to właśnie.

Nie jest pod górkę gdy się o tym myśli pozytywnie, pod górkę jest dopiero wtedy, gdy ekipa którą znałem chce się bić i rzuca pogruszki, a sednem sprawy jest domena internetowa. Kurde. Dziwiłem się zawsze, że ludzie mogą strzelać do siebie w imię religii... no to teraz już mnie nie dziwi nic, bo jak mogą prawie to samo robić o domenę?

Cóż. Nie komentuję tego, bo nie ma po co - ich sprawa.

14ego się spotykamy tak czy owak, tam gdzie zawsze, w Wałbrzychu.

Bardzo dobrze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freon, róbcie normalnie spoty - w czym problem. Nie musicie się z nimi widywać.

Dobrze by było żeby Wasz region się jakoś ruszył ze spotami, bo jakoś tak słabo jest.

Nie ma problemu. Robimy spota tak, jak było teraz 9ego, było fajnie, może być tylko lepiej.

Przykro mi tylko, że Marcin tak podchodzi do tego wszystkiego - a tak go polubiłem swego czasu.

Tak, uważam że jest wporządku. Ale nie będę tolerował pogruszek tylko dlatego, że działam tutaj oraz sądzę że merytorycznie .pl wygrywa i to grubo.

Działamy dalej i nie zmienia się nic.

Yamamann - zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja się udzielę. Przyznam szczerze zdziwiło mnie to co przeczytałem. Nigdy tutaj , ani nigdzie indziej nie pisaliśmy niczego złego pod adresem kolegów z EU, a wręcz przeciwnie mimo pewnych problemów jakie mieli z nimi inni koledzy z PL , nadal utrzymywaliśmy, że wspólne spoty da się robić. Ostatnio zdecydowaliśmy o zmianie organizacji spotów, w tym zmienne miejsce spotów i bardziej rozciągnięte terminy (co 2-3 miesiące), czego głównym powodem było to, iż najwięcej osób na naszej liście spamowej jest z Wałbrzycha. Był także drugi dodatkowy powód, który nas w tym upewnił. Marcin pisze, że obawia się o to co się stanie jeśli ludzie którzy dostali wizytówki EU zastaną na spocie ludzi z PL. Przypomnę zatem, że we wrześniu użytkownicy PL, którzy dostali nasze info o spocie PL, na samym spocie otrzymali reklamy EU. Cóż...celem naszych spotów nie jest zbieranie ludzi po to aby mieli do czynienia z reklamą innego klubu. Oczywiście można tutaj teraz się rozwodzić nad sentymentami, tylko po co, skoro za tym wszystkim ktoś załatwia jakieś interesy. Nie czyniliśmy jednak z tego powodu nikomu żadnych wyrzutów, więc tym bardziej dziwi mnie to co tam piszą.

Dlatego zrobiliśmy nową organizację spotów, przy czym wcale nie ograniczamy nikomu przyjazdu na nasz spot. Co więcej zaznaczamy, ze wszyscy spotowicze mogą dawać propozycje zmian organizacyjnych.

Szkoda, że jest tak jak jest. Rozumiem irytację Freona, tym bardziej, że podobnie jak on mam jakiś dystans do wszelakiego www. Z jednej strony bezsensowne jest robienie spotu w jednym miejscu po to aby stać 30m od siebie. Z drugiej strony bezsensowne jest robienie spotów na osobnych końcach Świdnicy. Możliwe, że faktycznie lepiej będzie to tym razem zrobić w poprzednim miejscu, choć przyznam, że nie chcę rezygnować ze Ś-cy, gdyż było to nasze pierwsze miejsce, w organizację którego włożyłem trochę pracy. Wcale nie jest powiedziane, że musimy ustąpić... I mówię to jako osoba, która uczestniczy w tym temacie od samego początku.

Dodam, że dla mnie jest troche bezsensowne jechanie do WB skoro niemalże pod moim domem będzie spot A4.

Szkoda, bo w istocie chciałem aby problemy EU-PL mnie ominęły, no ale ...

Cóż... tym bardziej zaciekłym krzykaczom życzyłbym tylko więcej rozwagi, mniej emocji i aby nie dali się ponosić niektórym wichrzycielom, których głupota i brak zrozumienia doprowadza do takich sytuacji. Niektórzy po prostu nie usiedzą na miejscu jak nie wywołają jakiegoś problemu...

Myślę, że w grudniu można na mnie liczyć, jak i na spam przedspotowy... postaram się odświeżyć listę - pewnie dojdzie ze 100 osób, bo A4-ek ostatnio przybyło...

Popatrzę jeszcze trochę na to wszystko ale nie wiem czy ostatecznie nie machnę ręką. Trochę wstyd mi, że A4 zaczyna, mi się kojarzyć z tymi wszystkimi pierdołami jak spory międzyklubowe. Zmienię na A6 i będzie spokój... ;)

Pozdrawiam[br]Dopisany: 2008-11-19, 08:59:29_________________________________________________ps. PL oczywiście merytorycznie wygrywa grubo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i nie bardzo wiem o co chodzi z tym PL-EU? Myślałem że celem takich spotkań jest prosty, mymiana doglądów ewentualnie jakas pomoc przy a4 ... a wygląda mi to jak "ustawka" pomiędzy kibicami.

Do zobaczenia w W-CH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, uważam że jest wporządku.

Uściślę to trochę, uważam, że był w porządku, ale zachował się po prostu jak nie powiem kto i teraz wyszło jaki jest naprawdę, a kawał z niego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i nie bardzo wiem o co chodzi z tym PL-EU? Myślałem że celem takich spotkań jest prosty, mymiana doglądów ewentualnie jakas pomoc przy a4 ... a wygląda mi to jak "ustawka" pomiędzy kibicami.

EU to odlam z PL - przekopiowali schemat forum i podkradaja nam w sposob bardzo nie fair uzytkownikow - podkradaja w sensie pisza do nich PW z fikcyjnych kont z zaproszeniami i tym, ze my tu jesteśmy zli, a oni dobrzy.

To jest sekta, bo jeden pajac chcial sie pokazac - teraz maja tam swojego guru, w ktorego sa mocno zapatrzeni, a on robi im wode z mozgu. To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety Cayenne okazał się zwykłym konfidentem. Mnie najbardziej rozbrajają jego słowa:

"W takim razie pokażmy im,że tak na prawdę nic z nimi nie chcemy mieć wspólnego i tyle" - jest to dość ciekawe stwierdzenie. A to, że wręczano naszym userom kalendarzyki z logo Sekty to jest zapomniany fakt.

Ja powtarzam cały czas: sekta w kupie siła nie mogłaby funkcjonować bez .PL. Panowie odłamowcy są zwykłymi pasożytami żerującymi na PL. Na szczęście trafia do nich jedynie ciemny element (ostatnio user orkabmx), który reprezentuje sobą zwykłe, prymitywne odruchy. Jak nie idzie się dogadac to trzeba komuś spuścić manto. A Cayenne zamiast zaprzestać tej dyskusji to jeszcze podjudzał do dalszego pisania obelg i oszczerstw.

Dzisiaj niestety albo w zasadzie na szczęście już jest u nich wszystko wyczyszczone i pokasowane. Wypowiedzi moderatorów clubowych wzywające do bicia ludzi z PL już nie ma. Ostały się tylko zmoderowane wpisy usuwające zbyt mocne słowa.

tutaj przykład kolegi orkabmx:

takie pieprzenie z jego strony kawal [dziada] i tak wiem ze to czyta bo sobei tu kuka - [to już było niepotrzebne, a takie groźby to już karalne są]-

ale sie unioslem hmmm sorki jak kogos urazilem z .eu boxing

edit: Wichura. Sorry kolego ale taka robota

tutaj moderator Kaziu Wichura przeprasza usera który wykazał się wyjątkowym chamstwem i prostactwem za to, że wyedytował jego post...

to jest prawdziwy obraz clubu niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, lekko mnie to zirytowało, ale na razie Seb, póki to wszystko nie nabierze normalnego wydźwięku, nie chcę Świdnicy.

31 sierpnia wszystko było okej, a teraz, mimo że z nikim nie rozmawiałem, jest stan walki? Ktoś się na mnie obraził?

Nie dalej jak miesiąc temu spotkałem Kazia w Spiżu (wrocławska knajpa), cześć cześć, uścisk dłoni. A na www lecą na mnie obelgi? Co jest grane? Za zasłoną ekranu można, a an face już nie? Orkabmx chce walczyć? Przecież nawet by mnie nie rozpoznał na ulicy. To jest irracjonalizm moi mili, w którym grać nie będę.

freon dopisuje o 18:18

Nie dalej jak miesiąc temu spotkałem Kazia w Spiżu (wrocławska knajpa), cześć cześć, uścisk dłoni. A na www lecą na mnie obelgi? Co jest grane? Za zasłoną ekranu można, a an face już nie? Orkabmx chce walczyć? Przecież nawet by mnie nie rozpoznał na ulicy.

Tutaj ułożyłem źle zdanie. Kaziu Szacunek, pijemy to samo piwo i wiem że nie masz nic do mnie. Globalnie chodzi o to, że spór jest online, a nie wiem czy tak samo był gdyby Orkabmx spotkał mnie na ulicy, twarzą w twarz, albo np na Policji za stawianie pogruszkek bo IP i jego dane nie są tak anonimowe w sieci, jak mu się wydaje.

koniec tego, co dopisał freon :)

Na razie Wałbrzych. Mamy spam, mamy userów, mamy swoje miejsce. Zapraszamy wszystkich, pod warunkiem tego, co napisał picasso, pomoc i wymiana poglądów. Na bijatykę możecie umówić się gdy np Śląsk podejmie kogoś tam innego, ale nie tu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czasem poczytam z czystego sentymentu Wasz wątek (mam konto na Eu i na PL ale mało aktywne - może dlatego zabrano mi tutaj Klubowicza o którego się starałem )

Jednego nie potrafię zrozumieć - wszyscy wiedzą że był rozłam i drogi pewnych ludzi sie rozeszły-samo życie. Zdecydowaliście sie robić spoty w Wałbrzychu i fajnie, skoro nie da sie razem ktoś musi ustąpić! :good: Tylko dlaczego teraz nagle chcecie wracać na Świdnicę skoro wszystkie argumenty wskazywały ze wałbrzych jest trafiony. Powinniście sie liczyć z tym że prowokujecie pewne zachowania. Wiem że Seba jest na świdnicy od początku ale podjeliście męską decyzję o zmianie miejsca spotów więc trzeba być konsekwentnym.

Mam nadzieję ze mój post nikogo nie obraził i że jest neutealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję ze mój post nikogo nie obraził i że jest neutealny.

Doceniam takie wypowiedzi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam, ze skoro sa ludzie na PL ktorzy maja checi spotkac sie w konkretnym miejscu to nie ma powodu aby takiego spotkania nie bylo. Przeciez to nie chodzi o jakies strefy wplywow...czy moze jednak wlasnie o to? Czyzby club swoimi grozbami i pogruszkami chcial zastraszyc ludzi z PL ? MAFIA? SEKTA? Rozumiem zwykłych żołnierzy ale moderatorzy? Generał CAYENNE...wstyd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

A ja poproszę o spokój, od tego momentu ma być tu spokój, rozmowy o pogodzie, terminie spotkania, kto będzie, kto nie i dlaczego, i o tym czy lubimy kolor mojego auta :)

ale o niczym innym! (bo będę dawał bany :polew:)

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freon nie masz się o co martwic,my do przestępczego i prymitywnego poziomu nie będziemy schodzić. Cieszyć się tylko trzeba, gdy takie elementy jak cayenne czy orkabmx nie są już na tym naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Seba jest na świdnicy od początku ale podjeliście męską decyzję o zmianie miejsca spotów więc trzeba być konsekwentnym.

Dodam, że podjęliśmy decyzję o przemiennym miejscu spotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...