Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Polerowanie lakieru krótki przewodnik.


Polerowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od kilku lat zajmuję się renowacją lakierów, napisałem krótki przewodnik z fotkami jak bezpiecznie przeprowadzić krok po kroku renowacje lakieru.

Wersja rozwojowa. Polerowanie poradnik | Perfect Reflection

Na każde pytanie chętnie odpowiem.

Pozdrawiam

pomysl super dla poczatkujacych,wrzuc to do dzialu warsztat napewno wielu skorzysta,ps...link cos niebangla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam caly czas

[h=1]Forbidden[/h] You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Polerowanie pozwól, że wrzucę twój link, który u mnie działa:wink: Sprawdźcie teraz?

Polerowanie poradnik | Perfect Reflection

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Polerowanie pozwól, że wrzucę twój link, który u mnie działa:wink: Sprawdźcie teraz?

Polerowanie poradnik | Perfect Reflection

no u mnie dalej nie trybi pokazuje komunikat jak kolega wyzej pokazal.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa :). Bardzo fajny temat, brakowało coś takiego stricte o polerce. Proponowałbym go podwiesić, ponieważ dosyć często ludzie pytają o polerkę i sprawy z nią związane. Od siebie dodam wątek, który każdy powinien przeczytać jeśli chce się brać za korektę :).

Polerowanie maszynowe lakieru z użyciem polerki obrotowej. Autor-DaveKG-Poradnik Detailing World. | Detailer.pl - Kosmetyki samochodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem problem do osoby która budowała stronę i firmy hostingowej w której mam wykupioną usługę. Wygląda na ta, że coś blokuje niektóre adresy IP.

Mam nadzieje, że w poniedziałek strona będzie całkowicie dostępna. Za utrudnienia oczywiście przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Mnie również działa i faktycznie ciekawie to wygląda. Szkoda, że tak późno takie coś dopadłem, aż mi się chce iść powalczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Mnie również działa i faktycznie ciekawie to wygląda. Szkoda, że tak późno takie coś dopadłem, aż mi się chce iść powalczyć :P

a moze ktos wrzucic normalny adres www....a nie tytulowy bo u mnie dalej nie trybi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...