Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie macie spalanie w miescie ? 3.0 TDI QUATTRO


Dawids

Rekomendowane odpowiedzi


a czy podczas tankowania odpowietrzyłeś wtedy wleje więcej :D:P powinno wejść 72 góra 73l
.. to nie syrenka !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm 72 litry Jak ???? ja max jak mi sie kontrolka zapaliła zalewam zawsze 55 , 57 litry i jak to jest możliwe ze lejesz 72 litry ? w mojej audi żadnego odpowietrznika nie ma :kwasny:

Bartek_88 mój rekord to 4,6 na fisie przez 21 km i się jarałem jak szczerbaty na suchary do póki nie zauważyłem że mój fis oszukuje względem realiów o 1 litr .

Mi średnie realne spalanie w mieście w korkach po 3 city oscyluje w granicach 8-10 litra a trasa w granicach 8 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszna rozbieżność, od czego to zależy?

Mi w miescie niezmiennie 11 lirów, w zależnosci ile km poza miastem to wtedy 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbieżność w moim spalaniu po mieście zależy od stylu jazdy jak jeżdżę jak emeryt to pali 8 a jak jeżdżę agresywnie to pali 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeździsz dynamicznie przez 100 km, tankujesz 10 litrów, potem jeździsz znowu z pełnym bakiem 100 km jak emeryt i tankujesz 8 litrow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie leje powiedzmy do pełna pod korek, robie raz powiedzmy 680 km bo jeżdżę jak emeryt i wlewam pod korek 55 litrów a zdarza mi się ze po zatankowaniu pod korek ( bo zawsze tak tankuje ) pojeżdżę po 3-city agresywnie jakieś 400 km to pod korek zalewam 41 litrów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jak Hamilton w F1 agresywnie przez 400 km, no oni średnio robią 300 km w wyścigu.

inna rzecz, że co to za agresja musi byc zeby spalic ledwie 10 litrów w miescie?. ludziom przy delikatnym przemieszczaniu sie na codzień wychodzi 10-11 ltrów a tobie przy agresji 10??? jak bym chciał moja agrsywnie polatac po mieście przez 400 km to nie wiem czy zszedłbym z 15 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa Polka - Holandia (1000km) średnia prędkość 130-160 spalanie wyszło 7.8l a tak to około 9, w mieście :grin: 12 albo lepiej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Dawidzie nie musisz mi mówić jak się jeździ agresywnie bo trochę dzbanków na półce leży . Więc proszę skącz te wywody bo wiem ile moje auto pali i na co JE i mnie stać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku nie bedę sie z toba na dzbanki licytował co ty dziecko jesteś? Co ty chcesz udowadniać, że umiesz pokonać prawa fizyki? Ogarnij się trochę, przeczytaj co inni pisza, sugeruje od pierwszej strony zacząć i jeżeli wszystkim, którzy się do tej pory wypowiadali wychodzi średnia z miasta w granicach 12-13 litrów, to weź te swoje 10 litrów przy agresywnej jeździe dzieciom na dobranoc poopowiadaj, a nie gosciom którzy na codzień użytkuja to wozidło i wiedza co jak ile i za ile leja do baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to ja mówię ile mi pali moje auto z silnikiem 3.0TDI oznaczenie silnika ASB rok produkcji wrzesień 2006 roku , przebieg na dzień dzisiejszy tak jak 22 listopada 2014 roku potwierdzony książką serwisową i naprawami w ASO który wynosi 118 tys , skrzynia 6 biegowa manualna , napę quattro . MOJE AUTO z AGRESYWNĄ JAZDĄ (od świateł do świateł odcinki około 300 m pełen but , hamowanie i znowu pełen but ) PALI 10 LITRÓW oleju napędowego (ropy)

Edytowane przez vwbartus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, przy spalaniu na poziomie 2.0 TDi to bralbym nawet z manualem, a za zaoszczedzne pieniadze na paliwie wsadzilbym tiptronik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh :grin:

Według FISU przez 7 tys km bo tyle zrobiłem od lutego wtedy JĄ kupiłem średnie spalanie wynosi 7,7 litra jeśli on mnie robi w h,,a o 1 litr to wychodzi że średnia jet na poziomie 9 litrów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak być, ja jak kupiłem od chłopa, to z ostatnich 5 tys km pokazywało na FIS-e średnio 8,3 co dalej nie zmienia faktu, ze jazda agresywna po mieście i spalanie średnio na poziomie 10 litrów to jest abstrakcja. Zresztą wszyscy inni wypowiadajacy sie w tym temacie dokładnie tak samo uważają pisza,c że im w miescie średnio spala od 11-14 litrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie przedmuchanej uszczelki pod wtryskiem spalanie mi spadło... W końcu robię o 10km więcej na zbiorniku :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12.5 litra.. po miescie.. zrobilem 100km i go dotankowalem do korka wyszlo 12,5 a pokazywalo jakies 11,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dużo kolego, jest tu jeden kolega któremu przy dynamicznej, powtarzam dynamicznej jeździe po mieście, czyli pełna pi.da od świateł do świateł średnio 10 litrów, wiec wtryski leją na potęgę, hamulce Ci nie odbijają, za niskie ciśnienie w ogumieniu no i trzeba myć auto od czasu do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...