Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ksenony mrugają podczas przyspieszania


mischa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie mogę na razie ogarnąć co się zaczęło dziać z moimi światłami. Mam oryginalne ksenony ze spryskiwaczami. Rok temu kupiłem dwa nowe, oryginalne palniki Osram D1S. Wszystko było cały czas ok. Najpierw podczas przyspieszania zaczął mrugać lewy ksenon. Ostatnio też i prawy. Odkręciłem lampy, rozebrałem, ruszałem kablami i nic, absolutnie nic. Dopiero w czasie przyspieszania to się dzieje. Czyli albo jak zaczyna działać układ samopoziomowania lub raczej jak silnik rusza się w komorze pod obciążeniem. Podczas uruchamiania samopoziomowanie zjeżdża reflektorami na dół i wraca, ale nic nie zamruga. Ma ktoś jakąś sugestię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mi podobnie kiedyś mrugała jedna lampa, działo się to gdy samochód np nurkował ostro w zakręcie lub przyśpieszał - okazało się że to była wina żarnika... najlepiej by było podmienić żarniki na jakieś inne i zobaczyć co się będzie działo... podłączałeś pod vag? może będzie jakiś błąd :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksenony ori mają taką opcję która powoduje podczas gwałtownego przyspieszania jak też hamowania że świecą znacznie jaśniej,być może przyczyna tkwi w jakimś regulatorze który jest odpowiedzialny za to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksenony ori mają taką opcję która powoduje podczas gwałtownego przyspieszania jak też hamowania że świecą znacznie jaśniej,być może przyczyna tkwi w jakimś regulatorze który jest odpowiedzialny za to

A to ciekawe skąd taką informację posiadasz, jak już to przy hamowaniu i przyspieszaniu działa samopoziomowanie reflektorów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...