Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przekreslony kluczyk


bolek21

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam mianowicie taki problem ze czasami po podpaleniu auta i ruszeniu zapala sie na chwile kontrolka przekreslony kluczyk mial moze ktos podobny problem ???

co oznacza ta kontrolka i czy jest to grozne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ciezko mam auto od dwóch dni

Przed zakupem nie sprawdzales auta ?

Podepnij kompa i wklei tu błedy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem ale u mnie jest ok alel jak moja dziewczyna jezdzi to sie pokazuje , nie mam mozliwosci podpiecia kompa jestem za granica a moge na tym jezdzic?? moze zle ona odpala auto??

---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

Jeszcze jedna sprawa : jak wkladam kluczyk odpala sie navi i jak wciskam raz to odpala sie auto( nie powinno odpalic pierwszo zaplonu , a po dalszym nacisnieciu odpalic auta??)

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

masz keyless go?

tak mal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie moge znajsc takiego symbolu jest tylko kluczyk przekreslony jedna kreska a nie X , a jak prawidlowo odpala sie auto ??? prosze krok po kroku moze robie jakis blad i dlatego , poniewaz raz jest ok a raz nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze baterie padły w kluczyku i tak sygnalizuje ? Kiedyś miałem ciekawą historie z keyless go , pod sklepem były zakłócenia od alarmu jak powiedział właściciel nie pierwsza bryka nie chce tu odpalić , przepchnęliśmy autko 30 metrów i odpalił bez problemów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze baterie padły w kluczyku i tak sygnalizuje ? Kiedyś miałem ciekawą historie z keyless go , pod sklepem były zakłócenia od alarmu jak powiedział właściciel nie pierwsza bryka nie chce tu odpalić , przepchnęliśmy autko 30 metrów i odpalił bez problemów :D

mysle ze raczej nie poniewaz auto owiera bez problemu z dalekiej odleglosci i auto mi pali i jezdzi normalnie tylko od czasu do czasu po odpaleniu zapala sie ta kontrola jak dzis bd to samo to zmienie kluczyk na zapasowy i zob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kompa sie nie obejdzie :wink: podepnij gdzies i bedzie wiadomo co go boli .

Na razie mozesz smiało jezdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kompa sie nie obejdzie :wink: podepnij gdzies i bedzie wiadomo co go boli .

Na razie mozesz smiało jezdzić.

na swieta jade do polski moge poczekac az do swiat ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też ostatnio kupiłem B8 i też miałem taki problem. Doszedłem do wniosku, że kluczyk w stacyjce po odpaleniu nie wraca dokładnie tam gdzie powinien. Myślę, że problemem mogą być zabrudzone "wgłębienia" po bokach klucza. Wyczyść je i powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz keyless go?

tak mal

no to w takim wypadku bateria jest slaba. odpalasz kluczykiem czy przyciskiem?

kluczykiem , dzisiaj wezme zapasowy kluczyk i zob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sproboj przyciskiem... jesli bateria slaba powinien nie odpalic...

jakim przyciskiem???

wzialem zapasowy ale rano zapalila sie kontrolka ale teraz przez caly dzien jest ok zob co bd dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie masz keyless go a po drugie, nie widzisz mojego poprzedniego posta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie masz keyless go a po drugie, nie widzisz mojego poprzedniego posta?

mam taki kluczyk ze wkladam i go wciskam i zapalam auto ??!!! a jak to moge przeczyscic ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...