Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przekreslony kluczyk


bolek21

Rekomendowane odpowiedzi

Po bokach kluczyka są takie rowki. Sprawdź, u mnie pomogło.

wczyscilem i nic dalej to samo

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ----------

zostaje chyba wymienic baterie , wie moze ktos jak jest bateria w kluczu i czy sam moge to zrobic bo kiedys slyszalem ze w niektorych kluczykach jest kilka sekund na wymiane pozniej sie rozkodowuje ??!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie ruszaj bo auta nie odpalisz :wink:

Jedz do najblizszego ASO lub warszatu i niech skasują bład .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie masz keyless go a po drugie, nie widzisz mojego poprzedniego posta?

mam taki kluczyk ze wkladam i go wciskam i zapalam auto ??!!! a jak to moge przeczyscic ???

kessy to jest system "bezkuczykowego" otwierania i odpalania samochodu. przycisk do odpalania i gaszenia silnika znajduje sie przy lewarku zmiany biegow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie masz keyless go a po drugie, nie widzisz mojego poprzedniego posta?

mam taki kluczyk ze wkladam i go wciskam i zapalam auto ??!!! a jak to moge przeczyscic ???

kessy to jest system "bezkuczykowego" otwierania i odpalania samochodu. przycisk do odpalania i gaszenia silnika znajduje sie przy lewarku zmiany biegow.

no ja odpalam wciskajac kluczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mazm inny troche ale nier zmienia to faktu ze mam jakis problem a nie mam mozliwosci podlaczenia pod kompa i nie wiem co mam poradzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge ale ona rzadko sie zapala i krotko sie pali i nie zdarze pewnie ale sprobuje , zob tez w necie

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

szukam w necie ale nic nie ma znalazlem tylko to ze na 39 stronie instrukcji audi po angielsku jest podobny kluczyk tylko tam jest skreslony jeda kreska a u mnie jest skreslony dwiema i czerwonymi to znaczy X (kluczyk jest zolty) zdjecie bd ciezko zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2012 o 20:00, bolek21 napisał:

witam mam mianowicie taki problem ze czasami po podpaleniu auta i ruszeniu zapala sie na chwile kontrolka przekreslony kluczyk mial moze ktos podobny problem ???

co oznacza ta kontrolka i czy jest to grozne??

I jaka była przyczyna problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2012 o 20:31, bolek21 napisał:

moge ale ona rzadko sie zapala i krotko sie pali i nie zdarze pewnie ale sprobuje , zob tez w necie

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

szukam w necie ale nic nie ma znalazlem tylko to ze na 39 stronie instrukcji audi po angielsku jest podobny kluczyk tylko tam jest skreslony jeda kreska a u mnie jest skreslony dwiema i czerwonymi to znaczy X (kluczyk jest zolty) zdjecie bd ciezko zrobic

Czy ktoś znalazł odpowiedz na żółty kluczyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2012 o 20:38, wrclaguna napisał:

Masz bład w KOMFORCIE :wink:

Stacyjka ciezko chodzi ?

ja mialem tak samo auto stalo 17 dni bo mialem kwarantanne i bardzo trzesto calym autem po chwili przestalo i od paru dni jest ok myslalem ze wtryski padaja ????mam sie nie martwic ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie paliwa zeszło i paliwo cofnęło sie troche do baku. Po dłuższych postojach zawsze 2-3 razy załączam sam zapłon (podobnie jak powinno się robić po wymianie filtra paliwa) bez startowania silnika, żeby pompa podała odpowiednią ilość paliwa do silnika. Nie ma nic gorszego dla pompy wysokiego ciśnienia jak powietrze. Chodzi wtedy bez smarowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...