Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z komunikatem brems licht


Jarek882

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z komunikatem na Fis poniewaz co nacisne pedał hamulca to wyskakuje ten błąd. wczesniej miałem ten problem lecz pojawialo sie sporadycznie a teraz caly czas jak nacisne na pedał. Prosze o pomoc ponieważ staje sie to irytujące..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecie światło stopu daje o sobie znać, u mnie ten komunikat często pojawiał się latem gdy auto stało na słońcu, miałem zajrzeć ale schodzilo zawsze a teraz komunikat się nie pojawia. Raz miałem trochę czasu ale nie bardzo wiedziałem jak ściągnąć tapicerke aby niczego nie pourywac, napisz jak uda ci się dobrać do tego światła jak co demontowales.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------

A teraz widzę że masz sedana, tam jest zupełnie inaczej.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dojść do tego Vagiem zeby zobaczyc ten błąd w której zakładce trzeba sprawdzać ?:)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Vag

prawdopodobnie czujnik hamulca padl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środkowego?

Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)

Sprawdź czy masz stop środkowy gdy zapali się komunikat, moim zdaniem to środkowy stop, przy lewym albo prawym fis wypisuje ktora strona się przepalila.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co może być przyczyną jak klikam w przycisk na desce CHECK i mam ten sam napis? po wejściu vagiem w grupę 03 Abs pojawia się na fisie wykrzyknik, świeci esp i abs?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się wziąłem za to i nie mam prawego stopa ale ostatnio sprawdzałem na odpalonym silniku z ojcem i był a komunikat się pojawiał jutro dorwę się do żarówki i zobaczę czy spalona. Najprawdopodobniejsza opcja ze jest spalona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A komunikat jest zolty czy czerwony?

Bo jak czerwony- to moze jest malo plynu w ukladzie hamulcowym kiedy nacisniesz na hamulce. Z przodu sa czujniki, ale z tylu jezeli tarcze ktos toczyl i sa za cienkie i do tego cieniutkie okladziny (nie musza byc na granicy) to moga one potrzebowac tyle plynu hamulcowego ze ci moze pojawiac sie komunikat czerwony "BREMSE" .

Zas komunikat zolty "BREMSE" tyczy sie zarowek. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat żółty. Zacznę od żarówki która nie świeci :) lub kostka która wchodzi do lampy.

---------- Post dopisany 03-12-2012 at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2012 at 18:28 ----------

Okazała się uszkodzona żarówka ale świateł mijania tylna prawa robiła zawarcie i wywalał komunikat. Teraz jest stop i komunikatu brak :-D

Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam też problem wyświetla mi się komunikat na żółto brems licht mimo że działa trzeci stop ale zauważyłem że jedna lampka podświetlana tablicy mi nie pali lecz nie mogę jej odkręcić bo poprzedni właściciel popsuł śrubę. 

Edytowane przez Mateusztrb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...