Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Box to zło !!!!


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś zechce zamontować sobie box do auta to niech się lepiej dobrze zastanowi zanim to zrobi :lol:

Polecam lekture :arrow: http://www.streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=32582

Dodam tylko , że to już nie pierwszy taki popis w wykonaniu firmy o której mowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze , ja mam chipa od nich i naprawde nie nazekam - już od roku ale mimo to chciał bym shamowac powtórnie autko ponieważ gdy mi go zaaplikowano hamownie mieli nową wtedy i niestety brak było jak narazie klimatyzacji wiec musze hamowac powtórnie tylko nie wiem czy nie w VTG w Krakowie tego nie zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo !! a gdzies Ty sie tam zapuścił na skodę?? jak by audi tam nie było :mrgreen:

[ Dodano: 2006-04-14, 21:10 ]

ciekawa oferta TTC a jestem w Krakowie 3x w tygodniu , trochę się cykam bo jak wyjdzie coś nie tak to znowu będe myslał i ładował kasę a tak to jezdzę - ta obciazeniówka mnie ciagnie tam , nic wiecej ale dwie paczki to trochę duzo , moze jak by wiecej osób było to na pewno hurt = znizka

[ Dodano: 2006-04-14, 21:11 ]

no i chjipowałem wtedy na 15'' a teraz mam 17'' i mógł bym sie rozczarowac osiagami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 1.8 t po vtechu,bałbym sie odpalac furaka a co dopiero nim jezdzic!a oczywiscie pomiar afr byl wykonywany :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy 1.8 t po vtechu,bałbym sie odpalac furaka a co dopiero nim jezdzic!a oczywiscie pomiar afr byl wykonywany :razz:

ja już nic nie rozumiem , przeciez mija rok jak go chipowałem u nich

i nic się nie dzieje to dlaczego mam sie bać? nie jezdże agresywnie

no chyba ze mnie ktoś podpuści oraz przy wyprzedzaniu - to tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecałbym TTC ,chłopaki są konkretne i z tego co wiem jakis większych bubli nie mieli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .. Mam pytanie gdzie mógłbym najblizej udać sie na hamownie (mieszkam koło zielonej góry)... poznań? Ile taka przyjemność kosztuje ? Mam 1.9 tdi 110 km i wydaje mi sie ze jest w niej chip udało mi sie bez wiekszego wysiłku pocisnać (220km/h).. a o ile wiem od róznych uzytkowników to vmax wynosi 197 200.. Wiec co jest grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz krecony licznik i ktos wskazówke za wysoko ustawil :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik nie kantuje!! koła tez (205/60/15) .. probowałem sie z a6 2.5 tdi 150 km 99rok.. to zmieszałem ją z błotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz do wroclawia na rolki,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

150 zł ośka , 200 zł quattro

Oj we wrocku za Quattro krzykneli mi 300 zlotych. Chyba ze robisz modyfikacje to moze mniej biora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...