Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana świateł dziennych na LED w zwykłych przednich lampach


prott3

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.09.2017 o 19:56, skoffice napisał:

Panowie czy te żarówki ledowe przechodzą przegląd techniczny czy trzeba zmieniać żarówki przed przeglądem. Napiszcie jakie macie z tym doświadczenia. Pozdrawiam

Przegląd był i nic gościu na stacji nie mówił, a przekładanie ich przed przeglądem mija się z celem bo dużo zabawy z otwieraniem lampy, wymianą żarówek itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego przekładania chciałbym uniknąć bo już zainstalowałem żarówki ledowe i wiem ile z tym jest roboty. A zastosowałem takie http://allegro.pl/show_item.php?item=5378225699

od maja sprawują się bez zarzutu i wyglądają też bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem ledy , jest efekt mrugania , podczas kręcenia rozrusznikiem  później jest ok  , zwłaszcza widać to na ścianie w garażu,  spotkaliście się z takim efektem ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest dokładnie tak samo. Szczerze mówiąc nie wiem jak było z żarówkami. Czy nie przygasały przy rozruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy jest ktoś w stanie wrzucić zdjęcie Ledów razem z żarówkami mijania H7 osram cool blue intense 4200 K? Chciałbym zobaczyć lub się od kogoś dowiedzieć jak duża jest różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej szybkie pytanie mam a4 b8 2009 r na zwykłej lampie i pytanie ile tych żarówek. P13w  mosze kupić  jedni mówią że 2 inni 4. To ile w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, marcin1203 napisał:

Na każda strone masz 2szt. czyli łacznie 4 musisz kupić :D

Ok dzięki za info . To w końcu je kupie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2019 o 12:49, pawelp7 napisał:

osebolek jakie masz zalozone zarówki h7 ? fajny efekt 

Philips led co prawda nie maja homologacji ale świecą duzo lepiej a odcięcie jest tak samo jak w standardowej h7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Mam audi A4 B8 lift i chce sobie wymienić żarówki dzienne na ledy . Na pewno wchodzą tam 4 żarówki czy 2 ? .Czy lampy wyciągnę bez ściągania zderzaka ? Czy będę musiał wiercić w zaślepkach żeby je wymienić ? I czy już ktoś znalazł dobre zaślepki ?

znalazłem zdjęcia lampy od dołu i nie ma tam zaślepki . I wygląda tak jakby tylko jedna żarówka wchodziła może ktoś potwierdzić. I gdzie tu wymienić tą żarówkę ???image.png

image.png

image.png

 

Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

 

Edytowane przez Mercurial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę sam poszukałem i w audi A4 b8 po lifcie , nie trzeba nic wiercić . W linku wszystko ładnie pokazane .

Komuś na pewno się to przyda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2019 o 23:54, michal11221 napisał:

lampa wyjdzie bez sciagania zderzaka??

W przedlifcie wychodzi bez problemu. Pewnie w po lifcie też tak samo jest. U mnie wyszło tak. W halogenach też zamontowałem ledy h11 a żarówki h7 wymieniłem na h7 osram hyper cool Blue. Jak sobie zdjęcia to wrzucę. 

IMG_20181001_104059301.jpg

IMG_20181001_104054280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2019 o 13:36, Jaski19 napisał:

W przedlifcie wychodzi bez problemu. Pewnie w po lifcie też tak samo jest. U mnie wyszło tak. W halogenach też zamontowałem ledy h11 a żarówki h7 wymieniłem na h7 osram hyper cool Blue. Jak sobie zdjęcia to wrzucę. 

IMG_20181001_104059301.jpg

IMG_20181001_104054280.jpg

Zdejmowałeś zderzak żeby wykręcić lampę? 

podaj linki do aukcji gdzie kupiłeś ledy oraz żarówki do jazdy dziennej.

Mam również żółte żarówki i czuje się jak bym jechał autem 20 letnim. Planuje wymianę wszystkich żarówek w przednich lampach. Do jazdy dziennej, mijania oraz drogowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, czy ktoś próbował już założyć żarówki LED H7 S2 72W COB MOCNE ZESTAW 16000 lm lub 12000 lm, które ukazały się na allegro?. Jeżeli tak to dajcie znać jak działają i czy montaż jest łatwy, z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

 

Witam forumowiczów.

Wczoraj pytałem panów policjantów z RD i dowiedziałem się że montaż takich żarówek jest niedozwolone z uwagi na brak przystosowanych lamp reflektorów do tego typu żarówek, w przypadku założenia tych żarówek mogę stracić dowód rej. oraz mandat 500 zł. Odpuściłem.

Pozdrawiam.

Edytowane przez azarro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...